کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مجوز فعالیت پایگاه خبری شهر صادر شد

کرمان رصد - به دستور معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز پایگاه خبری شهر صادر شد.

ویژه برنامه‌های هفته وحدت در مترو تهران

کرمان رصد - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه از اجرای ویژه برنامه آوای سرزمین من با مشارکت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست‌جمهوری هم‌زمان با فرارسیدن هفته وحدت در مترو تهران خبر داد.

تکریم منزلت باغداران نمونه سبزی / اعطای جایزه یکصد میلیونی به برگزیده رقابت‌های آشپزی

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت: نخستین جشنواره سبزی عطر ریحان با شناخت نفرات برتر رقابت‌های مختلف و همچنین تجلیل از باغداران نمونه به کار خود پایان داد.

اجرا شدن ساماندهی ون‌کافه‌ها در منطقه ۲۲

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۲۲ با اشاره به فعالیت غیرقانونی ون‌کافه‌ها در این محدوده از تهران گفت: از شهرداری نواحی ۶ گانه و اداره ساماندهی خواستیم که نسبت به شناسایی و جمع‌آوری کافه‌ون‌های غیرمجاز اقدام کنند.

خیابان شهرداری، هشتادمین روز پاک را تجربه کرد

کرمان رصد - شهردار منطقه یک گفت: خیابان شهرداری حد فاصل میدان قدس تا تجریش با نظارت، کنترل مستمر و هماهنگی‌های انجام‌شده به مدت ۸۰ روز است که محوری پاک، بدون حضور بساط‌گستران را تجربه می‌کند.

اجرای ده‌ها ویژه برنامه‌ به مناسبت هفته دفاع مقدس در منطقه ۱۰

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۰ گفت: ویژه برنامه‌های چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس با پاسداشت یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا، اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری و کاروان خودرویی در منطقه برگزار شد.

گزارش عملکرد ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ شرکت مترو تهران

کرمان رصد - تلاشهای شرکت مترو تهران به اتفاق پیمانکاران و مشاوران دست اندرکار پروژه‌های ساخت و سازی شبکه راه‌آهن ریلی زیرزمینی پایتخت، در ۶ ماهه نخست سال جاری با قوت و جدیت جریان داشته و نمود عینی اقدامات صورت گرفته در ماههای پیش رو تا پایان سال ۱۴۰۲ به منصه ظهور خواهد رسید؛ با این اوصاف در نیمه اول امسال نیز اتفاقات مهمی در زمینه توسعه و تکمیل ایستگاه‌های مترو صورت پذیرفت که برخی از آنها، پیش‌نیاز تحقق رویدادهای مهم آینده تلقی می‌شوند.

تحوّل در ابعاد تبیینی و عملیاتی بودجه ضروری است

کرمان رصد - معاون شهردار تهران با بیان این که جهش در نظام خدمت‌رسانی به شهروندان در تهران نیازمند اصلاح ساختار بودجه‌ریزی است؛ گفت: تحول در ابعاد تبیینی و عملیاتی بودجه ضروری است.

برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه «زنان و تولید ملی»؛ ۲۸۲ عنوان شغل در این نمایشگاه حضور دارند

کرمان رصد - مشاور شهردار تهران در امور بانوان گفت: در حال حاضرآمار زنان و فرزندان سرپرست خانوار حدود ۲۰ هزار نفر است که مدیریت شهری خدماتی به خود بانوان و خدماتی نیز به فرزندان آنها ارائه می‌کند.

خدمت به مردم بالاترین عزت و افتخار برای مدیریت شهری است/ باید تلاش کنیم امید را در دل مردم زنده نگه داریم

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: بالاترین عزت، شان، منزلت و افتخار برای مجموعه مدیریت شهری، خدمت به مردم و خادمی شهروندان با روحیه جهادی و کار انقلابی و شبانه‌روزی است.

گلباران مزار شهدای ارامنه در منطقه ۱۵

کرمان رصد - مزار ۱۱۴ شهید مسیحی با حضور شهردار منطقه ۱۵، در آرامستان ارامنه محله خاور شهر همزمان با هفته دفاع مقدس عطرافشانی و گلباران شد.

گشایش ۵۰ طرح قفل شده در پایتخت

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از باز شدن فاینانس ۷۹۱ واگن مترو پایتخت خبر داد و گفت: تکمیل خط ۷ مترو، بهره‌برداری از ۳ بزرگراه، انعقاد قرارداد برای خرید ۳ هزار اتوبوس و نیز در حوزه مشارکت‌ها ۵۰ طرح که در گذشته قفل شده بود، اکنون به ثمر نشسته است.

بهره‌برداری از ۴ ایستگاه مترو تا پایان مهرماه/ ۵۰ اتوبوس برقی ماه آینده وارد ناوگان اتوبوسرانی می‌شود

کرمان رصد - شهردار تهران با بیان اینکه امیدواریم تا سال آینده به سقف ۶هزار دستگاه اتوبوس فعال در پایتخت برسیم، گفت: با تغییرات در خطوط اتوبوسرانی تلاش داریم متناسب با نیاز مردم آنها را بازآرایی کنیم.

آتش‌نشانان الگوی ایثار و شجاعت هستند

کرمان رصد - شهردار منطقه ۲ در دیدار با فرماندهان ایستگاه‌های آتش‌نشانی این منطقه گفت: آتش‌نشانان الگوی ایثار و شجاعت هستند و برای نجات جان انسان‌ها، صحنه‌هایی خلق می‌کنند که به یادماندنی و غیرقابل توصیف است.

خریداری ۷۹۰ دستگاه واگن جدید در حوزه اداری، اتفاقی شبیه «معجزه» بود

کرمان رصد - حجت‌الاسلام آقامیری عضو شورای شهر در ۷۸‌امین پویش امیدوافتخار: از مدیران سابق سؤال دارم؛ از ۲۶۰ کیلومتر مسیر دوچرخه‌ای که ساختید، ۲۶۰ نفر دوچرخه‌سوار استفاده می‌کنند؟

اضافه شدن ۳ هزار اتوبوس جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تهران؛ به زودی

کرمان رصد - سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: برای خرید ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید، قرارداد امضا شده است و تا آبان‌ماه ۵۰ دستگاه اتوبوس برقی در خط جمهوری وارد خطوط می‌شوند.امیدواریم تا ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس برقی جدید نیز از محل واردات تأمین شوند.

برگزاری مراسم "مظهر حماسه" به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای ۸سال دفاع مقدس بود

کرمان رصد - به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در مراسمی تحت عنوان "مظهر حماسه" پیکر مطهر شهید گمنام در مرکز یاورشهر چهار سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران تشییع شد.

توسعه ناوگان اتوبوس‌رانی تهران در ماه مهر؛ علیزاده: با افزایش ۵۰۰ اتوبوس، هم‌اکنون ۲۱۰۰ دستگاه به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند

کرمان رصد - علیزاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی: در آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، هم‌اکنون حدود ۲۱۰۰ دستگاه بصورت شاغل در خیابان‌های تهران مشغول خدمت‌رسانی هستند؛ شهریورماه این عدد ۱۶۰۰ دستگاه رسیده بود

توسعه ناوگان اتوبوسرانی تهران در ماه مهر؛ علیزاده: با افزایش ۵۰۰ اتوبوس، هم‌اکنون ۲۱۰۰ دستگاه به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند

کرمان رصد - علیزاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی: در آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، هم‌اکنون حدود ۲۱۰۰ دستگاه بصورت شاغل در خیابان‌های تهران مشغول خدمت‌رسانی هستند؛ شهریورماه این عدد ۱۶۰۰ دستگاه رسیده بود

قدردانی مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از آتش‌نشانان

کرمان رصد - همزمان با ۷ مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به دیدار آتش‌نشانان ایستگاه ۱۱۰ آتش‌نشانی منطقه دو واقع در اراضی عباس‌آباد رفت تا از زحمات آنان قدردانی کند.

دورهمی شاد بیش از۳۰۰ سالمند منطقه۱۴

کرمان رصد - ویژه برنامه شاد و متنوع همراه با برپایی میز خدمت سلامت برای برای بیش از ۳۰۰ سالمند عضو کانون سالمندان منطقه ۱۴ در راستای ایجاد نشاط و امید و هدیه حال خوب به افراد سالمند برگزار شد.

امیدوافتخار -۷۴| شهردار تهران خبر داد انعقاد قرارداد برای ورود ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به پایتخت؛ زاکانی: برای ورود ۱۰۰ متروباس تفاهم امضا شده است

کرمان رصد - علیرضا زاکانی در حاشیه بهره‌برداری از طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران در قالب هفتاد و چهارمین پویش امید و افتخار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در ابتدای دوره مدیریت شهری تاکنون ۶۶۷ دستگاه اتوبوس و مینی بوس نوسازی شده‌اند که عمده این دستگاه‌ها اتوبوس هستند.

انعقاد قرارداد برای ورود ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به پایتخت؛ زاکانی: برای ورود ۱۰۰ متروباس تفاهم امضا شده است

کرمان رصد - علیرضا زاکانی در حاشیه بهره‌برداری از طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران در قالب هفتاد و چهارمین پویش امید و افتخار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در ابتدای دوره مدیریت شهری تاکنون ۶۶۷ دستگاه اتوبوس و مینی بوس نوسازی شده‌اند که عمده این دستگاه‌ها اتوبوس هستند.

نصب ۹۰ پایه چراغ روشنایی در بلوار شهید جوزانی

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۲ از اجرای طرح زیباسازی در بلوار شهید جوزانی از میدان دریاچه شهدای خلیج فارس تا بلوار طبیعت خبر داد.

نخستین هم‌رسانی فعالان اقتصاد خلاق و دانش‌بنیان با موزه‌های دفاع مقدس

کرمان رصد - موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، نخستین «هم‌رسانی» فعالان اقتصاد خلاق و دانش‌بنیان با موزه‌های دفاع مقدس را برگزار ‌کرد.

غرب تهران روی ریل معبرسازی

کرمان رصد - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه بیشترین حجم معبر سازی در شهر تهران در منطقه ۲۲ به اجرا در می آید؛ گفت: به دلیل روبه توسعه بودن این منطقه عملیات ساخت معبر در محلات گوناگون به ویژه در محلات غربی از سوی معاونت فنی و عمرانی دنبال می‌شود.

اختلال در خط سه مترو بر طرف شد

کرمان رصد - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مشکلاتی که صبح امروز در سرویس دهی خط سه مترو ایجاد شد به دلیل نقص فنی یکی از قطارها بود.

استقبال بیش از ۳۰ هزار نفر از کیف پول شهروندی/ ایرادات در حال رفع است

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از استقبال شهروندان از کیف پول شهروندی خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر اپلیکیشن کیف پول شهروندی را در تلفن‌های همراه خود نصب کرده‌اند.

انتشار فراخوان برای انتخاب ناظرین محلات پایتخت

کرمان رصد - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از انتشار فراخوان برای انتخاب ناظرین در محلات پایتخت خبر داد و گفت: ناظرین از بین شورایاران سابق و معتمدین محلات انتخاب خواهند شد.

شهرداران نواحی چشم تیزبین مدیریت شهری مناطق

کرمان رصد - شهردار منطقه ۴ در نشستی با شهرداران نواحی ۹ گانه این منطقه پیگیر مصوبات حضور معاون امور مناطق در شمال شرق پایتخت شد و گفت: شهرداران نواحی به عنوان معتمدین و چشم بینا و تیزبین مدیریت شهری وظایف سنگینی را بر دوش دارند.

نواخته شدن زنگ تحرک در مدارس منطقه ۲۰

کرمان رصد - زنگ تحرک و ورزش همزمان با روز جهانی جهانگردی و گردشگری در آستانه سال تحصیلی جدید با حضور مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و شهردار منطقه ۲۰ در دو مدرسه امام علی(ع) و فضیلت نواخته شد.

جایزه جهانی برای خط ۷ مترو تهران

کرمان رصد - پروژه خط ۷ مترو تهران که به جمع فینالیست‌های جایزه جهانی تعالی پروژه راه‌یافته بود، حائز رتبه سوم در بخش مگاپروژه‌های سال ۲۰۲۳ شدتا افتخاری دیگر نصیب جامعه مدیران، مهندسان، کارشناسان و کارگران ایرانی شاغل در این حوزه صنعتی شود.

ساير مطالب

بنویسید آتش‌نشان، بخوانید جانفشان

تجهیز کانال‌های بازارچه شهرستانی به تله‌های زباله‌گیر

استقرار کاروان خودرویی دفاع مقدس در 30 مدرسه منطقه 13

جشنی با رنگ و بوی مهر

نوجوانان راوی  ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی شهدا به نسل خود شدند

پیام شهردار منطقه 5 در پی شهادت حاج محمد حسین منصوری شهروند منطقه 5

ورود 105 اتوبوس و مینی‌بوس و 42 واگن تازه‌نفس به چرخه خدمت‌رسانی

تداوم شوراهای سلامت در منطقه11

مراکز پویش شهر منطقه 11 پیشرو در مهارت‌آموزی و توانمندسازی

برگزاری دومین رویداد ادبی «تهران به روایت دختران»

استقبال گسترده از دورهمی یاد ایام در منطقه 5

برای دختران و زنان امکان خدمت‌ و تاثیرگذاری در همه عرصه‌ها وجود دارد

ناگفته‌های سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حادثه پلاسکو/ پیگیری شهردار تهران برای حل مشکل بیمه آتش‌نشانان پایتخت

ترمیم حقوق کارکنان شهرداری تهران در انتظار صدور بخشنامه جدید/ از تحقق ترمیم حقوق استقبال می‌کنیم

هنوز هیچ نقطه‌ برای احداث آرامستان جدید تهران تأیید نشده است/ انتخاب نهایی بعد از طی مراحل کارشناسی و تصویب شورا

ساخت 30 هزار واحد پارکینگ در تهران

ثبت روزانه 3 هزار تماس با آتش‌نشانی در تهران/ وزارت کشور برای رفع مشکل سختی شغل آتش‌نشانان اقدام کند

اعمال سختی شغل آتش‌نشانان را پیگیری می‌کنیم/ اقدام خلاقانه شهرداری در کلنگ‌زنی چهار هزار و 500 واحد مسکونی برای آتش نشانان

جوابیه باغ کتاب درباره افتتاح سینما روباز به خبر منتشر شده در شبکه شرق و خبرآنلاین

آراستگی محورهای منطقه 13 با اجرای طرح پنجشنبه‌های نگهداشت شهر

دفاع مقدس، تبلور رشادت و تجلی شهادت

اجرای پاکسازی و نظافت و لایروبی بیش از هزار متر مسیل قوری‌چای در منطقه 21

جزئیات آتش‌سوزی در یک انبار در بزرگراه صدر

رونمایی از اتوبوس‌های نو در پایتخت

بازدید رایگان آتش‌نشان‌ها از برج میلاد

ارائه تخفیف بلیت‌های بازدید از برج میلاد در هفته گردشگری

2 هکتار اراضی و 35 باب سوله غیر مجاز در منطقه 19 رفع تخلف شد

تحقق حاکمیت شهری برای افزایش روحیه مشارکت اجتماعی سرلوحه کار است

پیش‌بینی خدمات جدید در راستای هوشمندسازی پایتخت/ «باشگاه شهروندی» در تهران راه‌اندازی می‌شود

شهردار منطقه یک در جمع ایثارگران: اقتدار کشور مدیون دوران دفاع مقدس است

در آستانه روز آتش‌نشان؛ دیوارنگاره میدان انقلاب تغییر کرد

اهمیت آرای شهروندان در اداره شهر؛ جامعه‌ای که با نظر مردم اداره می‌شود، متمدن و پیشرفته است

ارائه خدمات رایگانِ حمل‌ونقل به افراد کم‌توان و ناتوان در سطح شهر/ نیازمندان برای دریافت خدمات با شماره تماس 6305 تماس بگیرند

تلاش شهرداری تهران برای مردمی‌سازی اداره پایتخت؛ هوشمندسازی بستر تحقق مدل مشارکت شهروندان است

تداوم هوای قابل قبول در پایتخت

بررسی زمینه‌های همکاری مشترک تهران و سازمان ملل در حوزه مدیریت بحران

شهرداری به‌وعده خانه‌دار کردن آتش‌نشان‌ها عمل کرد؛ زاکانی: حضور آتش‌نشان زن برای امدادرسانی مایه مباهات است

رونمایی از سردیس خبرنگار شهید «غلامرضا رهبر»

دفاع مقدّس؛ مصداق بارز تحوّل‌های 4 گانه

اولین همایش معاینه فنی خودرو

همیار اتوبوس به کد دستوری#22*137* اضافه شد

ادای احترام مدیریت شهری منطقه 5 به شهدای دفاع مقدس

لزوم تسریع در روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های اولویت‌دار حوزه خدمات شهری

تست گرم دو «متروباس» در پایتخت با موفقیت انجام شد/ دو متروباس دیگر تاپایان مهر وارد چرخه می‌شوند

بهره‌گیری از ظرفیت‌های هوش مصنوعی در فرایندهای مدیریت بحران

طرح‌های شکست حصرآبادان اکران فرهنگی شد

یادواره شهدای مناطق 10 و 11 در مجتمع فرهنگی شهید غنی پور منطقه 10 برگزار شد

نصب 7 سردیس شهدای دفاع مقدس در پایتخت

اجتماع شب‌مانی کمپر ون‌ها در اراضی عباس‌آباد

افتتاح 5 سالن سینما در منطقه 12/ اضافه شدن 600 صندلی به ظرفیت سینمایی تهران

دو یادواره شهدا در محلات شمال تهران برگزار می‌شود

فعالیت‌های فرهنگی سازمان زیباسازی شایسته تقدیر است

بیش از 2 هزار متر طول رنگ‌آمیزی المان‌های شهری در منطقه 13 انجام شد

پایان بازسازی المان‌های باغ مینیاتوری در سال آینده/ مشکلات مجموعه فرهنگی امام هادی (ع) برطرف می‌شود

برنامه‌های هفته گردشگری اراضی عباس‌آباد اعلام شد

آبادیان: برنامه‌های شهرداری در برقی‌سازی حمل و نقل عمومی دستاوردی ماندگار خواهد بود/ حسینی: در شهرداری تهران به دنبال تامین منابع آب پایدار هستیم

دیدار معاون شهردار تهران با مادر شهیدان والامقام میرعلی اکبری

بالغ بر 13 هزار متر مربع پیاده‌روسازی و مرمت کفپوش معابر منطقه 17 انجام شد

زاکانی در پیامی درگذشت شهردار سابق منطقه 14 را تسلیت گفت

ضرورت ارتقای سواد رسانه برای شناسایی اخبار جعلی و شایعات در جامعه

نمایشگاه آثار تجسمی «سروستان» در حال برگزاری است

انتصاب سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی

رشد و گسترش خانه‌های خلاق و اشتغال‌های خانگی

برگزاری سومین یادواره شهدا در ناحیه 4 منطقه 19

اجرای دستورالعمل معرفی و کنترل آلاینده‌های محیط زیست شهر تهران

مراسم غبارروبی از مزار شهدای گمنام موزه ملی انقلاب اسلامی برگزار شد

ادعای حناچی درباره انعقاد قرارداد خرید واگن در مدیریت شهری قبلی صحت ندارد

تقدیر رییس فراکسیون محیط زیست از عملکرد شهرداری تهران؛ رفیعی: انتقادات مجلس به عملکرد مراکز معاینه در حال پیگیری و حل شدن است

بیشتر ساخت و سازهای غیرقانونی خلازیر در شلوغی و اتفاقات سال گذشته انجام شد

اینجا مددکاران مشغول کارند

جزئیات ارائه کارت بلیت خبرنگاری به اهالی رسانه

از برگزاری تور گردشگری «کوه بی‌بی شهربانو» و «مدارس منتخب» تا نواختن زنگ گردشگری در مدارس

سازمان زیباسازی هیچ دخل و تصرفی در دیوارنگار میدان ولیعصر(عج) ندارد/ مجوز تبلیغات بیلبوردهای تجاری و سریال‌ها از سوی وزارت ارشاد صادر می‌شود

سینما روباز باغ کتاب تهران بهره برداری می‌شود

پیگیری مشکلات روشنایی معابر منطقه 22/ معابر محلی و بزرگراهی منطقه 22 پرنور می‌شود

در کشور 20 میلیون خودرو مشمول معاینه فنی هستند

در بحث آلودگی هوا و ترافیک باید به جای برخورد با معلول سراغ علت رفت

پایش رایگان سلامت و اهدای لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان کم‌برخوردار

تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شمال تهران نقش بست

تاکید عضو شورای اسلامی شهر تهران بر توسعه مراکز معاینه فنی خودرو در پایتخت

جز خنده نمی‌شود کاری کرد!

واکنش شهردار پایتخت به اظهارات محسن هاشمی؛ جز خنده نمی‌شود کاری کرد!

توسعه فضای ورزشی ویژه خواهران منطقه 14

‌ ‌افتتاح دومین مرکز بهداشتی شهدای پانزده خرداد در باب‌الرضای تهران

بهسازی و اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز منطقه 22 وارد فاز عملیاتی شد

راه‌اندازی پرتابل‌های معاینه فنی درب منازل تا پایان سال

آمادگی مدیریت شهری منطقه 16 همزمان با شروع فصل بارش

از نامگذاری معابر منطقه 14 به نام شهیدان تا نهادینه‌شدن فرهنگ ایثار در نسل جدید

کار در شهرداری برای خدمت‌گزاری به مردم، روحیه ایثارگری می‌خواهد

تحولات زیرساختی در جمع‌آوری پسماند با تغییر شرایط قراردادها/ کاهش 30درصدی درخواست‌های مردمی با موضوع نظافت

آثار برگزیده جشنواره نقاشی «مهربان با طبیعت» در باغ‌موزه هنرهای ایرانی

بررسی مطالبات شهری شهروندان منطقه 14 با محوریت مساجد

تلاش مدیریت شهری برای تبدیل «تراموا» به یک مد ماندگار در شبکه حمل و نقل پایتخت

بهره‌برداری از ورودی جدید ایستگاه مترو جوادیه

هوای کدام مناطق تهران در وضعیت قرمز است؟

سازمان آتش‌نشانی بالای 30 عنوان خدمت را ارائه می‌کند/همکاران من در همه جای کشور زیر 6 دقیقه در هر جای پایتخت امدادرسانی می‌کنند

سازمان آتش‌نشانی بالای 30 عنوان خدمت ارائه می‌کند/ همکاران من زیر 6 دقیقه هر جای پایتخت برای امدادرسانی حاضرند

انعطاف در برابر قوانین و مقررات جنس کار در مناطق جنوبی است

کنگره ملی شعر دفاع مقدس تا 20 مهرماه تمدید شد

ساماندهی اصناف خدمات خودرویی در محور خیابان کیانی و مناسب‌سازی پیاده‌روهای منتهی به مدارس