کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

دستفروشان خیابان ۱۵ خرداد به زودی ساماندهی می‌شوند/حل مشکلات قانونی برای نوسازی ساختمان‌های ناایمن بازار تهران

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری ۱۴۰۱ از نمایش دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری این منطقه با محوریت تاب‌آوری شهری و ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن به‌ویژه بازار تهران خبر داد.

در دوره جدید مدیریت شهری رفع مشکل پروژه‌های بزرگ را دنبال می‌کنیم

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: کلانشهرهای حاضر در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌توانند از تجربیات گرانبهای شرکت در طول این سالها استفاده کنند.

نمایش دستگاه جامع شبیه ساز زلزله‌/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

کرمان رصد - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه شبیه ساز زلزله‌ قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

نمایش دستگاه جامع زلزله‌نگار/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

کرمان رصد - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه زلزله‌نگار قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

اگر شهرداری به دنبال درآمد از جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ بود، دستور قلع نمی‌داد/ ضرورت افزایش درآمد پایدار شهر

کرمان رصد - خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: به کار بردن کلمه شجره خبیثه برای جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ اتفاق خوبی نبود و موجب ناراحتی کارکنان شهرداری شد. شهرداری اگر به دنبال درآمد از این محل بود دستور قلع نمی‌داد و جریمه دریافت نمی‌کرد.

نخستین جلسه هم‌اندیشی مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران برگزار می‌شود

کرمان رصد - نخستین نشست هم اندیشی مسئولان خانه های دوام و ایمنی محلات شهر تهران با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در دوره مدیریت شهری جدید، بررسی پیشنهادات و راهکارهای اجرای برنامه‌ها در سال جاری و بررسی برنامه‌های سال ۱۴۰۱ خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مجموعه تاریخی ، فرهنگی برج آزادی برگزار می شود.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت‌های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

کرمان رصد - سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند باعث ایجاد گشایش همکاری‌های جدید بین شهرهای مختلف جهان با تهران شود و می‌توان از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی از طریق برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در راستای همکاری‌های بیشتر بین‌المللی به خوبی استفاده کرد.

تاسیس شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در کشور، فرصت ارزشمندی برای ارتقای سرمایه اجتماعی

کرمان رصد - خدمات ارائه شده از سوی شهرداری‌ها نقش موثر و ارزنده‌ای در آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه سازی فرهنگ مشارکت و رضایتمندی مردم و دستیابی به شاخصه‌های یک سکونتگاه سالم، زیبا، توسعه یافته و زیست‌پذیر ایفا می‌کند.

بهبود بار ترافیکی معابر شمال شرق تهران/ اصلاح هندسی بیش از هزار و ۸۰۰ متر از معابر منطقه ۴

کرمان رصد - شهردار منطقه ۴ از انجام اقدامات و اصلاحات هندسی در سطح منطقه خبر داد و گفت: در هشت ماه گذشته، مشکلات ترافیکی و تردد در معابر منطقه با اجرای اصلاحات هندسی تا حد زیادی مرتفع شد.

سامانه‌های پرکاربرد شهرداری در نمایشگاه عرضه می‌شود/ تلاش ۳۰۰ نیروی سازمان فاوا برای امن‌سازی سامانه‌ها

کرمان رصد - سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری سامانه های پرکاربرد و پرمراجعه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

۶ دستگاه پمپ برای موتورهای آتش‌نشانی تا ۲ ماه آینده وارد می‌شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: طبق استاندارد جهانی باید هر ۷۵ متر در معابر شهری، شیرآلات هیدرانت قرار گیرد. شهر تهران تقریباً ۱۰ هزار عدد شیرآلات لازم دارد.

نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری باعث ایجاد رقابت سالم بین مناطق می‌شود

کرمان رصد - رضوی گفت: نمایشگاه هایی از این قبیل هم برای مناطق شهرداری و هم برای شهرهای خواهرخوانده موثر و حائز اهمیت است و باعث می شود این شهرها با ظرفیت‌های شهرداری آشنا شوند. برای مناطق نیز رقابت سالم و انگیزه ایجاد می کند و فرصت مناسبی برای ارائه خدمات است.

این نمایشگاه می تواند بستری برای تعاملات کاربردی بین شهرها باشد

کرمان رصد - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دیپلماسی شهری به مرحله اجرا و عملیاتی برسد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت مغتنمی برای تبادل تجارب بین تهران، کلانشهرها و شهرهای خواهرخوانده‌است

کرمان رصد - مشاور و مدیرکل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مشاهدات خود از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌ مدیریت شهری تهران» توضیحاتی ارائه کرد.

سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه۶ رونمایی شد

کرمان رصد - سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه ۶ با حضور لطف الله فروزنده معاون شهردار تهران، رنجبریان شهردار منطقه ۶ و جمعی از مدیران ارشد شهرداری منطقه رونمایی شد.

بازدید معاون شهردار تهران از غرفه سازمان فاوا

کرمان رصد - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از غرفه سازمان فاوا بازدید کرد.

نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

کرمان رصد - نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» امروز یکشنبه ۱۲ تبر ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد. این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل بوستان گفتگو میزبان علاقه‌مندان است.

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان با نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری

کرمان رصد - معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهر تهران گفت: نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری و شهرهای خواهر خوانده فرصتی است تا مدیران شهری به طور مستقیم از نظرات شهروندان درباره چگونگی اداره شهر مطلع شوند.

به دلیل سوء‌مدیریت در سنوات گذشته، خروجی عینی دستاوردهای این دوره مدیریت شهری کمی زمان‌ می‌برد

کرمان رصد - مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: برنامه ریزی منسجم، جلوگیری از فساد، هم افزایی همه دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های دولت با حضور شهردار تهران در هیات دولت سبب می شود که مردم خروجی عملکرد تیم جدید مدیریت شهری را ظرف دوسال آینده به عینه مشاهده کنند.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

کرمان رصد - نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در تهران رفع شده است/ تعامل با سازمان سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تامین مالی خارجی

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در شهرداری تهران که در سنوات گذشته وجود داشت، تا حدود زیادی رفع شده است.

لزوم برنامه‌ریزی برای کارآفرینی افراد پس از دوره بازپروری در کمپ

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۵ در اولین قرارگاه اجتماعی منطقه ای بر ارائه و اجرای برنامه های منطقه ای تاکید کرد و گفت: با توجه به اقدامات خوب قرارگاه اجتماعی در این منطقه در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر و تعطیلی واحدهای غیرمجاز ضایعاتی، اکنون نیاز است که وارد فاز کارآفرینی شویم.

افزایش سرانه درمانی منطقه ۱۹ با احداث درمانگاه خیریه حسینیه اعظم مکتب العباس (ع)

کرمان رصد - مراسم کلنگ زنی و احداث درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس (ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹، خیرین و نیکوکاران، بانی و هیئت امنای این حسینیه برگزار و منطقه ۱۹ صاحب درمانگاه خیریه فوق تخصصی شد.

جنوب تهران در انتظار ترافیک روان

کرمان رصد - جزئیاتی از ساخت ۳بزرگراه و یک مجموعه آزادراهی که امسال در پایتخت آغاز می‌شوند و تأثیراتی که روی ترافیک معابر شهر می‌گذارند.

شهر آفتاب به یک شهر واقعی نمایشگاهی تبدیل شود/ لزوم تهیه قانون ویژه برای اداره پایتخت/ موضوع آلودگی هوا توسط شهردار در هیات دولت پیگیری شود

کرمان رصد - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورا در واکنش به گزارش شهردار تهران، تذکرات، پیشنهادات و پرسش‌های خود را مطرح کردند.

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

کرمان رصد - شهردار منطقه ۵ با اشاره به پروژه باغ ایرانی گلاریس در این منطقه گفت: در نمایشگاه دستاوردهای شهری از طرح پروژه ارزشمند باغ گلاریس رونمایی شده و به زودی روند احداث آن آغاز خواهد شد.

برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در برج میلاد/ ایده ورود اتوبوس‌های دست دوم را شرکت‌های خصوصی دنبال می‌کنند نه شهرداری/اجرای تونل یادگار امام(ره)؛امسال

کرمان رصد - شهردار تهران گفت:۱۶ هزار میلیارد تومان در محاکم به نفع شهرداری خاتمه پیدا کرد و بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان نیز از محل مشارکت هایی که از سابق باقی مانده بود و سهم شهرداری در نظر گرفته نشده بود، به شهرداری بازگشت و آماده برای استفاده در موضوع تهاتر برای اداره بهتر شهر است.

برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

کرمان رصد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران به منظور جلب سرمایه‌گذار برگزار می‌شود.

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از خیابان

کرمان رصد - در شرایطی که شهر درندشت تهران از شمال تا جنوبش ۴ تا ۵ درجه اختلاف دما دارد، شهر زیر زمینی پایتخت شرایط یکسانی را برای شهروندانش دارد. فرقی نمی‌کند ساکن شمال شهر باشی یا جنوب شهر؛ پایت را که گذاشتی داخل مترو، خنکی هوا برای همه یکسان است و خبری از گرمای کلافه‌کننده تابستان نیست.

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

کرمان رصد - افتتاحیه جشنواره اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران(قهرمان شهر) با حضور پرشور شهروندان محله‌های مختلف تهران در سالن ۱۲ هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

کرمان رصد - شهردار تهران، ⁧‫کونیکو یامامورا را مظهر انسان حق جوی نامید و در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ‏این بانوی ژاپنی نو مسلمان با همراه شدن با انقلاب‌ اسلامی به اوج ایمان، ایثار و بصیرت رسید.

شاخه جنوب‌شرقی بزرگراه یادگار امام(ره) تعیین تکلیف شد + جزییات

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۰ گفت: درباره ادامه یادگار امام(ره) در شاخه جنوب شرقی، نتیجه این شد که عرض معبر حدود ۳۰ متر باشد و مشاور نیز کار ترافیکی و مطالعات شهرسازی آن را انجام داده و این محور به طول حدودا ۲ کیلومتر در انتهای خیابان رنجبر نرسیده به خیابان قزوین به اتمام می‌رسد.

ساير مطالب

اتمام عملیات مقاوم‌سازی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با بلوار مرزداران

جنس کار بهداشتی و درمانی با دردهای مردم عجین است

راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در پایتخت

روشن شدن مشعل جشنواره شهر قهرمان

حضور شهردار تهران در نماز جمعه

بازگرداندن 23 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی 10 ماه/ کاهش یک ششمی زمان صدور پروانه در چند منطقه/ ارائه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری؛ این‌ هفته

نزدیک به 2 هزار منفذ فعال موش در منطقه 19 شناسایی و طعمه‌گذاری شد/زنده‌گیری 214 قلاده سگ ولگرد طی 3 ماه

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

استارت پروژه ملی در تهران زده شد/خرید دستگاه زباله سوز 1100 تنی برای پایتخت

اولین جلسه هیات امنای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران به ریاست شهردار تهران

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه 14 تهران

تشکیل تیم‌های مشترک بازرسی ایمنی ساختمان‌های تهران

عیادت شهردار منطقه 10 از مادر شهید آقاکوچکی

تشکیل تیم‌های مشترک برای بازرسی ایمنی ساختمان‌های کلان‌شهر تهران

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

رسانه‌ چه تاثیری بر شهر دارد؟

رسانه‌ چه تاثیری بر شهر دارد؟

لزوم استفاه از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های انسانی کشور در مدیریت شهری

تداوم ماندگاری هوای گرم تا شنبه در تهران/ خیزش در نیمه غربی و جنوبی استان

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

شهرداری تهران صاحب بزرگترین عرصه‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد/ تکذیب شایعه پاک‌شدن اطلاعات و سوابق شهروندان

برگزاری سلسله نشست‌های اجتماعی‌سازی و بودجه‌خوانی بودجه 1401 شهرداری تهران

صدور مجوز بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های پایتخت آغاز شد

نشست خبری رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

راه‌یابی بیست اثر به بخش مسابقه «محله» هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

اورهال ضروری 700 واگن مترو/ ورود شرکت اروپایی برای اورهال

اورهال ضروری 700 واگن مترو/ ورود شرکت اروپایی برای اورهال

پاسخ شهرداری منطقه 13 به انتقادات یک عضو شورا درخصوص اراضی دوشان تپه

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

ورود شهرداری تهران به رفع معضلات اجتماعی/برنامه مدیریت شهری برای ساماندهی کودکان کار

جشنواره‌های قهرمان شهر در 20 کلانشهر ایران اجرا می‌شود

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

اینفوگرافیک | ناگفته‌هایی از بازار تهران / چند سرای ناایمن در بازار وجود دارد؟

ایران بدون جان‌باخته کرونایی در شبانه روز گذشته

لزوم ارتقای سلامت اجتماعی و ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان

سکوت"پاندول" ها در موزه زمان

اجرای بیش از 4 هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح منطقه 17/احداث و مرمت بالغ بر 5 هزار متر مربع پیاده‌رو

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر تهران نقطه عطف توانمندسازی اقتصاد شهری است

ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های آسیب‌پذیر در سرای محلات منطقه 15

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره فیلم شهر/اعضای کمیته‌های برگزاری جشنواره معرفی شدند

بهسازی معابر و بزرگراه‌های جنوب شهر با پخش بیش از 3 هزار تن آسفالت در منطقه 19

عملیاتی شدن اجرای 40 بازار میوه و تره‌بار تا پایان ماه جاری/ در تهران موردی از تب کریمه کنگو نداشته‌ایم

برنامه‌های دولت در جهت تسهیل ازدواج جوانان باشد

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

از تبار هابیلیان

دعوت دبیرکل سازمان گردشگری جهانی از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین‌المللی شهرداران در اسپانیا

راهکار ممانعت از تخلفات در پیش فروش آپارتمان‌ها

سنجش نظرات شهروندان درباره عملکرد شهرداری تهران کلید خورد

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری «مهاجر» برگزار می‌شود

105 هزار متر مربع آسفالت‌ریزی و جدول‌گذاری 10 کیلومتری معابر

بررسی ترافیکی بازگشایی پروژه نیایش در منطقه 5

حل مشکل تملک 88 پلاک در حریم بزرگراه آزادگان در آینده نزدیک

اطلاعات 71 هزار ملک از املاک تجاری منطقه دو به روز رسانی شد

شناسایی 557 سرای نا ایمن و 7 سرای بحرانی در بازار

ارایه خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی در محلات کم برخوردار

بهسازی معابر منطقه 10 با انجام بیش از دو هزار متر نهرسازی

تغییر مواد اولیه علائم ترافیکی در پی دزدی‌های سریالی/ 4 میلیارد خسارت فقط به اموال یک منطقه/ شهروندان دزدی را گزارش دهند

تهران‌نما؛ باغ هنر

مناسب‌سازی معابر شهر تهران؛ از هزینه‌کرد تا کمیته‌های نظارتی

خداحافظی با گود مخوف برج میلاد/ از واگذاری گود به شهرداری تا آغاز ایمن‌سازی پس از 9 سال

دیدار شهردار تهران با بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی امیر کبیر

استقرار مدیریت سبز در منطقه 4 پایتخت

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای حمایت از ایمن‌سازی بازار تهران

ایجاد 5 مرکز برای معتادان

آغاز طرح ساماندهی محله انبار نفت/از برخورد با متخلفین تا اقدامات عمرانی در بازار مواد غذایی

آمادگی شهرداری منطقه یک برای حضور در نمایشگاه تهران 1401

اجرای طرح راه خدمت در خیابان میرداماد

انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست/ پیشرفت خوبی در حوزه مترو داشته‌ایم

نام سه معبر تهران تغییر کرد

پاکسازی و لایروبی 21 هزار متر از کانال‌ها و انهار منطقه 19

باید افرادی که اجازه تخلف در ساختمان را می‌دهند هم جریمه شوند/ضرورت اصلاحات اساسی در ماده 100

ساخت ایستگاه‌های مترو درتهران شتاب گرفت/ تکمیل یکی از طولانی‌ترین خطوط مترو پایتخت

تسریع در روند ساخت 100 بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری

معرفی اعضای هیأت انتخاب بخش محله

ایران جزو سه کشور دارای بیشترین نرخ فرونشست زمین/ 1.5 متر نشست طی 25 سال

جان دوباره در درختستان

ساماندهی معابر شهرک شهید باقری/تحقق درخواست چند ساله شهروندان

ساماندهی املاک ده‌ونک؛ به زودی/نقشه های اجرایی پل شریعتی به صدر غرب در دست تهیه است

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌ها و پیگیری مطالبات شهروندان

تمدید یک هفته‌ای طرح سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک

تعمیرات تخصصی پل پارک وی

افزایش 8 درصدی مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی نسبت به بهار گذشته/تغییر ساعت خدمات رسانی مراکز معاینه فنی از ابتدای تیرماه

بازدید اعضای مجمع روسای کمیسیون‌های شهرسازی شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌ها از منطقه گردشگری عباس‌آباد

منطقه 22 الگوی گردشگری شهری برای سایر کلانشهرها است

توجه به صنعت گردشگری نخستین اقدام در رونق روستاهای شمال غرب تهران

رونمایی از دیوارنگاره "شمس‌الشموس" در ایستگاه مترو شهید کلاهدوز

بازدید شهردار تهران از پروژه خط 6 مترو پایتخت

طرح سه شنبه‌های سلامت در مساجد منطقه 19 کلید خورد

ساخت 20 هزار واحد مسکونی در جنوب غرب تهران /فضای سبز منطقه 21 پایین‌تر از حد میانگین است /بازگشت زندگی به مردم در کنار نگهداشت صنایع

تجلیل از مهدی چمران به پاسداشت تثبیت و تداوم نهاد مدنی شوراها

استفاده از 5 هزار ‌و 500 تن آسفالت برای مرمت و لکه‌گیری معابر منطقه 5

پیگیری الگوهای جدید در حوزه نما برای کاهش زمان صدور پروانه/با تمهیدات شهرداری خرید مسکن در تهران تسهیل می‌شود

لزوم خروج ساختمان‌های ناایمن از وضعیت بحرانی طی 6 ماه آینده

تعیین تکلیف املاک طرح بزرگراه شوش شرقی پس از 40 سال

دولت از توسعه پروژه‌های نخبگان حمایت می‌کند/ گام‌های مثبت دولت سیزدهم در حفظ سرمایه‌های انسانی

21 ساختمان ناایمن در منطقه 19 اخطار تخلیه دریافت کردند

کلیه صنوف قبل از بهره‌برداری به اخذ تاییدیه ایمنی از سازمان آتش‌نشانی مکلف شدند

کاهش 5 هزار تنی پسماند و رکوردشکنی مجتمع آرادکوه پس از نیم قرن

گشت در موزه‌ای که مایه مباهات تهران است