کرمان رصد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند

کرمان رصد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند.

هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد

کرمان رصد - معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به استان بوشهر گفت: هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد.

موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است/بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است

کرمان رصد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است، گفت: بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است.

شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشته اند

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، گفت: شهدا اسوه‌های بی‌بدیلی هستند که روح جهاد و شهادت در جامعه را زنده نگه داشته اند و ما وظیفه‌داریم با نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت روحیه مجاهد پروری را در آحاد جامعه و به‌ویژه جوانان کشور فراهم کنیم .

خدمت توام با تکریم مهمترین اصل در بنیاد شهید و امور ایثارگران است

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان درخصوص اعطای تسهیلات و ارائه خدمات به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران با مدیران امور شعب و اعتبارات بانکهای استان به بحث و گفتگو پرداخت.

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت روز ارتش در سوادکوه شمالی با جانباز معزز سرتیپ دوم محمد صلواتی دیدار و از شجاعت و شهامت این جانباز عزیز تجلیل و تکریم به عمل آورد.

ادای احترام معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای شهر بوشهر

کرمان رصد - ادای احترام دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و مسئولین استانی، به مقام والای شهدای شهر بوشهر

نخستین نشست ستاد شاهد شهرستان‌های استان تهران در سال جدید برگزار شد

کرمان رصد - نخستین نشست ستاد شاهد شهرستان‌های استان تهران در سال جدید صبح امروز چهارشنبه ۲۹فروردین‌ماه با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از معاونین آموزشی و پرورشی و روسای ادارات در سالن شهدای ترور این اداره کل برگزار شد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «فرشیدفر»

کرمان رصد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم تاج دولت کمار» مادر گرامی شهیدان معزز «حمیدرضا و هادی فرشیدفر» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «انصاری رامندی»

کرمان رصد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم زلیخا دانسفهانی» مادر گرامی شهیدان معزز «موسی و مصطفی انصاری رامندی» را تسلیت گفت.

تعظیم روز ارتش

کرمان رصد - دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

مولدسازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران ضرورت به جریان انداختن اموال و دارایی‌های متروکه، راکد و یا بلااستفاده به نفع تولید را اجتناب ناپذیر و راهی برای تبدیل تهدید به فرصت ارزیابی کرد.

پیام تبریک بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی پیام تبریکی صادر کرد.

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

سه‌شنبه‌های ایثارگری در مازندران

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به صورت چهره به چهره با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی دیدار و دغدغه.های آنان را رسیدگی کرد.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام دهنوی

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت حاج رجبعلی دهنوی پدر شهیدان والامقام علی‌اکبر، حمید و حسین دهنوی را تسلیت گفت.

قدرت و اقتدار نیروهای مسلح ایران امروز در اوج است

کرمان رصد - حجت الاسلام «میرزایی» گفت: قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج است و در برابر هر متجاوزی با قدرت و اقتدار برخورد می‌کند.

ثبت گزارش جامعه هدف بنیاد شهید و مردم با مراجعه به سامانه سوت زنی

کرمان رصد - مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جامعه هدف بنیاد و مردم با مراجعه به سامانه به راحتی میتوانند گزارش خود را ثبت و کد رهگیری یا کد پیگیری دریافت کنند.

تجلیل استاندار یزد از خانواده شهدای ارتش

کرمان رصد - در آستانه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، استاندار یزد با تعدادی از خانواده شهدای ارتش دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعا رسیدگی کرد

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

دیدار تشکل‌های شاهد و ایثارگر با معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری

کرمان رصد - دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر با آیت الله محسن قمی عضو شورای خبرگان رهبری و معاون امور بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دیدار کردند.

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان «دهنوی»

کرمان رصد - رئیس جمهور ضایعه درگذشت «حاج رجبعلی دهنوی» پدر بزرگوار شهیدان والامقام «علی‌اکبر، حمید و حسین دهنوی» را به مردم شریف استان خراسان رضوی و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت.

افزایش تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های فرهنگی

کرمان رصد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در نشست ستاد شاهد استان، خواستار افزایش تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های فرهنگی شد.

صبر و ایثار خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر درس آموز است

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: صبر و اخلاص خانواده‎‌‌های معظم شاهد و ایثارگر به عنوان اسوه‌های ایثار درس آموز است و ترویج این فرهنگ و انتقال آن جوانان و نسل‌های آینده وظیفه‌ای سنگین بر دوش همه ماست.

اقدامات سازمان اقتصادی کوثر منجر به خودکفایی‌های بزرگ در حوزه اقتصادی شد

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع تحریم‌ها را نقطه عزیمت این سازمان برای قطع وابستگی‌های کشور به بیگانگان خواند و گفت: اقدامات سازمان اقتصادی کوثر منجر به خودکفایی‌های بزرگ در حوزه‌های مهم اقتصادی شد.

برگزاری جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد استان سمنان

کرمان رصد - جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با هدف تمهید مقدمات سفر ریاست جمهوری، هماهنگی استقرار میز خدمت، اجرای دیدارهای طرح سپاس و جلسات مسئولان نهاد ریاست جمهوری با ایثارگران استان برگزار شد.

حل مشکلات جامعه ایثارگری نیازمند مشارکت دستگاه هاست

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران تاکید کرد: امیدواریم در سال جدید نگاه مشارکت‌جویی، رویکردها جهت حل موضوعات و مشکلات جامعه معزز ایثارگری با دستگاه‌های اجرایی به حد مطلوب برسد‌.

جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره شهدای استان البرز برگزار شد

کرمان رصد - ااولین جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره شهدای استان البرز با حضور آیت الله حسینی همدانی ، دکتر عبداللهی نماینده عالی دولت در استان البرز و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و باقی اعضا در محل دفتر امام جمعه کرج برگزار شد.

«حفظ نظم و انضباط اداری» و «پاسخگویی حداکثری به جامعۀ هدف» پایه و اساس خدمت است

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، «حفظ نظم و انضباط اداری» و «پاسخگویی حداکثری به آحاد مراجعان به ویژه جامعۀ هدف» را پایه و اساس خدمت و از مهم ترین وظایف سازمانی دانست.

مادر شهیدان والامقام «انصاری رامندی» به لقاءالله پیوست

کرمان رصد - مرحومه حاجیه خانم «زلیخا دانسفهانی» مادر شهیدان والامقام «مصطفی و موسی‌الرضا انصاری رامندی» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر شهیدان «خرسندیان» را تسلیت گفت

کرمان رصد - رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم «حاج امراله خرسندیان»، پدر بزرگوار شهیدان والامقام «الله‌کرم، الله‌کس و محمد خرسندیان» و جانبازان سرافراز «مهدی و الله‌رحم خرسندیان» را به مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد و خانواده مکرم این فقید سعید تسلیت گفت.

همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند

کرمان رصد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اعلام کرد: ظرفیت پیش بینی شده در دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازانِ ۷۰درصد و بالاتر، زمینۀ اشتغال همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر استان را پوشش می‌دهد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «دهنوی»

کرمان رصد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت «حاج رجبعلی دهنوی» پدر شهیدان معظم «علی اکبر، حمید و حسین دهنوی» را تسلیت گفت.

حملات موشکی به سرزمین صهیونیستی دل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را شاد کرد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین رژیم پوشالی صهیونیستی نه تنها دل میلیونها مردم جهان اسلام، بلکه دل خانواده های معزز شهدا و ایثارگران را شاد کرد.

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تنبیه رژیم صهیونیستی

کرمان رصد - بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تنبیه رژیم صهیونیستی منتشر شد.

ساير مطالب

حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران

برنامه ریزی جهادی برای استفاده حداکثری از آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد

تکریم 5 عضو جامعۀ ایثارگری تبریز توسط سلمانی

مادران شهدا آیه های ایثار و گنجینه های استواری و صبر هستند

وعده صادق هژمونی اسرائیل و استکبار جهانی را در هم شکست

هفتمین روز شهادت شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر مازندران برگزار شد

برگزاری مراسم اختتامیه فعالیت‌های قرآنی ماه مبارک رمضان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان بهمنی‌نژاد

تاکید بر برجسته شدن نقش شهدای امدادگر/ یادواره‌های شهدا شکل مردمی بگیرد

80 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام جذب شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز 70درصد حاج عباس نصیری

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

مادران شهدا عالی ترین جلوه های صبر، بصیرت و تعالی را به منصه ظهور رساندند

برگزاری اردوهای سیاحتی، زیارتی و درمانی جانبازان / امکانات سلامتی در راستای ارتقاء سطح نشاط و شادابی خانواده معظم ایثارگران

بیمه دی موجب رضایتمندی خانواده‌ی بزرگ ایثار و شهادت و مایه‌ی آبرومندی در دولت شد

برکات ماه مبارک رمضان را در مسیر خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران حفظ کنیم

مدیرکل بنیاد کرمانشاه شعار سال را چراغ هدایت بنیاد عنوان کرد

پیام تبریک رئیس بنباد شهید و امور ایثارگران به مناسبت عیدفطر

پیام تبریک تشکلهای شاهد و ایثارگر به مناسبت عید فطر

استاندار یزد: شهدا ناظر و شاهد اعمال هستند

انتظار 2 ساله جامعه ایثارگری فارس برای دریافت زمین مسکن ملی

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با 168 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران

تفاهم نامه همکاری تشکل‌های ایثارگری و مشارکت های مردمی بنیاد و ستاد توان‌افزایی و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران منعقد شد

نخستین جلسۀ «تحوّل بنیاد آذربایجان شرقی در حوزه معاونت تعاون» برگزار شد

دستاوردهای سازمان اقتصادی کوثر در دولت مردمی

یادواره شهدای عملیات رمضان با محوریت شهدای روستای گندشمین در اردبیل برگزار شد

آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان

فرم نظرسنجی خدمت به ایثارگران از سوی اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات منتشر شد

نشست مدیرکل بنیاد مازندران با دادستان استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان البرز با خانواده شهید «بهروز واحدی»

پاسخگویی مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سامانه «سامد دولت»

وداع با شکوه مردم بابلسر مازندران با شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا

شهرستان آبدانان 220 شهید تقدیم نظام کرده است

فرم نظرسنجی خدمت به ایثارگران از سوی اداره کل بازرسی ارزیابی عملکرد رسیدگی و پاسخگویی به شکایات منتشر شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان با خانواده جانبازان

بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و نیازهای روز سند راهبردی طرح شاهد و ایثارگر تدوین می‌شود

پدر گرانقدر شهیدان «محمد و بهمن مسافر » میهمان فرزندان شهیدش شد

تشییع پیکر شهید «جواد جهان بیکی» در کلاله

اولین نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز/ تحقق 97 درصدی دیدار با ایثارگران در استان البرز

نشست اعضای بنیاد ملی نخبگان با دفتر نخبگان و دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران است

جانباز 70درصد «قربانعلی حسینی» به خیل همرزمان شهیدش پیوست

جزئیات روند برگزاری انتخابات اعضاء هیأت امناء موسسه اندوخته شاهد

مدیرکل بنیاد گلستان با خانواده معظم شهید«جواد جهان بیکی» دیدار کرد

حضور پرشور جامعه معظم ایثارگری و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در راهپیمایی روز جهانی قدس

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر

حضور گسترده ایثارگران استان سمنان در راهپیمایی روز قدس

دیدار استاندار البرز با والدین شهیدان ایزدیار در کرج

پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی شهادت 3 تن از پاسداران یزدی

برگزاری مراسم روز قدس با حضور گسترده مردم و خانواده های شهدا و ایثارگران استان همدان

هدف از تشکیل سازمان سلامت کوثر تجمیع کلیه مراکز درمانی است که به جامعه هدف و جامعه ایثارگری خدمت می‌کند

خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران مازندران در راهپیمایی روز قدس حماسه ای بی نظیر خلق کردند

پدر شهیدان والامقام «مهربانی بصیر» به لقاءالله پیوست

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سیستان و بلوچستان

مساله غزه و فلسطین باید در اذهان جهان باقی بماند

مردم در حمایت از جنبش فلسطین و آزادسازی قدس یک حرکت جهانی راه‌اندازی کردند

ادای احترام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهدای شهرستان هیرمند

شهادت سه تن از پاسداران سپاه الغدیر یزد در عملیات تروریستی راسک

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران سیستان وبلوچستان با خانواده شهید سارانی

روزقدس، تبلور حمایت انسانهای حق طلب دنیا از ملت مظلوم فلسطین است

تشکلهای ایثارگری خواستار حضور پرشور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شدند

روز قدس نماد وحدت و همدلی مسلمین

بیانیه بنیاد کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن «روز جهانی قدس»

بازدید مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان از خبرگزاری ایرنا

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: 90 درصد از تصاویر شهدای مازندران کیفی‌سازی شد

یادواره شهدای کارگری و کارمندی استان بوشهر برگزار خواهد شد

بنیاد استان یزد حمله به کونسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد

صهیونیست‌ها از اقدام جنایت‌کارانه خود پشیمان خواهند شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «بازعلی شمس الدینی» به همرزمان شهیدش پیوست

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

قدردانی مدیر کل بنیاد شهید بوشهر از امام جمعه آبپخش در امر دیدار و رسیدگی به خانواده‌های  ایثارگران

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خان‌محمدی»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «مجتهدزاده»

پیام تسلیت اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران استان اصفهان در پی شهادت سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و یارانش توسط رژیم صهیونیستی

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با جمعی از همسران معزز شهدای بابل

دعوت از خانواده شاهد و ایثارگر برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی از سوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

خون شهدای «طریق القدس» دامن رژیم جعلی اسرائیل را می‌گیرد

تشکل‌های شاهد و ایثارگر حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردند

صندوق اشتغال و کارآفرینی 126 درصد تعهد خود را در سال 1402 اجرایی کرد

پدر شهیدان «جداری آبادی» در تبریز به فرزندان شهیدش پیوست

کیفیت و اثر گذاری برگزاری یادواره شهدای غریب اسارت ثمرات مطلوبی در بر خواهد داشت

بهار تحول و شکوفایی

ثبت نام دومین آزمون خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر تا پایان فروردین ماه 1403 تمدید شد

فرصت‌های شغلی دومین آزمون خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر افزایش یافت

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر تمدید شد + اصلاحیه

مدیرکل بنیاد مازندران از هفت خانواده شهید در ساری عیادت کرد

سفر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به شهرستان های استان

بانگ الغوث الغوث مردم شهرستان‌های استان تهران در جوار مزار شهدا طنین انداز شد

ایمان و ایثار مادران شهدا قابل وصف نیست

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «رحیمی»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان «عروجی»

مادر شهیدان والامقام «صالحپور» آسمانی شد

آمارها نشان می‌دهد مسیر درستی برای کاهش پایدار تورم و رشد اقتصادی انتخاب کرده‌ایم/ خدمات دولت در زمینه‌های مختلف در سال 1403 افزایش خواهد یافت

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال 1403

اطلاعیه اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد آزمون خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر

مادر شهیدان والامقام "صالحپور" آسمانی شد

تمام توان خویش را برای حل جامعه ایثارگری به کار می‌گیریم

تمام توان خویش را برای حل مشکلات جامعه ایثارگرای به کار می گیریم