کرمان رصد

آخرين مطالب

10 مادر فداکار هالیوودی + عکس فرهنگي

10 مادر فداکار هالیوودی + عکس
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - خوشبختانه داشتن ثروت زیاد به دلیل بازیگری او را قادر ساخت که هروقت برای نگهداری از فرزندانش به کمک نیاز داشت کسی را استخدام کند. در بیشتر عکس‌ هایی که بعد از این از آنجلینا گرفته شده و یا...

از آنجلینا جولی تا جولیا رابرتز: فداکارترین مادران سینما
این 10 مادر فداکار‌ هالیوود نه فقط به خاطر بزرگ کردن بچه‌ هایشان با عشقی فداکارانه و بی قید و شرط ، بلکه به خاطر نمونه بودنشان در مادری و داشتن استانداردهایی بالاتر از مادران معمولی انتخاب شده اند.
آنجلینا جولی
وقتیکه این زن جذاب‌هالیوودی آشکارا اعلام کرد که قصد دارد یک پسر کلمبیایی را به فرزند خواندگی بپذیرد، هم رسانه‌ها و هم مردم به این گفته او مطمئن نبودند. شاید این به موارد دیگر فرزندخواندگی‌هالیوودی‌ها شباهت داشت: عملی زیرکانه برای کسب شهرت و مورد توجه واقع شدن! حالا دیگر همه می‌دانند که این پسر کلمبیایی یعنی مدوکس باعث شد معجزه ای در زندگی آنجلینا به وقوع بپیوندد. بله او یک زن سرکش و زیبا و معروف‌ هالیوودی را به مادری فداکار و زنی نیکوکار و موثر تبدیل کرد. از وقتیکه فرزندخواندگی این بچه از او مادری واقعی و انسانی بهتر ساخت، جامعه هم به تحسین او پرداخت و او به خاطر این بچه سعی کرد که بیشتر به خودش توجه کند. بعد از همبازی شدن با برد پیت در فیلم اکشن «آقا و خانم اسمیت» این آتش تندتر شد. هنوز مدت زمان زیادی از طلاق براد پیت و همسرش جنیفر آنیستون نگذشته شد که براد پیت وقت زیادی را با آنجلینا و پسرش مدوکس می‌گذراند. آنها دو بچه دیگر را به فرزند خواندگی پذیرفتند: دختری کوچک اهل اتیوپی و کودک نوپایی از ویتنام و هر سه آنها را بچه خودشان می‌دانستند. بعد از این جریان آنجلینا در بیشتر مصاحبه‌هایش گفته است که بیشتر وقتش را برای خانواده بزرگش می‌گذارد و اگر قرار باشد بین خانواده و مادر بودن و بازیگری یکی را انتخاب کند، بی شک قید بازیگری را خواهد زد!

کرمان رصد


خوشبختانه داشتن ثروت زیاد به دلیل بازیگری او را قادر ساخت که هروقت برای نگهداری از فرزندانش به کمک نیاز داشت کسی را استخدام کند. در بیشتر عکس‌هایی که بعد از این از آنجلینا گرفته شده و یا در روزنامه و مجلات نشان داده شده در حال پارک بردن بچه‌ها، قدم زدن با آنها و یا خرید کردن دیده می‌شود. او و براد پیت شریک زندگیش این اطمینان را حاصل کرده اند که هر بچه ای که وارد زندگی شان می‌شوند باید برایش به اندازه بقیه وقت بگذارند. و الان با اینکه آنجلینا زندگی پرمشغله ای را با 6 بچه می‌گذراند، می‌گوید که دوست دارد بچه دیگری به خانواده شان بیاورد. به هرحال برای ما فرقی می‌کند چه هفت بچه چه چهارده بچه ما همیشه ریسک پذیری و ماجراجویی آنجلینا را تحسین می‌کنیم، اما وظیفه مادری موثرترین نقشی بوده که او در زندگی اش داشته است.
جنیفر گارنر
مامور پیشین سیا و ستاره و قهرمان فیلم اکشن الکترا نیز یکی از مادران عالی لیست ماست. وقتیکه او و بن افلک خبر بچه دار شدنشان را اعلام کردند، درحالیکه قبل از آن هم مراسم ازدواج مختصر و با عجله ای را ترتیب داده بودند، و این زمانی بود که همه در انتظار شنیدن خبر جدایی آنها لحظه شماری می‌کردند . باوجود این از اولین روزی که ویولت دخترشان پا به این جهان گذاشت، کاملا واضح بود که جنیفر مادری معمولی شبیه به مادران دیگر نخواهد بود. او شغلش را به طور کامل کنار گذاشت و خودش را کاملا وقف دخترش کرد بدون هیچ کمکی!

کرمان رصد


اکثرا در عکس‌ها او را در حال خرید میوه برای خانواده اش، در پارک؛ درحال بازی با دخترش روی زمین شنی و بردن ویولت به کلاس‌های هنری می‌بینیم. چند سال بعد او و بن افلک تولد دختر دیگرشان یعنی سرافینا را جشن گرفتند.
مارسیا کروز
بعد از ازدواج مارسیا با «تام ماهونی» دلال سهام، او واضح و روشن اعلام کرد که حالا برای تشکیل یک خانواده آمادگی کامل دارد. باوجود این بعد از مدتی مشخص شد که حامله شدن بعد از سن 40 سالگی به زبان راحت است اما در عمل نه .

کرمان رصد


بعد از چند تلاش ناموفق مارسیا دوقلو حامله شد، البته او از طریق لقاح مصنوعی باردار شد. در ماه‌های آخر بارداری برای جلوگیری از زایمان پیش از موعد مجبور شد استراحت کامل داشته باشد. او که ستاره برنامه معروف تلویزیونی «زنان خانه دار ناامید» بود از تهیه کنندگان خواسته بود که حضور او را در این برنامه تا موقع تولد دوقلوها کنسل کنند. و بالاخره «ساوانا» و «اِدِن» با موهایی زیبا و قرمز شبیه به مادرشان به دنیا آمدند. او بعدا علاود بر حضور در برنامه «زنان خانه دار ناامید» هم برای دو دخترش مادری می‌کرد و هم همسری فداکار برای مردی بود که که با بیماری سرطان دست به گریبان بود.
بروک شیلدز
وقتیکه ستاره خردسال سینما تبدیل به زنی زیبا و بازیگری بااستعداد شد، تنها خلاءی که در زندگی او وجود داشت حس مادر شدن بود. با این وجود بروک تا موقعی که به سن 38 سالگی رسید برای پذیرفتن این مسئولیت آمادگی نداشت. او درحالیکه تلاش می‌کرد برای اولین بار باردار شود با شکست مواجه می‌شد. و بالاخره او زمانی توانست دخترش را در آغوش بگیرد که به خاطر عدم موفقیت فقط با احساسات منفی و غم و غصه دست به گریبان بود. او حتی خودش به تنهایی و بدون اینکه کسی متوجه بشود با افسردگی پس از زایمان مبارزه می‌کرد.

کرمان رصد


وقتیکه او بالاخره توانست کمک‌ های درمانی دریافت کرده و بهتر شود، تصمیم گرفت بقیه مردم را نیز از اهمیت این مساله، علائم بیماری و راه‌های درمان آن آگاه کند. حتی یکی از بازیگران سطح پایین تر به نام «تی ام کروز» به خاطر فاش سازی روش‌های درمان افسردگی خیلی بی‌شرمانه به او حمله کرد. شیلدز در برابر کروز که او را بی مسئولیت و نادان می‌خواند مقابله به مثل نکرد. این بازیگر بعدا به خاطر انتقادات تند و تیزش شخصا از شیلدز عذرخواهی کرد. وقتیکه او برای دوم تصمیم به بچه دار شدن گرفت و دومین دخترش را به دنیا آورد، ‌اطلاعات بیشتری در مورد بارداری و عوارض روانی آن داشت و به خاطر همین دوران شیرین تری را پشت سر گذاشت. ما نه تنها او را به خاطر فداکاری مادرانه اش تحسین می‌کنیم، بلکه به خاطر اینکه از محبوبیت خود برای آگاهی دادن به جهان در مورد بیماری‌ های روحی روانی استفاده کرد نیز او را می‌ستاییم.
جنی مک کارتی
وقتی که جنیفر تنها پسرش «اوان» را به دنیا آورد دوران اوج خود را سپری می‌کرد. او در دوران اوج شهرت در نقش بازیگر، مدل و کمدین فعالیت می‌کرد و قادر بود بین کار و وظایف مادری توازن ایجاد کند. با همه این احوال حقیقت وحشتناک زندگی جنی زمانی به وقوع پیوست که فهمید پسرش از نوعی بیماری بینایی رنج می‌برد که بر روی رشد عصب‌هایش نیز تاثیر می‌گذارد.

کرمان رصد


بعد از این کشف شوکه کننده او بیشتر زمانش را صرف تحقیق درمورد این بیماری و جستجوی مراقبت‌هایی که برای کمک به پسر عزیزش لازم بود معطوف کرد. بعد از کسب اطلاعات زیادی در مورد این بیماری مرموز او تبدیل به سخنگویی درخصوص تحقیقات و مبارزه و واکسینه کردن این بیماری شد. او به این باور رسیده بود که می‌تواند شرایط خاص فرزندش را تحت کنترل خود درآورد. او چند کتاب نیز نوشت، در یکی از آنها به نام «بلندتر از کلمات» او از تلاش‌های خودش برای مبارزه کردن با بیماری پسرش و رژیم مخصوص او که فاقد کازئین/ گندم بود صحبت کرده است. همه این زن را می‌ستاییم به خاطر تمام تلاش‌هایش که همچنان ادامه دارد و تا جاییکه می‌توانسته سعی کرده زندگی فرزندش را به حالت طبیعی نگه دارد.
جولیا رابرتز 
وقتیکه این زن جذاب برنده اسکار جفت خود «کامرامن دنی مودر» را یافت در بچه دار شدن و تشکیل خانواده دادن درنگ نکرد. وقتی که او دوقلوهایش را از طریق لقاح مصنوعی باردار شد به سرعت به نیو مکزیکو و به خانه ای در مزرعه نقل مکان کرد تا بچه‌هایش را به روشی صمیمی ‌و دوستانه با عشق و علاقه به طبیعت بزرگ کند.

کرمان رصد


دو سال بعد رابرت فرزند سوم خود پسری به نام «هنری» را به دنیا آورد. باجود اینکه جولیا پرستار بچه هم داشت، اما خودش بیشتر کارهای مربوط به بچه‌هایش را انجام می‌داد و او بود که همیشه عشق و محبتش را نثار آنها می‌کرد. 
نیکول ریچی
دختر خوانده موزیسین مشهور «لیونل ریچی» که خودش هم بازیگر و زنی معاشرتی است. بیشتر ما او را از برنامه‌های پاریس هیلتون که او هم در آنها شرکت می‌کرد می‌شناسیم و به خاطر اعتیاد آن زمان زیاد وجهه خوبی نداشت .

کرمان رصد


نیکول سال 2007 اعلام کرد که اولین فرزندش را از « فیانسه جوال مادن» باردار است. او بعد از بارداری سالمی ‌که پشت سر گذاشت رویه زندگی اش را عوض کرد، مدتی کار را کنار گذاشت، خودش از بچه اش نگهداری می‌کرد و بهش شیر می‌داد. یک سال بعد او دومین فرزندش را باردار شد. و این جالب ترین تحولی بود که در زندگی نیکول اتفاق افتاد، او حالا خودش را مسئول زندگی فرد دیگری نیز می‌دانست و وظیفه خود می‌دانست که این کودک را هم سالم به دنیا آورد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کرد. این داستانی بود از دختری با تحولات اخلاقی که بسیار تغییر کرد و پایان خوشی داشت.
پاملا اندرسون
بازیگر و مدلی که خیلی‌ها او را سمبلی برای فیلم‌های غیراخلاقی می‌شناسند و بیشتر به خاطر رسوایی‌هایی که در رابطه‌هایش داشته به شهرت رسیده . وقتیکه او عاشق درامر «موتلی کرو» به نام « تامی‌ لی اندرسون» شد، اشتیاق و میل شدیدی به تشکیل خانواده در خود حس کرد. این دو عاقبت صاحب دو پسر شدند و پاملا ناگهان خودش را در نقش جدید و غیر آشنای یک مادر یافت.

کرمان رصد


او یکی از اولین بازیگرهایی بود که نگذاشت پروسه بچه دار شدنش طولانی شود و با وجود اینکه عمل زیبایی انجام داده بود خودش به هر دو فرزندش شیر داد . او از گیاهخواری و بچه دار شدن طبیعی (نه فرزندخواندگی) طرفداری می‌کند و اغلب اوقات او را در حال بردن پسرهایش به مدرسه می‌بینیم. وقتیکه پسرهایش از او می‌خواستند همان اندرسون جذاب و زیبا باشد، او جواب می‌داد که من فقط مادری معمولی و غیرجذاب هستم!
گووین استفانی
این خواننده، طراح و کارآفرین تنها عضو زن گروه صخره نوردی «No Doubt» با دوست پسرش که دوستی شان را نزدیک به یک دهه پیش رسمی ‌کرده بودند ازدواج کرد. یک سال بعد اولین فرزندشان پسری به نام «کینگستون» به دنیا گذاشت و مادر بودن تبدیل به اولین دغدغه گووین شد. اولین آلبوم انفرادی اش نیز خیلی زود بعد از به دنیا آمدن پسرش ضبط شد.

کرمان رصد


ما او را به این خاطر تحسین می‌کنیم که زمانی که خودش به بچه اش شیر می‌داد، ترانه‌های زیادی نیز ضبط کرد، او همچنین خیلی سریع بعد از بارداری وزنش را کم کرده و به وزن پیشین خود رسید . وقتیکه او دومین پسرش را به دنیا آورد در زمان بیکاری و استراحت شغلی خود به سر می‌برد، اگرچه او ادعا می‌کرد که مادر شدن بسیار او را تحت تاثیر قرار داده است. او خودش را از صحنه دور نگه داشت و وقتش را خالی گذاشت تا بتواند به دو فرزندش برسد. البته برای سلبریتی‌های موفق که همیشه در صحنه هستند خیلی غیرطبیعی است که کاملا بیکار شوند؛ با همه این احوال ما دلگرم هستیم که این مادر بااستعداد همه کاره وقتیکه بچه‌هایش بزرگ تر شدند حتی قوی تر از قبل بازگردد.
سیندی کراوفورد
یکی از اولین سوپرمدل‌ها، وقتی که عکس این دختر سبزه مومشکی فوق‌العاده روی جلد مجلات چاپ می‌شد همه جهانیان نفس در سینه حبس می‌کردند! باجود این بعد از ازدواج با جراح پلاستیکش سیندی تصمیم گرفت دست از کار کردن کشیده و روی خانواده اش و مادر شدن تمرکز کند.

کرمان رصد


اگرچه او گهگاهی هم در محافل عمومی‌ شرکت می‌کرد، ‌ولی اغلب اوقات یا او را در حال مدرسه بردن بچه‌هایش می‌بینیم یا در حال گذراندن تعطیلات با خانواده اش. سیندی ثابت کرد که وقتی قرار است کاری انجام دهد؛ از مدل شدن برای جلد مجله یا بزرگ کردن بچه‌ها او همه این کارها را با فداکاری و با راه و روشی «فوق العاده» انجام می‌دهد.
منبع: سیمرغ

لینک کوتاه:
https://www.kermanrasad.ir/Fa/News/271400/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

کرمان در جمع استان های برتر جذب بازدید کننده نوروزی

برنامه مسابقات هفته های بیست و هفتم تا سی ام لیگ برتر/ تاریخ دربی برگشت مشخص شد

سرانه فضای سبز منطقه 17 به بالغ بر 4مترمربع به ازای هر نفر رسید

در پردیس‌های فرهنگی، هنری و ورزشی منطقه 10 چه می‌گذرد؟

سیل بند جیرفت فوراً بازسازی شود

چطور وام 600میلیون تومانی مسکن بگیریم؟

آیین جمع خوانی قرآن کریم در روستای ده زیارِ کرمان + تصاویر

روایت فارس از سیل جیرفت/ از فوت سه نفر تا خسارت به اراضی کشاورزی و مناطق عشایری

روند افزایشی بستری‌های کرونا در خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: باید پاسخگوی مشکلات مردم باشیم

پورعلی‌گنجی به دیدار با مس می‌رسد

آخرین وضعیت مصدومان و محرومان مس رفسنجان برای بازی با پرسپولیس

هشدار فرماندار سیرجان در مورد بحران جدی آب در این شهرستان

کرمان در زمره 5 استان برتر جذب بازدیدکننده نوروزی قرار گرفت

امدادرسانی هلال احمر به 20 نفر در سیل جیرفت و یافتن پیکر 3 مفقودی

خدمت‌رسانی چهار ایستگاه اطلاع‌رسانی «تهران دوست داشتنی» در منطقه 21

استاندار کرمان در مناطق سیل‌زده جیرفت حضور یافت

سومین جسد مفقودی سیل جیرفت پیدا شد

حضور استاندار کرمان در مناطق سیل‌زده جیرفت

فهرج با اثار زیبای دوره ساسانی اماده پذیرایی از گردشگران

دستور استاندار کرمان برای ترمیم فوری سیل‌بند جیرفت؛ نقص زیرساخت هواشناسی مشهود است

خاطره خوش شماره 10 رحمتی از درخشش مقابل مس کرمان

طرح استقبال از بهار با چهار استقرار تا 14 فروردین ادامه دارد/ استقرار آتش‌نشانان در 175 نقطه و آماده‌باش 134 ایستگاه در 13 فروردین

برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار در بوستان لاله

برپایی غرفه‌های متنوع همراه با مجموعه بازی ویژه کودکان در بوستان بزرگ ولایت

احتمال رگبار باران و رعدوبرق در نیمه‌ شرقی کرمان

سومین جسد مفقودی در سیل جیرفت پیدا شد

سیلاب در جیرفت؛ 3 نفر مفقود شدند

تأکید بر تسریع پروژه‌های عمرانی منطقه 16

سیاوش طهمورث با «معرکه در معرکه» به تماشاخانه‌ ایران‌شهر می‌آید

عدم کمک مالی به کودکان کار/ همکاری منسجم قوه قضاییه، پلیس و بهزیستی کارگشا خواهد بود

دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر در رفسنجان

ارگ راین دومین بنای بزرگ خشتی جهان

خسارت سیل به محصولات کشاورزی و منازل مسکونی روستاهای جیرفت

سومین جسد مفقودی سیل جیرفت پیدا شد/ ادامه عملیات امدادرسانی در منطقه

از پیدا شدن پیکر سومین مفقودی سیل جیرفت تا خطر جدی برای 730 خانوار بخش اسماعیلی

جشنواره نوروزی تپه‌های کنارصندل جیرفت برگزار می‌شود

آلومینیوم اراک به مصاف مس کرمان می‌رود

جشنواره نوروزی تپه‌های کنارصندل جیرفت فردا برگزار می‌شود

تصادف در راور 4 کشته به جا گذاشت

حضور نیروهای امدادی در مناطق سیل زده جنوب کرمان

سیل در جیرفت سه نفر کشته به جای گذاشت

از معرفی چغر و بدبدن‌ترین عضو حاضر در هیأت دولت تا پاسخ به ادعای دروغ‌پردازی در صدا و سیما

وقوع سیل در جیرفت؛ 3 نفر مفقود شدند/پیکر جسد 2 مفقودی پیدا شد

تاکید رئیس کل دادگستری استان کرمان بر تعیین تکلیف پروندهای مُسن

150تور از قنات گوهرریز جوپار بازدید کرده‌ است

آغاز برداشت هندوانه نوبرانه در رودبار جنوب

کشف میلیاردی ظروف قاچاق کریستال در لرستان

سیل در جیرفت؛ 3 نفر ناپدید شدند / جسد 2 مفقودی پیدا شد

جسد 3 مفقود شده در سیل جیرفت پیدا شد + تصویر