کرمان رصد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

۵ هزار نهال به یاد زنان و کودکان غزه کاشته شد

کرمان رصد - ۵ هزار نهال به یاد زنان و کودکان غزه در پارک جنگلی سعادت آباد با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشته شد.

پاسداری از خون‌ شهدای عزیز مسئولیت سنگین نخبگان ایثارگر است

کرمان رصد - معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش ملی تجلیل از رتبه‌های برتر آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ گفت: پاسداری از خون‌ شهدای عزیز مسئولیت سنگین نخبگان ایثارگر است.

وظیفه هنرمندان تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

کرمان رصد - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین اجلاسیه مشترک مشاوران وزرا در دستگاه‌های اجرایی که با حضور مشاوران استانداران و مدیران کل استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بانک شهر برگزار شد، با تاکید بر اهمیت فرهنگ و هنر برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری گفت: هنرمندان وظیفه دارند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند و آن را به نسل‌های آینده انتقال دهند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران: دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر نسل دوم نوابغ روزگار هستند

کرمان رصد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش ملی تجلیل از رتبه‌های برتر کشوری آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ که صبح امروز ۱۹ آذرماه در سالن اجتماعات هتل هویزه برگزار شد، گفت: دانش آموزان شاهد و ایثارگر نسل دوم نوابغ روزگارند.

اولین اجلاسیه مشترک شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران برگزار شد

کرمان رصد - اولین اجلاسیه مشترک شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونان بنیاد و مشاوران استانداران و مدیران کل استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بانک شهر برگزار شد.

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان «شهبازی دستجردی»

کرمان رصد - رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم «نجیبه جرولی دستجردی» مادر بزرگوار شهیدان والامقام «منصور، محسن و مجید شهبازی دستجردی» را به خانواده آن مرحومه تسلیت گفت.

پاسخ معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران به کارگروه‌های اولین اجلاسیه مشترک مشاوران وزرا

کرمان رصد - معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین اجلاسیه مشترک مشاوران وزرا در دستگاه‌های اجرایی به سوالات کارگروه‌های بهداشت، فرهنگ و آموزش، حقوقی و مددکاری پاسخ دادند.

خداوند متعال ضامن بقای راه و حافظ خون شهیدان است

کرمان رصد - استاندار بوشهر، در دیدار با مادر معزز شهید والامقام علی اکبر افشون گفت: شهدا با خداوند متعال معامله کردند و خداوند خود، ضامن بقای نام و حافظ خون شهیدان است.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: وظیفه اصلی دانشجو دیده‌بانی و بصیرت‌بخشی است

کرمان رصد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی در باغ بیلدر طرقبه، اردوگاه امام رضا (ع) گفت: وظیفه اصلی دانشجو دیده‌بانی و بصیرت‌بخشی است.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امانتی بر دوش جامعه است

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین اجلاسیه مشترک مشاوران وزرا در امور ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی که روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ با حضور مشاوران استانداران و مدیران کل استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات بانک شهر برگزار شد، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امانتی بر دوش همه جامعه است که برای آن آزمایش می‌شوند و نیاز به جهاد تبیین دارد.

دیدار مدیرکل مراجعات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران البرزی

کرمان رصد - مدیرکل مراجعات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان البرز با خانواده شهیدان والامقام «احمدعلی دهقاندار»، «حمزه کاظمی» و جانباز سرافراز ۷۰درصد «حسن پرهیزکار» دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات این عزیزان از آنان تقدیر کردند.

بررسی مشکلات ۵۰۰ نفر از ایثارگران البرز در دور دوم سفر رییس جمهور

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به این استان مشکلات بیش از ۵۰۰ نفر از ایثارگران در قالب برگزاری سه روز میز خدمت بررسی شد.

استفاده از ظرفیت بانوان لازمه تحقق اهداف عالی بنیاد است

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی و نگاه متعالی ایشان در خصوص بحث مشارکت‌های اجتماعی استفاده از ظرفیت بانوان و تکیه بر توانمندی‌های آنان لازمه تحقق اهداف عالی بنیاد است.

مادران شهدا گنجینه‌ای از خاطرات هستند

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در دیدار با مادر شهید والامقام رامین دفتری گفت: مادران شهدا گنجینه‌ای از خاطرات هستند و تکریم و تعظیم از این مادران معزز شهدا امری واجب است.

سومین روز میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سفر ریاست جمهور به استان البرز

کرمان رصد - سومین روز میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سفر ریاست‌جمهور به استان البرز و در قالب طرح ملی خدمت میدانی شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف پاسخگویی و حل مشکلات ایثارگران با حضور دکتر محسن بزرگی نماینده تام‌الاختیار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز ۱۷ آذرماه در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار و مدیران به‌صورت چهره به چهره با بیش از ۲۲۰ نفر از ایثارگران دیدار و در حوزه‌های تخصصی به مشکلات این عزیزان رسیدگی کردند.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «منصور، محسن و مجید شهبازی دستجردی»

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت «حاجیه خانم نجیبه جرولی دستجردی» مادرگرامی شهیدان والامقام «منصور، محسن و مجید شهبازی دستجردی» را تسلیت گفت.

ادای احترام رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به مقام شهدا

کرمان رصد - حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، محمدحسن علینقیان افجه ای مدیرکل مراجعات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا صبح امروز ۱۷ آذرماه همزمان با دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان البرز با حضور در گلزار شهدای چهارصد دستگاه کرج به مقام شهدا ادای احترام کردند.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: وظیفه اصلی دانشجو دیده.بانی و بصیرت‌بخشی است

کرمان رصد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی در باغ بیلدر طرقبه، اردوگاه امام رضا (ع) گفت: وظیفه اصلی دانشجو دیده بانی و بصیرت‌بخشی است.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز مجتمع توانبخشی ایثارگران البرز

کرمان رصد - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان در دومین روز از برگزاری میز خدمت سفر ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در سفرهای استانی منابعی به دستگاه‌های اجرایی اختصاص داده می‌شود تا با سرعت بیشتر، عقب‌ماندگی‌ها جبران و پیشرفت حاصل شود، گفت: در این سفر، ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز مجتمع توانبخشی ایثارگران البرز اختصاص‌یافته است.

دانشجو الگویی برای جامعه

کرمان رصد - دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

دومین روز میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سفر ریاست جمهور به استان البرز

کرمان رصد - دومین روز میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سفر ریاست‌جمهور به استان البرز و در قالب طرح ملی خدمت میدانی شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف پاسخگویی و حل مشکلات ایثارگران برگزار شد.

استان البرز یکی از استان‌های فعال کشور ازنظر جمعیت ایثارگری است

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با جانبازان البرزی، گفت: استان البرز بزرگانی را درراه انقلاب و نظام تقدیم کرده است، به همین دلیل یکی از استان‌های فعال کشور ازنظر جمعیت ایثارگری است.

جهادگران تبیین همچون رزمندگان دفاع مقدس هستند

کرمان رصد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی کتاب برای آزادی، گفت: کسانی که امروز در حوزه‌هایی مانند نشر کتاب به جهاد تبیین می پردازند نقش و جایگاهی همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس دارند.

بدرقه جانباز ۷۰درصد شهید سرافراز حجت الاسلام سید حسن ابطحی

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در کنار سایر خادمان به شهدا و مردم قم پیکر مطهر جانباز ۷۰درصد شهید سرافراز حجت الاسلام «سید حسن ابطحی» را تا گلزار شهدا بدرقه کردند.

مازندران به عطر و بوی ۱۳ شهید گمنام عطرآگین شد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مازندران به عطر و بوی ۱۳ شهید گمنام عطرآگین شد.

روایت شیدایی با حضور محمدی زاده استاندار بوشهر در شب خاطره با شهدا به روایت تصویر

کرمان رصد - روایت شیدایی با حضور محمدی زاده استاندار بوشهر ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و خانواده های شاهد و ایثارگر در شب خاطره با شهدا به روایت تصویر

بنیاد شهید در حمایت آثار موضوعی ایثار و شهادت محدودیتی ندارد

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: تمام کتاب‌هایی که حتی توسط افراد عادی در خصوص شهدا و جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ و اشاعه ایثار و شهادت نوشته می‌شود، اگر قبل از چاپ به اداره فرهنگی و هنری بنیاد شهید ارائه شوند و در کمیته تالیف و تدوین نمره بالای ۶ از ۱۰ را کسب کنند، حمایت مالی می‌شوند.

حضور مدیران ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی به مشکلات ایثارگران البرزی

کرمان رصد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برپایی میز خدمت با حضور نماینده تام‌الاختیار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و ۱۸ نفر از معاونین مدیران ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری در این استان خبر داد و گفت: این مدیران با حضور در بخش‌های مختلف این اداره کل، در چارچوب قانون، اختیارات و ظرفیت‌ها پاسخگوی مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری استان هستند.

افتتاحیه نخستین اردوی «تفریحی، تربیتی دانش‌آموزی، فرزندان شهدای مدافع حرم» ویژه دختران در مشهد برگزار شد

کرمان رصد - افتتاحیه نخستین اردوی «تفریحی، تربیتی دانش‌آموزی، فرزندان شهدای مدافع حرم» ویژه دختران با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران ستادی و استانی در هتل ثامن مشهد مقدس برگزار شد.

ساير مطالب

فرزندان شهداء جهانیان را با معارف جهاد و شهادت آشنا کنند

استان همدان شهدای بزرگی را تقدیم انقلاب کرده است

دوره آموزشی سه روزه سلامت جانبازان شیمیایی در اردبیل آغاز شد

اولین روز میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سفر ریاست‌جمهور به استان البرز

هیچ امضای طلایی در بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود ندارد

مراسم تقدیر از همسران جانبازان قطع پا (کانادین) در دهکده نشاط حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد

حضور در منزل شهید عبادت است

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درپی درگذشت مادر شهیدان «حسین و حسن شریف‌پور»

شهدا یک نعمت آسمانی هستند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درپی درگذشت مادر شهیدان شریف‌پور

همکاری تنگاتنگ بنیاد با ائمه جمعه موجب خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران می‌شود

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت همسر شهید والامقام حسن اصفهانی

دانشجو یک روشنفکر تمام عیار انقلابی و متدین است

نشست هم‌اندیشی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران کارگروه تخصصی تشکل‌های شاهد و ایثارگر

اثربخشی رویدادهای فرهنگی حوزه ایثار و شهادت با رویکرد مردمی‌سازی/بیش از 9هزار اثر در حوزه هنرهای تجسمی ایثار داوری شد

مادر شهیدان والامقام «شریف‌پور» آسمانی شد

فراخوان هشتمین کنگره بین‌المللی «شعر ایثار» منتشر شد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان دستگاه برتر در ارائه خدمت به شهروندان توانخواه

مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم علی آقا عبداللهی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

جامعه رضایتمند بهتر از فرهنگ ایثار و شهادت دفاع می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران: حفظ شان و جایگاه بنیاد شهید و امور ایثارگران بسیار ضروری است

سفر یک روزه مدیرکل بنیاد مازندران به شهرستان گلوگاه

نشست هم‌اندیشی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با دبیران کارگروه تخصصی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

برنامه‌های سفر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل به شهرستان انگوت

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

نشست مدیرکل بنیاد کرمانشاه با مجریان برگزاری کنگره استانی شهدای غریب

مشکلات 47 خانواده شاهد و ایثارگران خوزستانی بررسی شد

امضای تفاهم‌نامه بنیاد با وزارت راه و شهرسازی با محور کارورزی فارغ التحصیلان طرح شاهد

فراخوان هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار منتشر شد

تربیت مدیران آینده ایثارگر نیازمند تدوین و تکمیل یک زنجیره آموزشی و مهارتی است

امضای تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارت راه و شهرسازی با محور کارورزی فارغ التحصیلان طرح شاهد

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با جامعه ایثارگری

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از خدمات بیمه دی استان تقدیر کرد

جانباز گرانقدر 70 درصد «حجت الاسلام ابطحی» به کاروان شهدا پیوست

بازدید جمعی از کارکنان و سربازان سپاه از موزه شهدا

دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با خانواده شهید محمدعلی عطایی در شهرستان کنگاور

دومین سمینار منطقه‌ای تشکل‌های شاهد و ایثارگر در گیلان برگزار می‌شود

نشست هم‌اندیشی گروه‌های جهادی ایثارگر با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: تفکر گروه‌های جهادی در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است

تبدیل وضعیت بیش از 11 هزار ایثارگر مازندران

بررسی مشکلات بیش از 70 نفر از جامعه خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام

عیادت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با دو جانباز 70 درصد در ساری

برگزاری هشتمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد احمدی جوان

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی با جامعه معظم ایثارگری

اولین رویداد فرهنگی بازی‌های بومی و محلی ایثارگران شهرستان‌های استان تهران برگزار شد

وبینار گزارش عملکرد دوساله و چشم‌انداز آینده؛ در مسیر تحول

صدا و سیما از ابزار مهم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «سلطانی‌پور»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «زندیه»

چهارمین نشست شوراهای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب

چهارمین نشست شوراهای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب برگزار شد

فرزندان شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار هستند

پرونده بیش از 2هزار متقاضی در کمیسیون احراز جانبازی شهرستان‌های تهران بررسی شد

شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ارزشی‌ترین ستادهای کشور است

پدران شهیدان والامقام «سلطانی» آسمانی شد

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مرحوم حاج کاظم فرهاد

آغاز فراخوان هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار در شیراز

آیین رونمایی از پوستر هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار

دیدار استاندار بوشهر با مادر شهید علی بختیاری آزاد

عزت و منزلت جامعه معزز ایثارگری باید حفظ شود

استان البرز نیازمند توجه ویژه مسئولان است

آزادگان دوران انقلاب پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد هستند

مراسم تشییع پیکر شهید معظم مدافع حرم حسن اکبری در اردبیل

«طرح سپاس» خوان معنوی و ارزشمندی است که همه موظف به انجام آن هستند

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

منشا حرکت شهید میرزا کوچک جنگلی دینی و اعتقادی بود

آرامگاه میرزاکوچک خان جنگلی در رشت گلباران شد

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمان برگزار شد

دیدار سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی با دو خانواده شهید و یک جانباز 70درصد در تبریز

تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران و ریاست دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید

گفتگوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با برنامه پلاک 8 رادیو ایران

پدر بزرگوار شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد» دعوت حق را لبیک گفت

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های شهدا و ایثارگران

در بحث درمان و پیشگیری باید راهبرد تغییر داشته باشیم

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «بهمنی‌نژاد»

کارگاه آموزشی مداخله در بحران ویژه مددکاران و مشاوران بنیاد استان گلستان برگزار شد

برگزاری جلسه  هم اندیشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی شهرستان‌های استان گلستان

اشتغال ایثارگران نمی‌تواند تنها به بخش دولتی وابسته باشد

شهید مدرس نمونه بارز یک نماینده متعهد و خدمتگزار ملت بود

دیدار استاندار خوزستان با خانواده شهید مدافع امنیت

دومین همایش فصلی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

سند تعالی، فرهنگی، معنوی اخلاقی و سیاسی سرمایه انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد

دعای خیر والدین گرامی شهدا باعث دلگرمی مسئولان است

ساماندهی املاک بنیاد شهید و امور ایثارگران را در سراسر کشور آغاز کردیم

نشست مسوولان تشکل‌های ایثارگری با معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد

شهید مجید شهریاری افتخار ملت ایران است

بانوان ایثارگر ورزشکار علاوه بر ورزش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش‌ قراول باشند

سفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به بستان‌آباد

اردوی راه اشتغال برای ایثارگران استان زنجان برگزار شد

پیکر مطهر هشت شهید تازه تفحص مدافع حرم در مشهد تشییع شد

مادر شهیدان والامقام «زندیه» به لقاءالله پیوست

همایش پیروان ولایت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان برگزار شد

برگزاری یادواره شهدای عملیات بستان در شهر بادوله شهرستان دشتی با حضور نماینده ولی فقیه در استان

ورزشکاران و جانبازان نخاعی استان گلستان تقدیر شدند

ظرفیت مادران و همسران شهدا در امر عفاف و حجاب جاذبه ایجاد می‌کند

بسیج، بازوی قوی نظام در روزهای سخت است

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «فرهاد»

مجلس یازدهم و تلاش‌ برای ارتقاء جایگاه ایثارگران

بنیاد نقش نظارتی در اجرای قوانین حوزه ایثارگران دارد