کرمان رصد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران گفت: در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم، از ظرفیت دستگاه های همسو، نخبگان، شبکه اقشار و افراد دلسوز استفاده کنیم.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج علیرضا بهمنی‌نژاد» پدر شهیدان والامقام «حجت‌اله، نعمت‌الله و هادی بهمنی‌نژاد» را تسلیت گفت.

کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد استان گلستان برگزار شد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

برگزاری جلسه  هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان

کرمان رصد - جلسه هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان با هدف تشریح دستورالعمل‌ها و آموزش کامل سامانه‌های مربوط به اشتغال کشور برگزار شد.

اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی دغدغه اشتغال را همچنان از مسائل بزرگ بنیاد برشمرد و گفت: اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد لذا با تسهیلاتی که وجود دارد زمینه لازم برای ورود به بخش خصوصی نیز فراهم است.

شهید مدرس نمونه بارز یک نماینده متعهد و خدمتگزار ملت بود

کرمان رصد - نعمت اله غلامپور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، در یادواره شهید آیت الله سیدحسن مدرس و شهدای مجلس شورای اسلامی گفت: شهید آیت الله مدرس نمونه بارز یک نماینده به تمام معنا متعهد و خدمتگزار ملت بود.

دومین همایش فصلی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دومین همایش فصلی کارکنان، بابیان اینکه منشأ رضایتمندی ایثارگران ارائه خدمات نیست، گفت: رفتار، نوع گفتمان و ارتباط ما با جامعه هدف سبب رضایت‌مندی ایثارگران خواهد بود.

سند تعالی، فرهنگی، معنوی اخلاقی و سیاسی سرمایه انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد

کرمان رصد - معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، با اشاره به تهیه سند تعالی فرهنگی معنوی، اخلاقی و سیاسی سرمایه انسانی بنیاد توسط حوزه نمایندگی ولی فقیه و ابلاغ اخیر آن توسط ریاست عالی بنیاد گفت: ارزش، هویت و شاخصه‌های اساسی بنیاد از فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری (بنیاد شهید یکی از برکات و نشانه‌های حقانیت انقلاب و امام رضوان الله تعالی علیه است، فرض بنیاد شهید فرض حیات انقلاب است، دستگاه بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت شناخته شود، روحیه خدمتگزاری باید انشالله در تمام سلسله مراتب این بنیاد تقویت بشود) قابل درک است.

دعای خیر والدین گرامی شهدا باعث دلگرمی مسئولان است

کرمان رصد - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دعای خیر والدین شهدا را باعث دلگرمی مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم و جامعه معظم ایثارگری اعلام کرد.

شهید مجید شهریاری افتخار ملت ایران است

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: شهید شهریاری با کمک به پیشرفت کشور در حوزه هسته‌ای و شهادتش در این مسیر موجب افتخار ملت ایران شد و نام وی همواره جاودانه است.

بانوان ایثارگر ورزشکار علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌ قراول باشند

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به کاهش کم‌ تحرکی در میان جامعه معزز ایثارگری‌، گفت: بانوان ایثارگر ورزشکار می‌‌توانند علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌‌قراول باشند.

سفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به بستان‌آباد

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی که در طول دو ماه گذشته به شهرستان‌های مراغه، بناب، شبستر، مرند، آذرشهر، میانه، اهر، هشترود، جلفا و عجب‌شیر سفر داشته، برای انجام یازدهمین سفر کاریِ شهرستانی خود و نظارت میدانی و رسیدگی به ایثارگران بستان‌آباد مهمان این شهرستان بود.

مادر شهیدان والامقام «زندیه» به لقاءالله پیوست

کرمان رصد - حاجیه خانم «فرنگیس گودرزی مهر» مادر شهیدان والامقام «علی و داود زندیه» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام در پاکدشت دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

ورزشکاران و جانبازان نخاعی استان گلستان تقدیر شدند

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به مناسبت هفته بسیج از ورزشکاران جانباز و جانبازان نخاعی تقدیر به عمل آوردند.

ظرفیت مادران و همسران شهدا در امر عفاف و حجاب جاذبه ایجاد می‌کند

کرمان رصد - دبیر صیانت از حقوق شهروندی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاکید شهدا در حفظ حجاب و تقویت عفاف در جامعه، گفت: ظرفیت مادران و همسران شهدا بر ترویج عفاف و حجاب جاذبه خواهد داشت.

بسیج، بازوی قوی نظام در روزهای سخت است

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از بسیج به عنوان بازوی قوی نظام در هر زمان و مکان و در روزها و شرایط سخت یاد کرد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «فرهاد»

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت حاج کاظم فرهاد پدر شهیدان سرافراز «رضا و لیلا فرهاد»، همسر شهیده گرانقدر«گوهر دیااحمد شاه آبادی» و فرزند شهیده معظم «ساره خانم فرهاد» را تسلیت گفت.

بنیاد نقش نظارتی در اجرای قوانین حوزه ایثارگران دارد

کرمان رصد - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش حقوق شهروندی و قوانین مربوط به ایثارگران گفت: در اجرای قوانین حوزه ایثارگران، بنیاد شهید و امور ایثارگران نقش نظارتی دارد و نقش معاضدتی بر عهده وزارت دادگستری است.

ادای احترام فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام شامخ شهدای همدان

کرمان رصد - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان همدان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

پدر شهیدان والامقام «فرهاد» آسمانی شد

کرمان رصد - مرحوم حاج «کاظم فرهاد» پدر شهیدان والامقام «رضا و لیلا فرهاد» و همسر شهیده «گوهر دیااحمد شاه آبادی» و فرزند شهیده «ساره فرهاد» در شهرستان دزفول دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

اختصاص شعبه خاص رسیدگی رایگان به دعاوی حقوقی جامعه ایثارگری

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران از اختصاص شعبه خاص رسیدگی به دعاوی حقوقی جامعه ایثارگران با هدف برعهده گرفتن هرگونه دعاوی مربوط به خانواده ایثارگری اعم از حقوقی و کیفری را به‌صورت رایگان از سوی کانون وکلا خبر داد.

مراسم افتتاحیه اردوی خانواده با نشاط در مجموعه فرهنگی و تفریحی استان البرز برگزار شد

کرمان رصد - مراسم افتتاحیه دومین اردوی آموزشی و تفریحی خانواده با نشاط تحت عنوان دختران توانمند، صبح امروز ۸ آذرماه با حضور مدیرکل دفتر مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجموعه فرهنگی و تفریحی استان البرز برگزار شد.

بهترین میدان مبارزه برای بسیجیان، ایام هشت سال دفاع مقدس بود

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در مراسم گرامی‌داشت روز بسیج که که با حضور سرهنگ فریبرز خرایی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، با اشاره به عزاداری رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس برای اهل بیت(ع)، گفت: بسیج قله عرفان انقلاب اسلامی است و بهترین میدان مبارزه برای بسیجیان، ایام هشت سال دفاع مقدس بود.

حمایت از دست‌آوردهای علمی نخبگان شاهد از اولویت‌های برنامه اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران است

کرمان رصد - مدیرکل دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر گفت: حمایت از دست‌آوردهای علمی، استارتاپی و استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری از اولویت‌های برنامه اجرایی در حوزه نخبگان است.

خدمت به جامعه ایثارگری روحیه بسیجیان را می‌طلبد

کرمان رصد - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم روز گرامی‌داشت هفته بسیج که با حضور اصحاب کریمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ برگزار شد، گفت: خدمت به جامعه ایثارگری روحیه بسیجیان را می‌طلبد و همه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این روحیه را دارند.

دعای خیر والدین شهدا گره‌گشا برای حل مشکلات جامعه است

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در محفل اسوه‌های صبر و مقاومت که با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران در منزل شهید عباس گیلانی‌اصل برگزار شد، گفت: دعای خیر شما والدین شهدا گره‌گشا برای حل مشکلات جامعه است.

نشست هم اندیشی کارگروه اقتصادی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

کرمان رصد - نشست هم اندیشی کارگروه اقتصادی تشکل‌های شاهد و ایثارگر با سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی و معاون اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه هشتم آذرماه در دفتر معاونت مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

تحریم اقتصادی رویکرد مقابله با رژیم صهیونیستی

کرمان رصد - مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر در تبیین رسالت جامعه در مواجهه اقتصادی با جبهه جنایتکاران صهیونیستی بر استفاده از توانمندی ها و ابزارهای اقتصادی توسط کشورهای اسلامی علیه منافع رژیم اشغالگرقدس تاکید کرد.

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا باعث کسب آبرو است

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را باعث کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

دستگاه‌ها مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت‌رسانی به ایثارگران هستند

کرمان رصد - سرپرست اداره کل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ماده ۷۴ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: براساس این قانون همه دستگاه‌های اجرایی مکلف به ارائه گزارش عملکرد در خدمت رسانی به ایثارگران هستند و رئیس بنیاد هم باید این گزارش را هر ساله برای رهبر معظم انقلاب ارائه کند.

خضوع در برابر خانواده‌های شهدا مایه کسب آبروست

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهیدان قهرمان گریوانی و بازرگان گریوانی خدمت به خانواده‌های شهدا را عزت‌آفرین و تلاش در این مسیر را مایه کسب آبرو دانست و گفت: هر کس در برابر خانواده‌های شهدا خاضع باشد و در راستای خدمت به ایشان قدمی برداشته باشد در پیشگاه شهدا برای خویش آبرو کسب کرده است.

پاسخگویی سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به ۶۳ ایثارگر

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت اداره کل، پاسخگوی پرسش‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات ۶۳ مراجعه کننده از تبریز و شهرستان‌های استان بود.

رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری مازندران در یک روز ملاقات عمومی

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران ضمن رسیدگی به مشکلات ۱۵۵ تن از جامعه معزز ایثارگری در ملاقات عمومی، گفت: حل مشکل جامعه معزز ایثارگری و پیگیری دغدغه‌های این عزیزان از برنامه‌ها و سیاست‌های اولویت‌دار ما در بنیاد مازندران است.

ساير مطالب

اولین نشست شورای سیاست‌گذاری کنگره شعر ایثار برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات درمانی و سالمندی خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان همدان در حوزه سلامت

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با جامعه ایثارگری

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

پیکر مطهر شهید مدافع حرم الیاس چگینی کشف و شناسایی شد

توافق مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با شهردار اصفهان جهت تاسیس کانون آموزشی، تربیتی شاهد

توافق مدیرکل آموزش بنیاد با شهردار اصفهان برای تاسیس کانون آموزشی، تربیتی شاهد

مراسم گرامیداشت شهدای مجلس در استان سیستان وبلوچستان

استفاده از ظرفیت‌های نخبگان ایثارگر در حوزه‌های مشاوره و تصمیم‌گیری

باشگاه پژوهشگران شاهد و ایثارگر کشور راه‌اندازی می‌شود‌

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از اعطای زمین به ایثارگران طارمی خبر داد

نیروی دریایی بر عرشه افتخار و صلابت ایستاده است

بنیاد استان آذربایجان شرقی، میزبان سومین یادواره جانبازان شهید این استان شد

کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران برگزار شد

دلاورمردی نیروی دریایی ارتش در تاریخ پر افتخار خلیج فارس ثبت شده است

دومین برنامه اردوی آموزشی خانواده بانشاط با حضور 120 نفر فرزندان دختر شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد مازندران در اجلاسیه استانی نماز تقدیر ویژه شد

بررسی ایجاد حوزه علمیه شاهد و ایثارگر در دیدار مدیر کل آموزش بنیاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان

همایش پیروان ولایت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه برگزار شد

اجتماع بزرگ بسیجیان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز

تخصیص سهمیه‌های استخدامی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در یازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

مراسم سراسری بزرگداشت شهدای مجلس برگزار می‌شود

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «مالک فارسانی»

تخصیص سهمیه‌های استخدامی خانواده معزز شهدا و ایثارگران در یازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 معاونت توسعه مدیریت منابع برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

نخستین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت کشور در گلستان برگزار می‌شود

همایش سراسری هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی

دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «پیرحیاتی»

برگزاری رویدادهای فرهنگی با هدف مردمی کردن فرهنگ ایثار و شهادت/برترین‌های دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار معرفی شدند

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی ایثار با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی ایثار با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی برگزار شد

شما مسئولان حامیان و پشتوانه‌های اصلی ایثارگران در مجموعه و دستگاه خود هستید

منشور اخلاقی و رفتاری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران

خدمات اعزام خانواده معزز شاهد و ایثارگر به عتبات عالیات باید از بهترین نوع باشد

پاسخگویی مدیرکل بنیاد مازندران در مرکز سامد به جامعه ایثارگری

یادواره 600 شهید شهرستان دماوند

روایت تصویری برگزاری یادواره 234 شهید والامقام شهرستان دشتی

همسران جانباز در ادامه راه حضرت زینب کبری(س) خوش درخشیدند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از ورزشکار مدال‌آور بازی‌های پاراآسیایی تجلیل کرد

پدر شهیدان والامقام «پسندی» به فرزندان شهیدش پیوست

تداوم راه شهدا وظیفه همه ما است

خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به منزله جهاد در راه خداست

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدا در شهرستان شاهین دژ

شهدای والامقام مایه افتخار، عزت و سربلندی کشور و نظام هستند

بازدیدهای علمی به منظور جهاد تبیین برای نخبگان شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

شجره طیبه بسیج کلیدواژه تمدنی انقلاب اسلامی و میراث گران‌قدر امام خمینی (ره) است

دیدار معاون توسعه بنیاد و مشاور استاندار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران فلاورجان

رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده شهدا و ایثارگران استان ایلام برگزار شد

فرمانده پایگاه بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی معرفی شد + تصاویر

بازدید از اداره عجب‌شیر توسط سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین توانستند گوی سبقت را از دیگران بگیرند

شهدا به واسطه بصیرت حقیقت‌بین گوی سبقت را از دیگران گرفتند

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه درس‌آموز است

اولین کنگره شهدا و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان ‌برگزار شد

اسرائیلی‌ها روز 7 اکتبر به پایان رسیدند/ تفکر صهیونیست‌ها یک تفکر نژادپرستانه است

شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایران اسلامی هستند

اینفوگرافیک واقعه پنجم آذر گرگان و 14 شهید

گزارش تصویری برگزاری یادواره 25 شهید والامقام زن استان بوشهر

اولویت ما پاسخگویی به درخواست‌های جامعه معزز ایثارگری است

برگزاری یادواره شهدای شهرستان هامون و شهرعلی اکبر

فعالیت غرفه انتشارات شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران در نمایشگاه بزرگ ساری

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر

دومین نشست آموزشی برنامه عملیاتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

ارتقای سامانه بیمه دی در جهت رفع مشکلات ایثارگران ضروری است

هشتمین جشنواره آموزشی – تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می شود

هیچ قصوری در اجرای مصوبات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پذیرفته نیست

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج

«بنیاد شهید و امور ایثارگران» باید سرشار از احساس فروتنی به ایثار و ایثارگر باشد

همایش بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان «پیروان ولایت» برگزار شد

همایش بزرگ بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران «پیروان ولایت»

تمام ایده‌ها و اندیشه‌های پاک امام راحل (ره) را می‌توان در فرهنگ بسیج مشاهده کرد

اولین جلسه گروه کانونی نیازسنجی ایثارگران در ابعاد سلامت با رویکرد آینده‌پژوهی برگزار شد

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام با خانواده شهدا

نماهنگ سیاووشان به تهیه کنندگی بنیاد گلستان به جشنواره فیلم آلمان راه یافت

برگزاری جشن ازدواج آسان برای 31 زوج جوان شاهد و ایثارگر در برازجان

بنیاد شهید و امور ایثارگران از تالیف کتاب‌های خاطرات شهدا حمایت می‌کند

بیش از 29000 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پرداخت شده است

مراکز علمی و دانشگاهی در رأس جهاد تبیین قرار دارند

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته بسیج

دیدار مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران ورامین

نشست هم‌اندیشی تدوین برنامه عملیاتی سال 1403 در بنیاد استان البرز برگزار شد

مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی هانگژو؛ بانوان مدال‌آور، اهداکنندگان مدال قهرمانی به ایثارگران

کرمانشاه یادآور مرصاد مقاوم، بازی‌دراز سرافراز و پاوه یادگار شهید چمران است

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: سرلوحه قرار دادن زندگی شهدا توسط ورزشکاران برای همه درس‌آموز است

حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه

بسیج انقلاب را در مسیر تعالی و پیشرفت قرار داد

45 عنوان کتاب با موضوع سیره زندگی شهدا توسط نشر شاهد به چاپ رسیده است

45 اثر کتاب با موضوع سیره زندگی شهدا توسط نشر شاهد به چاپ رسیده است

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهید بارانی

طراحی سبک جدید برای موفقیت لازم است/ضرورت بازدید میدانی از مدارس شاهد و ایثارگر

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست قرار گرفت

تجلیل مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از قاریان آزاده

گردهمایی آموزشی مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی در قزوین برگزار شد

نیروگاه زاگرس کوثر در جایگاه نخست

مقاومت جانبازان در برابر ظلم و تعهد به انقلاب مصداق بارز ایثار است

خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در بصیرت و ولایتمداری نمونه هستند

شهدای سلامت همان رزمندگان ما درعملیات کربلای 5 بودند

ماندگاری دین و نظام اسلامی در پرتو ایثار شهدا و استقامت ملت ایران رقم خورد