کرمان رصد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: با خرید محصولات تولیدی داخلی زمینه برای افزایش اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار فراهم می‌شود

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت از کالاها و محصولات تولیدی داخل استان، علاوه بر کمک به پویایی و رونق‌بخشی تولید و صنعت، زمینه برای افزایش اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار در این خطه از کشورمان فراهم می‌شود.

برپایی میز های خدمت ویژه بانوان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کرمان رصد - همزمان بامیلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت هفته زن و مقام مادر، مشاور وزیر در امور بانوان و معاونت بسیج خواهران مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میز های خدمت برای همکاران و خانواده های آنها تشکیل دادند.

پرداخت بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات از سوی بانک توسعه تعاون البرز

کرمان رصد - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز گفت: طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات،ضمانت نامه، اعتبار اسنادی و .. در حمایت از بخش تعاون و بنگاه های اقتصادی استان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن ، خدمات و بازرگانی پرداخت شده که حاکی از رشد ۶۰ درصدی عملکرد استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از بابت جذب نیروی شغل اولی به حساب کارفرمایان اردبیلی واریز شد

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مبلغ ۵۰ میلیارد تومان توسط دولت در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد به حساب کارفرمایان از بابت جذب ۱۷۵۱ نیروی شغل اولی واریز شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: دیدار مردمی موثرترین راه برای گره‌گشایی از مشکلات مردم است

کرمان رصد - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر استمرار ملاقات های چهره به چهره مسئولین با مردم، گفت: ملاقات مردمی موثرین راه برای تعامل بی واسطه و شناسایی مطالبات مردم است.

نیازمند آینده‌ پژوهشی واقع‌ بینانه هستیم/ مدیریت آینده‌ نسل‌ بعدی متناسب با جایگاه حاکمیتی رفاه و تأمین اجتماعی

کرمان رصد - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پژوهشگران حوزه رفاه و تأمین اجتماعی دیدار و بر آینده پژوهشی واقع‌ بینانه تأکید کرد.

استخدام تمام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استخدام تمام نخبگان مهارتی شرکت کننده در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین که موفق به کسب مدال شوند، خبر داد و گفت: در پنج ماه گذشته ۳ هزار مجوز تأسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر شده است.

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان

کرمان رصد - نشست مشترک حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور بررسی مسائل تعاونی های مشکل دار این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد: فراگیری قوانین کار و تامین اجتماعی برای اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی ضروری است

کرمان رصد - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی باید بدانند که در چه زمینه هایی می توانند ورود پیدا کنند و به کارفرما مشورت دهند؛ بنابراین باید به صورت جدی یکی از مطالباتشان مباحث آموزش و فراگیری قوانین حوزه کاری شان باشد.

استان یزد با کمبود نیروی ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده روبرو است

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: نبود نیروی کار ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده مشکلی است که استان های صنعتی مانند یزد با آن روبرو هستند و از طرفی متاسفانه برخی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک بالا چون مهارت خاصی را یاد نگرفته اند، توانایی ورود به بازار کار را ندارند.

طالبی دارستانی در هرمزگان: شکایات مردم در خصوص رفتار نادرست، مسئولان استانی رسیدگی می شود

کرمان رصد - مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سفرهای استانی همه مسائلی که مربوط به شکایات مردم از جمله رفتار ناصحیح مسئولان استانی است به دقت ارزیابی و بررسی می شود.

تاکید رعیتی فرد بر ورود بازرسان کار جهت بررسی وضعیت حقوق و‌ مزایای کارگران و محیط کار آنان در شناورهای دریایی

کرمان رصد - نشست تخصصی معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مدیران و کارشناسان روابط کار استان هرمزگان در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

حضور مدیرکل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مناطق سیل زده هرمزگان

کرمان رصد - همزمان با سفر معاونین و مدیران ارشد وزارت تعاون کار و رفاه احتماعی به استان هرمزگان، جلیلی مدیرکل امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مناطق سیل زده شرق استان بازدید کرد.

شرکت های دانش بنیان، محرک رشد اقتصادی هستند

کرمان رصد - معاون امور تعاون گفت : فعالیت های نوآورانه و دانش بنیان، محرک رشد اقتصادی هستند و درصد بالایی از اقتصاد ملی کشورها را در بر گرفته اند.

بیش از ۱۵ هزار شغل در استان بوشهر ایجاد می شود

کرمان رصد - تفاهم نامه سه جانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و ۲۰ دستگاه اجرایی استان بوشهر منعقد شد.

۲۲ تعاونی جدید در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در طول ۹ ماهه امسال ۲۲ تعاونی جدید در استان راه اندازی شد که از این تعداد ۱۲ تعاونی در هفته تعاون افتتاح و ۱۰ تعاونی هم در دهه مبارک فجر به صورت نمادین افتتاح خواهند شد.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایده های برتر در حوزه اشتغال، به سرمایه گذاران متصل می شوند

کرمان رصد - افراد برگزیده در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی کشور؛ تسهیلات لازم را برای اجرایی کردن ایده های شان دریافت و به سرمایه گذاران متصل می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: سامانه رصد مرجع رسمی برای جمع بندی وضعیت اشتغال هرمزگان است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان سامانه رصد را تنها مرجع رسمی برای جمع بندی و ارایه آمار مربوط به ایجاد اشتغال در استان اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کارگران جهادگران عرصه اقتصادی و تولید هستند

کرمان رصد - نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ با فروکش کردن تب کرونا، افزایش واکسیناسیون و خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان بر ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه شورای اداری مطرح کرد: ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندها برای تسهیلگری و تکریم مردم، رویکرد اصلی اداره کل در یک سال و نیم اخیر بوده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: دیدارهای مردمی منشاء خیر برای جامعه کار و تولید است

کرمان رصد - در راستای اجرای طرح سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و به منظور گفتمان با جامعه کار و تولید استان تهران تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نخستین دیدار مردمی خود را برگزار کرد.

توئیت دکتر عبدالملکی در خصوص ملاک انتصابات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کرمان رصد - دکتر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ‏"بر اساس دستورصریح رئیس‌جمهور؛ انتصابات باید برمبنای ۵شاخص باشد: انقلابی بودن، مردمی‌بودن، کارآمدی، پاک‌دستی و فسادستیزی. ضمن تشکر و استقبال از عزیزانی که گزینه‌هایی را به ‎#وزارت_مردم معرفی کرده‌اند، تاکید میکنم ملاک انتصابات ‎#صرفا معیارهای اعلامی است؛ به این پیمان، معتقد و متعهدم.

معاون امور تعاون: اتاق وضعیت (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود

کرمان رصد - چهارمین دیدار های مردمی معاون امور تعاون با مدیران و کارشناسان امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف پیگیری مصوبات نشست های گذشته برگزار شد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد: شناسایی ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور،کم سرمایه بر در کشور

کرمان رصد - حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: حدود ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور ،کم سرمایه بر در کشور شناسایی شده است که برخی از آن‌ها به کمتر از یک میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.

رعیتی فرد : صیانت از حوزه کار و ارتقای ایمنی، برنامه جدی وزارت مردم است

کرمان رصد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : صیانت از حوزه کار و ارتقای ایمنی، کاهش حوادث، آموزش نیروی کار، در صدر برنامه های این وزارتخانه قرار دارد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: برنامه‌ریزی در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها

کرمان رصد - سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: باید با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های استان در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها بکوشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: حمایت و گسترش مهارت آموزی از سیاست‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در نشستی با مدیرکل زندانهای استان به منظور برقراری تعاملات و همکاری هرچه بهتر بین دو دستگاه گفت: حمایت و گسترش مهارت آموزی از سیاست‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: حرکت در مسیر کمال، شهید سلیمانی را به یک مکتب تبدیل کرد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم معنوی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش که با حضور، معاونین، روسای ادارات ستادی و تعدادی از کارکنان و بسیجیان اداره کل در محل نمازخانه برگزار شد، ابعاد شخصیت جهانی این شهید بزرگوار را تشریح کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: پرداخت ۳۳۴ میلیارد تسهیلات به طرحهای اشتغال روستایی

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با همکاری سیستم بانکی در استان از محل اعتبارات اشتغال روستایی ۳۳۴ میلیارد تومان تسهیلات به طرحهای روستایی پرداخت شد .

عبدالملکی: توجه کارآفرینان به مشاغل کم سرمایه‌بر جای تحسین دارد

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: این‌که علی‌رغم گذشت چند سال با وجود گرانی مواد اولیه، برخی کارآفرینان به مشاغل کم سرمایه‌بر توجه دارند جای تحسین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سامانه جامع کاریابی حلقه اتصال کارجو و کارفرماست

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سامانه جامع کاریابی یک بازار هوشمند بین کارجو و کارفرماست که باعث اتصال این دو مجموعه به یکدیگر می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: عمده فعالیت اقتصادی استان اردبیل در بخش کشاورزی است

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بازدید از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عمده فعالیت اقتصادی در استان اردبیل را حوزه کشاورزی اعلام کرد.

با حضور معاون فرهنگی وزارت کار آغاز شد؛ پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور

کرمان رصد - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین آغاز مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور گفت: این مسابقات با هدف مجهز کردن جامعه کار و تولید با سبک زندگی قرآنی برگزار می شود.

معاون امور تعاون در قم: رفع مشکلات مردم و تعاونی ها، سرعت می گیرد

کرمان رصد - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به این که با انباشت تعاونی های مشکل دار روبرو هستیم، رفع مشکلات مردم و تعاونی ها در وزارت مردم سرعت می گیرد.

بیش از ۳۷ هزار بانوی گیلانی تحت پوشش بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی قرار دارند

کرمان رصد - مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: تمامی بانوان ۱۸ تا ۵۰ سال غیرشاغل که فاقد پوشش های بیمه ای هستند می‌توانند در قالب بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی انعقادقرارداد کنند.

ساير مطالب

انتقاد شدید استاندار کرمان از نحوه پایش فضای کسب و کار

علت شکست هدفمندی یارانه ها چه بود؟

نظام آماری کشور کارآمد نیست

مخزن 15 هزار مترمکعبی شهر رفسنجان تا پایان سال افتتاح می‌شود

صدور 501 هزار صورتحساب برق با تخفیف 100 درصدی در کرمان

تعیین ضرب‌الاجل قانونی تعیین تکلیف اموال تملیکی کرمان/فروش کالاهای مربوط به قبل از 1400

ایجاد 40 هزار فرصت شغلی تا پایان سال آینده در لرستان

کشاورزان مراقب سرمای پیش رو باشند

لزوم اجرایی شدن سند سازگاری با کم آبی در کرمان

کرمان 8.6 درصد آب های زیرزمینی و سطحی کشور را مصرف می کند

نرخ حمل محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان ابلاغ شد

صادرات 1100 تن زغال حرارتی از ایستگاه راه آهن زرند به کشور ترکیه

اجرای طرح ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی در استان کرمان

ثبت اطلاعات گوشت مرغ در سامانه رهگیری پست

مددجویان بهزیستی شهربابک تسهیلات 100 میلیون تومانی خوداشتغالی می‌گیرند

مقصر اصلی نرسیدن گاز به منطقه "درب بهشت" شرکت گاز است

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی در کرمان

ساختار بودجه 1401 با رویکرد برنامه محوری اصلاح می‌شود

برنامه اجرای نهضت ملی مسکن در داخل تهران

خبر خوش برای تهرانی ها درباره مسکن دولتی

عملکرد سه ماهه معاونت امور اقتصادی: تعیین سهم بنگاه‌های اقتصادی وابسته به صندوق‌های بازنشستگی در هر استان / رتبه‌بندی بنگاه های اقتصادی تابعه/ تغییر ساختار هیأت امنای تأمین اجتماعی به منظور سرمایه‌گذاری در صنایع پربازده

کرمان در جذب اعتبار مشکل ندارد؛ 210 هزار میلیارد تومان طرح روی میز استانداری

ایرادات روش اندازه‌گیری رتبه فضای کسب وکار از زبان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان

تولید مرغ در کشور افزایش می یابد

علت سقوط 12 پله ‌ای فضای کسب و کار استان کرمان از سال 97 به بعد مشخص شود

کرمان در جذب اعتبار مشکل ندارد؛ 120هزار میلیارد تومان طرح روی میز استانداری

25 هزار و 500 تن انار از باغ‌های قم برداشت می‌شود

تاثیر تغییرات اقلیمی بر کاهش تولید باغ‌های زیتون گیلان

رفع تصرف اراضی ملی در قلعه گنج

30 هکتار از اراضی ملی در شهرستان قلعه گنج رفع تصرف شد

شهردار: تداخل مناطق مسکونی با صنعتی مهمترین چالش فرون‌آباد پاکدشت است

کاهش 50 درصدی مصرف میوه در کشور/ میوه‌ها در میادین مانده‌اند

مسوولین در بهبود فضای کسب و کار نقش موثری دارند

عرضه میوه های شب یلدا از چه زمانی آغاز می شود؟ | قیمت انواع میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار

کاهش 50 درصدی مصرف میوه در کشور

جلالی: به‌دنبال سرمایه‌گذاری «وزارت دفاع» در رفسنجان و انار هستیم

بانک‌ها زندگی مردم را مختل کرده‌اند/ دولت سند آمایش سرزمین را نهایی کند

واگذاری تجهیزات پزشکی به مراکز بهداشتی جیرفت

بورس کالای مشترک ایران و سوریه راه اندازی شود

اختصاص رتبه دوم صرفه جویی در مصرف آب به استان کرمان

حمایت ویژه از طرح‌های تحول اشتغال در سیرجان

مرمت بازار تاریخی در بلاد شاپور دهدشت آغاز شد

بانوی تولیدکننده مهریزی روستایی می‌بافد و کشوری می‌فروشد

برداشت بیش از 13 هزار تن انار از باغات ایذه

نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

شرکت ماهان پالایش اروند افتتاح شد

لزوم تسهیلگری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال

احیای بافت فرسوده قم نیازمند تسهیلات بانکی ارزان قیمت است

برپایی نمایشگاهی در کرمان که حکایت از اشتغال زایی دارد

راه‌اندازی مرکز آموزش جوار منطقه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

تحریم‌ها، پانسمان بیماران پروانه‌ای را با مشکل مواجه کرده است

باید از ظرفیت جهاددانشگاهی کرمان در حوزه احیای معادن غیرفعال استفاده کنیم

رفع تصرف از 11 هکتار از اراضی زراعی در رودبار جنوب با ورود دادستانی

افزایش تعداد نخل‌های مجول در جهرم

دوره آموزشی تولید زهر زنبور عسل در جنوب کرمان برگزار شد

آموزش نیروی انسانی منطبق با نیاز صنعت نیست

خروج شهرستان ریگان از تک‌محصولی بودن

توقف اتوبوس مطالبه گری در واحد تولیدی سیمان کرمان

شهرداری برای تامین زیرساخت‌ سرمایه‌گذاری در بافت تاریخی تلاش می‌کند

صنعت زغال سنگ بدون متولی رها شده است

صرفه جویی 8 میلیون مترمکعبی در مصرف آب کشاورزی انار

پیشرفت شرکت توسعه فرآوری ماهان سیرجان در حوزه ایمنی چشم‌گیر است

هیاهوی رسانه‌های معاند برای هیچ؛ تمام 59 پرواز داخلی و خارجی ماهان انجام شد

صادارت محصولات کشاورزی جنوب کرمان به کشورهای مختلف

رفع تصرف 58 هزار و 746 مترمربع از اراضی ملی شهرستان جیرفت

نظارت ویژه دستگاه قضایی بر تعیین تکلیف کالاهای توقیفی و رسوبی در کرمان/معطل ماندن کالاهای توقیفی و رسوبی موجب تضییع اموال عمومی می شود/روندهای قضایی به منظور تعیین تکلیف کالاهای توقیفی در کرمان سرعت می یابد

تاکنون پروانه بهره‌برداری فولاد بافت صادر نشده است

جنوب کرمان رتبه نخست تولید محصولات جالیزی گلخانه‌ای کشور را دارد

فقط یک پنجم انار تولیدی ارسنجان در این شهر فرآوری می‌شود

اعطای بیش از 113 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های صنایع‌دستی در کرمان

پروژه پلاسما کرمان به سرمایه گذار واگذار می شود

32 درصد پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان از برنامه زمانبندی عقب هستند

پرداخت 113 میلیارد تسهیلات به طرح‌های پشتیبان صنایع‌دستی کرمان و اشتغال 300 نفری

عشقی که برای خروج از تک‌محصولی کاشته می‌شود

بازرگان کشاورزی از بین فارغ التحصیلان تربیت شود

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی کرمان به روایت تصویر

واگذاری شرکت زغال سنگ به بخش خصوصی صد درصد کذب است

واگذاری شرکت زغال سنگ به بخش خصوصی کذب است

از افتتاح پروژه های آبرسانی تا برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در رفسنجان

آینده اقتصاد ایران روشن است/آغاز حفاری برای دسترسی به آب‌های ژرف در کرمان

خط تولید واگن‌های باری در زرند شد

خط تولید واگن‌های باری در زرند افتتاح شد

واگذاری شرکت زغالسنگ به بخش خصوصی کذب است/ مالکیت شرکت مربوط به فولاد کشور است

اضافه شدن 2200 دستگاه به ناوگان ریلی کشور در 31 ماه گذشته

رویه وزارت نیرو با چشم انداز تولید انرژی خورشیدی همخوانی ندارد

هزینه کم کاری یک مدیر یا پیمانکار را نباید استان کرمان بدهد

پروژه های مسکن اقدام ملی به وسعت 189 هکتار در شمال استان کرمان در حال اجراست

دستگاه‌های دولتی مالک بناهای تاریخی کرمان در پروژه‌های مرمتی همکاری کنند

15 هزار فارغ التحصیل کشاورزی سردرگم تصمیمات اجرایی/ ماده 3 ابلاغی قانون بهره وری بلاتکلیف

بهره‌وری حلقه گمشده کشاورزی در استان کرمان است

بازداشت مدیر یک شرکت خودروسازی کرمان/ اعاده 42 هزار میلیارد به بیت‌المال

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی کرمان

مکانیزاسیون ویکپارچه سازی از اصول افزایش بهره وری درکشاورزی است

درخشش سه شرکت گروه مالی گردشگری در اجلاس تقدیر از واحد‌های پیشرو در کیفیت و نوآوری

درخشش سه شرکت گروه مالی گردشگری در اجلاس تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری

ثبت نام بیش از 80 هزار نفر در طرح جهش تولید مسکن از آذربایجان شرقی

تفویض اختیارات وزارت راه و شهرسازی به بنیاد مسکن برای ساماندهی حاشیه شهر کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان بر رسیدگی به موقع به مطالبات کارگران تاکید کرد

68 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در سیرجان کشف شد

عرضه محصولات فرهنگی هنری جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای دست آفرین کرمان