کرمان رصد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

کریمی بیرانوند: ایجاد حدود ۱۴هزار شغل تا پایان امسال در دستور کار قرار دارد

کرمان رصد - سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس ذیل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و در صورت تامین بودجه ، حدود ۱۴ هزار و ۱۴۰ شغل که جزو وظایف ما است ایجاد می شود. این در حالی است که تاکنون حدود ۱۷ تا ۱۸ درصد این بودجه ذیل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ تامین شده است. از سوی دیگر مسئولیت بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ نیز بر عهده وزارت اقتصاد است.

تعاونی‌های قزوین امسال برای ۳۰۸ نفر اشتغالزایی کردند

کرمان رصد - مدیر تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعاونی‌های استان از ابتدای سال جاری تاکنون برای ۳۰۸ نفر فرصت شغلی جدید فراهم کردند که بیش از برنامه مصوب ابلاغی بوده است.

بیش از ۲۲ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند

کرمان رصد - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: هم اکنون ۲۲ هزار و ۳۲۶ نفر افراد دارای معلولیت تحت پوشش این اداره کل هستند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۱۴۳ نفر در حوزه توانبخشی مستمری دریافت می‌کنند.

در همایش بزرگداشت هفته معلولان در ایلام عنوان شد: ۱۴۰هزار کودک زیر پوشش غربالگری بینایی قرار می گیرند

کرمان رصد - معاون اجتماعی بنیاد ۱۵خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) گفت: ۱۴۰هزار کودک تحت پوشش غربالگری بینایی قرار می گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: نظارت بر واحدهای صنعتی پر خطر قزوین تشدید می‌شود

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی پرخطر استان به منظور پیشگیری از بروز حوادث و سوانح کارگری و آتش سوزی مورد بازرسی جدی قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی ۶۵ درصد کاهش یافت

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار کارگران دارای حقوق معوق این استان در پایان آبان‌ماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، ۶۵ درصد کاهش یافته است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مدال طلای نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به یک بوشهری رسید

کرمان رصد - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مدال طلای نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته آجرچینی به علیرضا محمودی شعار جوان مهارت آموز بوشهری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاون بهترین شیوه اقتصاد اسلامی و مقاومتی است

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ویدیو کنفرانس معاون تعاون وزارت کار با استان‌ها؛ از تعاون به عنوان بهترین شیوه اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: با تکیه بر ظرفیت تعاونی ها می‌توان رفاه را بر سر سفره های مردم آورد.

قادری: پژوهش، مقدمه تحول سازمانی است/شریعت: احیای مجدد شـورای پـژوهش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دستور کار قرار دارد

کرمان رصد - رئیس سازمان بهزیستی کشور، پژوهش را مقدمه تحول سازمانی برشمرد و گفت: دولت ها، همه هدایت گر هستند اما آن فردی موفق است که تحول ایجاد کند و یکی از ابزارهای اساسی و مهم تحول، پژوهش است.

معاون امور تعاون : نقش‌آفرینی بخش تعاون، در اقتصاد کشور کلیدی است

کرمان رصد - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک توسعه تعاون، عنصر کلیدی در تقویت و توسعه بخش تعاون کشور است و نهادهایی چون صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، اتاق تعاون و اتحادیه‌های تعاونی با همدلی و تعریف اهداف مشترک، می‌توانند بسیاری از چالش‌های کشور را رفع کنند.

اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه روابط کار تشریح شد: کاهش ۱۲ درصدی تعداد بنگاه های مشکل دار / رشد ۱۲.۳ درصدی طرح های طبقه بندی مشاغل

کرمان رصد - اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه روابط کار (از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تا پایان مهرماه) تشریح شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شاهد تضاد کمبود نیروی کار و بالابودن نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی هستیم

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که واحدهای تولیدی در استان از یک سو با کمبود نیروی کار مواجه هستند و از سویی با بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی بدون مهارت مواجه هستند، تاکید کرد: این موضوع تضادی را در حوزه اشتغال و بیکاری استان ایجاد کرده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: مساجد باید به کانون‌های کارآفرینی تبدیل شوند

کرمان رصد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طرح شبکه امامت ظرفیت بسیار مهمی است که در اقصی نقاط کشور مخصوصا استان هرمزگان می تواند بازوی توانمندی برای وزارت مردم در توسعه زیست بوم اشتغال با محوریت مساجد باشد‌.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ملاقات های مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان در دستور کار قرار دارد .

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.

عبدالملکی با اشاره به تکلیف قانونی بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه مطرح کرد: زیست‌بوم ملی اشتغال ایران با همکاری همه دستگاه ها طراحی شده است/ جامعه هدف ایجاد اشتغال ۱۴ میلیون نفر است

کرمان رصد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی زیست بوم ملی اشتغال ایران با همکاری همه دستگاه ها خبر داد.

حمایت از فعالیت­‌های اقتصادی با بیشترین اثرگذاری بر بهره­‌وری و اشتغال/ تهیه و اجرای دستورالعمل نظام مدیریت اورژانس اشتغال و کسب­ و کار/ داده‌ها و اطلاعات ثبتی سامانه (سماک) مبنای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی اشتغال

کرمان رصد - در هشتاد و یکمین نشست شورای­‌عالی اشتغال، مهمترین مصوبات و راهبردهای ایجاد و توسعه اشتغال در دولت سیزدهم اعلام شد.

در چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مطرح شد: موازی کاری، چالش اصلی نظام اداری است

کرمان رصد - چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و مدیرکل دفتر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

معاون روابط کار تاکید کرد: تلاش شرکای اجتماعی، بسیج و دولت برای رفع موانع تولید

کرمان رصد - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : امروز، جامعه کار و تولید کشور، خط مقدم جنگ اقتصادی است و مدیران تولید به عنوان فرماندهان و کارگران به عنوان رزمندگان در تلاش هستند تا اجازه ندهند، عرصه‌ای از تولید در کشور دچار چالش شود.

عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال تشریح شد؛ جذب بیش از ۴ هزار نفر در واحد های اقتصادی از طریق پرداخت مشوق های بیمه ای / اشتغال ۳ هزار و۳۵۰ نفر / یک هزار و۶۴۳ طرح بهره مند ازتسهیلات اشتغال روستایی / صدور۲۱ هزار و ۲۱۷ مجوز مشاغل خانگی

کرمان رصد - عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال (از نیمه مرداد تا پایان آبان ۱۴۰۰) تشریح شد.

آغاز عملیات احداث ۴۴ واحد مسکونی ویژه معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان هرمزگان

کرمان رصد - با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بهزیستی و انجمن خیرین مسکن ساز استان هرمزگان ، عملیات احداث ۴۴ واحد مسکونی ویژه معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان میناب در استان هرمزگان آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان تاکید کرد: سرشماری شغلی و ایجاد زیرساخت های اشتغالزایی دو اقدام اساسی برای تحقق برنامه های اشتغال پایدار

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ویدیو کنفرانسی با معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بر فراهم سازی زیرساخت ها و سرشماری شغلی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اشتغال پایدار در کشور تاکید کرد.

فراگیری آموزش مهارتی توسط ۱۳ هزار گیلانی

کرمان رصد - سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان این که در شش ماه نخست امسال ۱۳ هزار و ۱۴۷ نفر دوره آموزش‌های مهارتی دیده‌اند، گفت: این دوره ها توسط مراکز دولتی و بخش خصوصی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای افراد فاقد مهارت و جویای کار برگزار شد.

ارسال ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل در چهارمحال و بختیاری

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح پرداخت تسهیلات خانگی از ابتدای مهرماه امسال آغاز شد و تا کنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۴ درصد به متقاضیان به بانک های عامل پرداخت شده که تاکنون ۷میلیارد تومان پرداخت شده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: توسعه مشاغل جدید در آینده نیاز به آموزش و آشنایی با شیوه های نوین کسب درآمد دارد

کرمان رصد - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در آینده مشاغل و فرصت‌های اشتغال زیادی در بستر فضای مجازی شکل می گیرد که نیاز به مهارت افزایی در این زمینه دارد .

مرکز بین کارگاهی کارخانه سحر در همدان افتتاح شد

کرمان رصد - مرکز بین کارگاهی کارخانه سحر همدان با حضور معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان در راستای آموزش مهارت به نیروهای شاغل در این کارخانه راه اندازی شد.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ​تعاونی‌ها، نقش سازنده‌ای در تولید و توسعه اشتغال دارند

کرمان رصد - معاون امور تعاون با بیان این که حمایت از بخش تعاون به صورت ویژه و خاص رویکرد اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تاکید کرد: تعاونی‌ها، نقش سازنده‌ای در تولید و توسعه اشتغال در کشور دارند.

وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: دبیرخانه شورای عالی اشتغال، هماهنگ کننده اجرای زیست بوم ملی اشتغال

کرمان رصد - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت : تقسیم کار در زیست ‌بوم ملی اشتغال کاملاً مشخص است، بخش دولتی، کار حاکمیتی انجام می دهد، بخش عمومی غیر دولتی، کار توسعه ای و بخش خصوصی، کار عملیاتی را برعهده خواهد داشت.

در جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اصفهان عنوان شد: تفکر بسیجی، خدمت به مردم را یک فریضه می‌داند

کرمان رصد - جلسه هم اندیشی اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

بیش از ۱۴ هزار کارگر ساختمانی در قزوین بیمه تامین اجتماعی هستند

کرمان رصد - معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:در حال حاضر ۱۴ هزار و ۸۲۶ کارگر ساختمانی در استان بیمه تامین اجتماعی دارند که این رقم نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس در اراک: از همه ظرفیت‌ها برای حمایت و رونق تولید در صنایع بهره گرفته می‌شود

کرمان رصد - رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: چالش‌های بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار نظیر هپکو خط قرمز برای دولت و مجلس شورای اسلامی است و از همه ظرفیت‌ها برای حمایت و رونق تولید در این صنایع بهره گرفته می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان خبر داد: نقشه زیست بوم اشتغال استان همدان در حال بررسی است

کرمان رصد - جلسه اطلاعات طرح های اشتغال زا جهت تهیه نقشه زیست بوم اشتغال با هدف ایجاد یک میلیون و ۸۵۰ هزار فرصت شغلی تا پایان سال ۱۴۰۱ در کشور با حضور مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حفظ و صیانت از نیروی کار با رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی میسر است

کرمان رصد - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: واحدهای کوچک فولادی زیادی در استان یزد به امر تولید مشغول هستند که از بازرسان خواسته ایم در مورد مسائل فنی و رعایت آنها توسط شرکت ها کمال دقت نظر را داشته باشند.

۱۹۸ میلیارد و ۱۱۱ میلیون تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان پرداخت شد

کرمان رصد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: از آغاز پرداخت تسهیلات کرونایی در استان تاکنون مبلغ ۱۹۸ میلیارد و ۱۱۱ میلیون تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: تا پایان سال مبلغ قابل توجهی تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی پرداخت می شود

کرمان رصد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اولویت پرداخت تسهیلات با طرح‌های منطبق با ظرفیت و اولویت‌های منطقه و دارای توجیه اقتصادی و فنی است.

نرخ بیکاری البرز برای اولین بار تک رقمی شده است

کرمان رصد - مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از افزایش تعداد بیمه ‌شده‌های اجباری به ۳۲۰ هزار نفر و کاهش و تک رقمی شدن نرخ بیکاری در البرز خبرداد.

​طالبی دارستانی تاکید کرد: شنیدن موانع و چالش های موجود از زبان مسئولان استانی، رسالت اصلی دفتر بازرسی

کرمان رصد - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف از بازرسی و ارزیابی عملکرد، کمک به رفع موانع و مشکلات موجود و رسیدن به وضعیت مطلوب است.

"موتورچی" رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی شد

کرمان رصد - با حکم دکتر حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، "سید مرتضی موتورچی"، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

ساير مطالب

برگزاری یادواره شهیده زهرا افضلی در ده زیار کرمان

300 خانه تاریخی در اهواز وجود دارد/اغلب خانه ها در معرض تخریب

آموزش حضوری اولویت استان کرمان است

زلزله‌های دیروز به بناهای تاریخی استان کرمان خسارتی وارد نکرده است

صرفه جویی آب روی کاغذ/ زنگ خطر کرونایی در استان کرمان

برگزاری اولین سالگرد شهیده مدافع سلامت «زهرا حسن‌رمضانی» در رفسنجان

6 میلیارد ریال کتاب از نویسندگان جنوب کرمان خریداری شد

غبارروبی گلزار شهدای پلدختر توسط طلاب خواهر

تعطیلی موقت موزه گنجعلیخان کرمان به علت تعمیرات

طرح «صاروج پارس» برگرفته از نقوش «مسجد جامع» و «کلوت‌های شهداد»

گردشگران هندی برای درمان به کرمان می‌آیند

مدرسه سازی، زیربنایی ترین عامل توسعه جامعه است

تکمیل 310 پروژه نیمه تمام آموزشی باقیمانده از ده سال پیش در استان کرمان به همت خیران در سه سال اخیر

افزایش آمادگی در شرایط بحران در دستور کار باشد

93 درصد دانش آموزان کرمان تاکنون واکسینه شده اند

علی دهکردی: حاتمی‌کیا برای تولید «از کرخه تا راین» از جان مایه گذاشت

«وقت چیغ انار» در شب‌های سیاه تالین

حاتمی‌کیا برای تولید «از کرخه تا راین» از جان مایه گذاشت

جشنواره زعفران یک هفته به تعویق افتاد

پایش پشت‌بام بنا‌ها و خانه‌های بافت تاریخی یزد

93 درصد دانش‌آموزان 12 تا 18 سال کرمان علیه کرونا واکسینه شده‌اند

بافت‌ تاریخی میبد جان گرفت

93 درصد دانش‌آموزان 12 تا 18 سال کرمان علیه کرونا واکسینه شدند

تصویری از محمدرضا گلزار در لباس روحانیت

نسخه واحدی برای ابنیه تاریخی چند ورثه‌ای وجود ندارد

افزایش هشدارها برای نجاتِ تاریخِ کرمان

«فهرج» نگینی مغفول مانده در کویر/از جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری تا ظرفیت بالای دامپروری

بومی نویسی فرصتی برای معرفی خرده فرهنگ‌ها/ مسئولان حمایت کنند

رضا صادقی در ترکیه کنسرت برگزار می‌کند

جنگ امروز ما جنگ رسانه و عملیات روانی است

فارس من| پاسخ اداره گردشگری کرمان به یک گزارش/ با هنجارشکنان برخورد می‌کنیم

ارسال 300 هزار از آثار شهدای بام ایران به مرکز نگهداری اسناد

اهدای 5 قلم شی تاریخی به یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی کرمان

تاکید امام جمعه کرمان بر آموزش جدی نماز به نسل جوان

مشاور وزیر فرهنگ: اجرای برنامه‌ هنری در مجموعه‌های تاریخی ارزشمند است

مدارس کرمان آماده بازگشایی در همه مقاطع

یکی از برنامه های اساسی وزارت ارشاد ایجاد تبادلات اقتصاد هنر است

جشنواره انار نمادی از وفاق و همدلی خواهد بود

لزوم مشارکت بخش خصوصی برای حفظ بناهای تاریخی/ شهرداری تخریب مرکز محله کبابیان را جبران کند

اجتماع بزرگ روز 13 آبان کرمان در جوار مزار شهید سلیمانی برگزار می‌شود

اقامه نماز جماعت در جامعه ترویج شود/نماز، اسرا را هنگام شنیدن خبر رحلت امام (ره) آرام کرد/حاج قاسم عاشق نماز بود

دشمن به دنبال دایر نشدن مدارس است

لایروبی مسیرهای آبی باغ ثبت جهانی شاهزاده ماهان

زنگ استکبارستیزی و یادی از شهیدان دانش‌آموز

بافت فرهنگی شهر «نودشه» ظرفیت بزرگ برای توسعه گردشگری است

جشنواره «نگاه نار» تفت پذیرای هنر عکاسان با موضوع انار

جشنواره انار عقدا بهانه مطالبه‌ی نماینده اردکان از وزیر کشاورزی

تکمیل 310 پروژه نیمه‌تمام آموزشی در کرمان به همت خیران

نحوه برگزاری مراسم 13 آبان در رفسنجان اعلام شد

نویسنده و روزنامه‌نگار: پیوند با رسانه، لازمه ارتقای ادبیات کودک است

مدیرکل میراث فرهنگی: یزد در فهرست جهانی شهر کامل قرار گرفت

صدور8 پروانه گردشگری سلامت در استان کرمان

کرمان، قطب نوظهور گردشگری نهضت مقاومت

طرح قائم باعث توسعه فرهنگی و اقتصادی بافت کهن دزفول می‌شود

مرقد شهیدسلیمانی در کرمان و ضرورت ایجاد مرکز فرهنگی بین‌المللی

3 وقف جدید در شهربابک ثبت شد

23 مدرسه خیرساز در جنوب کرمان بهره‌برداری شد

جاذبه‌های فرهنگی و تنوع‌ زیستی «بیابان لوت» را نمی‌توان از هم جدا کرد

کاروانسرای تاریخی دهدشت کهگیلویه در یونسکو ثبت می شود

نشست گفتمان برادری در قلعه‌گنج/امام جمعه کرمان: به الزامات امت اسلامی پایبند باشیم

جشنواره انار در تفت + تصویر

اولین جشنواره عکس نگاه نار شهرستان تفت برگزار می‌شود

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گلزار بهشت محمدی سنندج

‌برگزاری یازدهمین همایش گفتمان برادری علمای اهل‌سنت و تشیع در استان کرمان

دومین جشنواره انار شهرستان کاشمر برگزار می‌شود

هتل کپری فرهنگیان در قلعه‌گنج کرمان افتتاح شد

نخستین جشنواره عکاسی «نگاه نار» در تفت برگزار می‌شود

معماری زیبای کرمانی موسیقی اصیل ایرانی

آغاز پیش ثبت نام عتبات عالیات از امروز در کرمان

اهدای 14 قلم شی تاریخی به یگان حفاظت میراث‌فرهنگی کرمان

5 مدرسه در زندان‌های کرمان راه‌اندازی می‌شود

14 قلم شی تاریخی به یگان حفاظت میراث‌فرهنگی کرمان اهدا شد

پایگاه جهانی لوت در بم ایجاد می‌شود

الزام سیستم اجرایی کشور به ارائه پیوست تمدن مهدوی در امور اجرایی

جشنواره‌ای برای دستگاه قضا

کرمان میزبان دائمی جشنواره موسیقی نواحی شد/ گزارش یک جشن

سفر سرپرست معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمان

کرمان غرق شادی ولادت پیامبر مهربانی ها/ بستن پیمان با هم بودن در جوار سردار دل ها + تصاویر

فیلمی از دلبری انار در کوچه باغ‌های روستای جغدان/ حرم مطهر امام رئوف در حال و هوای میلاد پیامبر مهربانی‌ها + فیلم و تصاویر

هفتمین نمایشگاه سالانه خوشنویسی استان کرمان افتتاح شد/ حضور سرپرست معاونت هنری وزارت ارشاد بر مزار سردار دل ها

کتاب چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران بسته شد

ساز جشنواره موسیقی نواحی ایران برای همیشه در کرمان کوک شد

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی ایران در استان کرمان دائمی می‌شود

اختتامیه جشنواره موسیقی نواحی؛ دبیرخانه دائمی جشنواره در کرمان دایر می‌شود

جشنواره شیرینی مقوی زرندی ها برگزار شد

موسیقی نواحی روایتگر ایران بزرگ فرهنگی است

موافقت سرپرست معاونت هنری وزارت ارشاد با تاسیس دبیرخانه دائمی جشنواره موسیقی نواحی در کرمان

چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان به کار خود پایان داد

شور و شعف کرمانی ها در سالروز میلاد نبی رحمت و صادق آل محمد (ص)

تجدید مثاق اهالی موسیقی نواحی با شهید سردار سلیمانی / دومین شبِ نغمه‌های نواحی در کرمان

برگزاری هفتمین سالانه خوشنویسی در کرمان

حاشیه و متن چند اجرای موسیقایی/ فرار یک گروه موسیقایی از طالب‌ها

(تصویر) محمدرضا و همایون شجریان در مراسم انار خوران

رنگین‌کمان موسیقی ایران در کرمان درخشید/ ادای احترام به سردار دل‌ها

اعزام تیم خادمیاران خبر و فضای مجازی کرمان به مشهد مقدس

جزئیات برگزاری هفتمین سالانه خوشنویسی استان کرمان اعلام شد

آغاز تدریس حضوری در مدارس کرمان

ریتم در موسیقی اقوام ایران بررسی شد/ تمرکز بر چند مواجهه موسیقایی

گردشگری، راه نجات موسیقی نواحی ایران

ادای احترام هنرمندان به سردار دل‌ها/ از ساز «چوغرو» چه می‌دانیم