کرمان رصد

آخرين مطالب

سياسي

دیگر تنها با سخنرانی نمی توان نسل جوانان را جذب کرد

کرمان رصد- معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه فقط با سخنرانی و خطابه نمی توان نسل جوان را جذب کرد، گفت: اگر روی ارتقاء سواد رسانه ای کار نکنیم دشمنان با مهارت، نسل جوان را از انقلاب دور می کنند و این مهم به تقسیم کار و مشارکت نیاز دارد.

پورابراهیمی: اصلاح ساختار اقتصادی در دولت کلید خورده است

کرمان رصد-محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تصمیم دولت سیزدهم در هفته های اخیر تغییرات قابل توجهی در اصلاح ساختار اقتصادی کشور در دستور قرار گرفته که یکی از آنها بودجه ۱۴۰۱ است.

معاون رییس‌جمهوری: اگر توافق حاصل نشود منافعمان رااز شرق تامین می‌کنیم

کرمان رصد- معاون پارلمانی رییس‌جمهوری با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده ایران اختیار کامل دارد گفت: اگر نتیجه مطلوب پیش آمد که بهتر اما اگر هم توافق نشد به سمت شرق می‌رویم و می‌توانیم از این بخش، منافع خودمان را به دست بیاوریم.

امام جمعه کرمان: خواهان نگاه ویژه دولت به پایگاه جهانی مقاومت هستیم

کرمان رصد- نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان گفت: این استان متعلق به شهید سلیمانی، چهره بین‌المللی جبهه مقاومت است که باعنایت به مهمانان فراوان از جهان اسلام امیدواریم دولت به استان توجه ویژه کند و نگاه ویژه رئیس جمهوری را به اینجا به عنوان پایگاه جهانی مقاومت داشته باشیم.

کشور را از پشت صفحه مانیتور نمی توان اداره کرد

کرمان رصد- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دیگر از پشت صفحه مانیتور کشور اداره نمی شود و در اولین فرصت جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان را با حضور رییس جمهور برگزار خواهیم کرد.

زهرا نعمتی خطاب به مسئولان: شهری بسازید که معلولان دچار انزوا نشوند

کرمان رصد - کرمان - زهرا نعمتی عضو تیم ملی تیراندازی با کمان و قهرمان کرمانی سه دوره پیاپی رقابت‌های جهانی پاراالمپیک و المپیک گفت: وظیفه خود می‌دانم که از مسئولان بخواهم تا برای معلولان و کم‌توان‌های شهرهایمان، شهری بسازند که دچار انزوا نشوند.

امام جمعه سیرجان: جامعه پویا نیازمند روحیه مطالبه‌گری است

کرمان رصد - کرمان- امام جمعه سیرجان با اشاره به مناسبت روز دانشجو گفت: مطالبه گری رسالت ذاتی دانشجویان است اما برای داشتن جامعه ای پویا باید روحیه مطالبه گری بین آحاد افراد جامعه افزایش یابد.

چرا رئیس مجلس ضرب‌الاجل ۲۰ روزه به دولت داد؟

کرمان رصد - عضو ناظر مجلس در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌ها با اشاره به ضرب‌الاجل ۲۰ روزه رئیس مجلس به دولت برای اختصاص سهم اشتغالزایی، گفت: مجلس اصرار دارد که تبصره ۱۸ به عنوان یک راهکار مهم در رفع مسئله بیکاری مورد توجه ویژه قرار گیرد به همین دلیل رئیس مجلس ضرب‌الاجل ۲۰ روزه به دولت داده تا سهم استان‌ها از این بودجه مشخص شود.

آب شرب و کشاورزی استان کرمان باید به صورت جدی مدیریت شود

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: کشور ما کم آب است و استان کرمان نیز در خشکسالی به سر می برد بنابراین در زمینه آب شرب و کشاورزی باید به صورت جدی مدیریت شود.

خطیب جمعه رفسنجان: مجلس برای رفع موانع تولید به دولت کمک کند

کرمان رصد - کرمان- امام جمعه موقت رفسنجان گفت: مجلس شورای اسلامی در ایران تبلور مردمسالاری دینی است و این مجلس انقلابی باید با کمک دولت تولید را پشتیبانی و در رفع موانع آن تلاش کند؛ تولیدکننده باید حمایت شود تا بتواند نیاز جامعه را تامین کند.

امام جمعه جیرفت خطاب به مدیران: کشاورزان دچار زیان‌های همیشگی نشوند

کرمان رصد - جیرفت - امام جمعه جیرفت با اشاره به ضرورت مدیریت در حوزه کاشت محصولات کشاورزی تاکید کرد: مسئولان متولی تلاش کنند با برنامه ریزی صحیح کشاورزان در سال جدید کشاورزی دچار زیان‌های همیشگی و غیرقابل مدیریت نشوند.

نماینده ولی‌فقیه در کرمان: مدیران و مردم کم‌آبی را جدی بگیرند

کرمان رصد - کرمان - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به وضعیت خشکسالی ها و کم آبی گفت: مسئولان باید تنش کم آبی را جدی بگیرند و در این زمینه برنامه های مدونی تنظیم کنند، مردم نیز باید در همه بخش های مصرف رعایت کنند.

طوفان شن راه ارتباطی ۱۷ روستا در ریگان را بست

کرمان رصد - فرماندار ریگان گفت: طوفان شن باعث کاهش دید در محور ترانزیتی ریگان ـ چابهار و ریگان ـ ایرانشهر شده است. ۶۷ روستا در محاصره شن‌های روان هستند.

فرمانده سپاه استان کرمان: کشور در گام دوم انقلاب اسلامی به حاج قاسم‌ها نیاز دارد‌

کرمان رصد - گروه استان‌ها- فرمانده سپاه استان کرمان گفت: مکتب شهید سلیمانی باید تولیدکننده حاج قاسم‌ها باشد و کشور در گام دوم انقلاب اسلامی به حاج قاسم‌ها نیاز دارد. - ...

معاون حشدالشعبی عراق: موکب‌های امام حسین(ع) نباید به اطعام خلاصه شود

کرمان رصد - به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، چهاردهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با شعار «حاج قاسم؛ مرد میدان ولایت» از صبح‌امروز پنجشنبه ...

مس شهربابک در خانه برد، دربی استان مساوی شد

کرمان رصد - کرمان- مس شهربابک در چارچوب مسابقات لیگ یک فوتبال کشور روز پنجشنبه حریف خود را شکست داد و مس کرمان و آرمان گهر سیرجان نیز به تساوی رضایت دادند.

نماینده صلیب سرخ جهانی وضعیت کم‌آبی کرمان را بررسی کرد

کرمان رصد - کرمان - نماینده صلیب سرخ جهانی باهمراهی جمعی از مسئولان ملی و محلی امروز(پنجشنبه) با بررسی مشکل کم آبی و محرومیت روستاهای برخی شهرستان‌های جنوب استان کرمان از جمله قلعه گنج و فاریاب در زمینه رفع مشکلات قول مساعد همکاری داد.

فرهنگیان سیرجان خواهان اجرای لایحه رتبه‌بندی شدند

کرمان رصد - کرمان- شماری از معلمان سیرجان روز پنجشنبه با حضور مقابل آموزش وپرورش این شهرستان خطاب به مسئولان کشوری درخواستشان را برای اجرای لایحه رتبه بندی فرهنگیان که معتقدند در افزایش حقوقشان اثرگذار است اعلام کردند.

انتقام سخت شهید سلیمانی نشر ولایت است

کرمان رصد - کرمان - معاون حشدالشعبی انتقام سخت شهید سلیمانی را نشر ولایت دانست و گفت: شهید سلیمانی فقط مرد جهاد نبود بلکه مرد ولایت و مطیع امر ولایت بود.

معاون حشدالشعبی: ایران ستون جبهه جهان اسلام است

کرمان رصد - کرمان - معاون بسیج مردمی کشور عراق(حشدالشعبی) ایران را ستون جبهه جهان اسلام خواند و گفت: امید جبهه مقاومت در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و غیره،ایران است.

قاضی متهم را از خودکشی نجات داد و زیر تیغ جراحی رفت

کرمان رصد - قاضی مسعود توکلی طی روزهای گذشته در دفتر کارش در شعبه ۱۰ مجتمع شهید باهنر کرمان که به شعبه صلح و سازش معروف است، مشغول به انجام امورات قضایی و رسیدگی به پرونده‌ها بود که متهمی را به جرم سرقت‌ به جایگاه متهم احضار کرد و این آغاز ماجرایی بود که همگان از آن وقوع آن بی اطلاع بودند.

توفان شن ریگان را دربرگرفت؛ انسداد راه ۱۷ روستا

کرمان رصد - کرمان- توفان شدید شن با غلظت بالای گردوغبار روز پنجشنبه که به تعطیلی ادارات شهرستان ریگان در شرق استان کرمان منجر شد راه دست‌کم ۱۷ روستا را نیز مسدود کرد.

امیر موسوی: مفهوم کامل مدیریت جهادی در ارتش اجرایی شده است

کرمان رصد - کرمان- امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با اشاره به پیشرفت های قابل ملاحظه این نهاد در بخش های مختلف تجهیزات گفت: این پیشرفت ها نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی اینک در ارتش در حال اجراست.

سرلشکر موسوی: به قابلیت و پیشرفت‌های مهمی در حوزه تجهیزات دست یافته‌ایم

کرمان رصد - فرمانده کل ارتش در بازدید از پروژه های عمرانی نیروی زمینی ارتش در کرمان گفت: لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده دنیا و آخرت فرماندهان و سایر دست اندرکاران پروژه های عمرانی است.

فیلم/ افتتاحیه جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان دولت در کرمان

کرمان رصد - کرمان- هفتمین جشنواره فرهنگی - ورزشی کارکنان دولت استان کرمان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز چهارشنبه با شرکت ۹۰۰ ورزشکار از ۵۰ دستگاه در ۸ رشته ورزشی در محل سالن تلاش کرمان آغاز شد.

١٠٠ نیروی شهرداری کرمان برای خدمت به حرم امام علی اعزام می‌شوند

کرمان رصد - کرمان - مسئولان شهرداری کرمان با اعلام اعزام ١٠٠ نفر از نیروهای این نهاد به عراق برای خدمت در حرم مولا علی(ع) گفتند که نخستین کاروان این نیروها روز جمعه هفته (۱۲آذر) عازم این کشور می شوند.

از احیای جنگل‌های زاگرس تا پیگیری برای رفع تحریم‌های هلال احمر

کرمان رصد - استانها- خبرنگاران ایرنا ۱۰ آذر نیز همانند روزهای گذشته نسبت به پوشش رویدادها اقدام کردند که از مهمترین این رویدادها می‌توان به سفر برخی معاونان وزرا، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب، فرمانده کل ارتش، رییس سازمان بسیج مستضعفان، مسوولان هلال احمر و رایزنان اقتصادی ایران در ۲۸ کشور اشاره کرد.

پیمانکاران مسکن سیرجان به تعهدات عمل نکردند/دادگستری: ۱۰۰ شکایت داریم

کرمان رصد - کرمان- عمل نکردن برخی پیمانکاران بخش ساخت و ساز واحدهای مسکونی در سیرجان کرمان درحالی سبب اعتراض مردم شده که دادگستری می گوید امسال بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی از این شرکت های پیمانکاری دریافت کرده است.

فرمانده ارتش: تاکید رهبری بر عزت‌بخشی نداجا مسئولیت ما را سنگین‌تر کرد

کرمان رصد - کرمان- فرمانده کل ارتش با تبیین تقریظ فرماندهی معظم کل قوا در مورد ماموریت ناوگروه ۷۵ این نهاد گفت: با تاکید مقام معظم رهبری بر عزت بخشی نیروی دریایی ارتش و لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی ها مسئولیت همه ما سنگین تر شده است.

هویت شهید گمنام کرمانی که در چهارمحال آرمیده پس از ۳۹ سال شناسایی شد

کرمان رصد - کرمان - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه هویت "محمدعلی کرباسی" شهید گمنام کرمانی به تازگی شناسایی شده است گفت: این شهید در سال ۱۳۹۰ به عنوان شهید گمنام در شهر اردل چهارمحال و بختیاری به خاک سپرده شده بود.

تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی کرمان از بیکاری ۱۵ هزار کارگر پیشگیری کرد

کرمان رصد - کرمان - رئیس کل دادگستری استان کرمان از تشکیل ۱۰۷ پرونده در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی این استان طی سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای فعالیت این ستاد در کرمان تاکنون از بیکاری بالغ بر ۱۵ هزار کارگر و نیروی متخصص جلوگیری شده است.

اتحاد سران اکو سبب رونق اقتصادی و خنثی کردن تحریم های مستکبران می شود

کرمان رصد - ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در رابطه با حضور رئیس جمهور در پانزدهمین اجلاسیه ‏سران سازمان همکاری اقتصادی اکو، اظهار کرد: دولت سیزدهم در حوزه‌های سیاست خارجی و ارتباط با همسایگان و کشورهای منطقه، عملکرد و کارنامه بسیار خوبی دارد و در تلاش است، کم کاری‌های دولت قبل را در این زمینه جبران کند.

أخذ رضایت‌نامه از والدین برای حضور فرزندان در مدارس وجاهت قانونی ندارد

کرمان رصد - کرمان - رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان درباره قانونی بودن یا نبودن أخذ رضایت‌نامه برخی از مدارس از والدین برای حضور دانش‌آموزان در مدرسه توضیحاتی داد و گفت: این اقدام وجاهت قانونی ندارد.

وزارت نیرو آمار ۹۰ درصدی مصرف آب کشاورزی را اصلاح کند

کرمان رصد - کرمان - مشاور وزیرجهاد کشاورزی با اشاره به اینکه وزارت نیرو آمار ۹۰ درصدی مصرف آب کشاورزی را اصلاح کند گفت: برخلاف آنچه وزارت نیرو مطرح می کند میزان مصرف آب در کشاورزی کشور ۷۰ درصد است.

دادستان سیرجان: ۲ نفر در موضوع خودسوزی یک شهروند بازداشت شدند

کرمان رصد - کرمان- دادستان عمومی و انقلاب سیرجان استان کرمان با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی درباره علت مرگ یک فرد در این شهرستان گفت: این فرد پس از خودسوزی به علت شدت بالای سوختگی فوت شده است؛ البته در این زمینه ۲ تن نیز بازداشت شده‌اند.

ساير مطالب

باغدار سیرجانی 200 میلیون تومان پسته زکات داد

یک واحد پرورش مرغ تخم‌گذار در بردسیر به بهره‌برداری رسید

واژگونی مینی‌بوس به دلیل نقص فنی/ کارگران جان سالم به در بردند

سیلاب به 370 کیلومتر راه در جنوب کرمان خسارت وارد کرد

جریمه و محکومیت چند تیم و مربی در لیگ دسته اول فوتبال

عاملان انتشار کلیپ‌های غیر اخلاقی در کرمان دستگیر شدند

روزنامه‌نگار اسلام‌ستیز نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه می‌شود

استاندار کرمان:برای تقویت یگان پهبادی استان کرمان نیازمند کمک ارتش هستیم

استاندار کرمان: تقویت یگان پهپادی کویر جنوب‌شرق کشور ضروری است

تجمیع مولفه‌های قدرت نرم از دستاوردهای مهم سپهبد شهید سلیمانی است

ویزیت و داروی رایگان پزشکان رضوی در ریگان/ هم شفا هم زیارت

نهایت صرفه جویی در برنامه‌های سالگرد شهید سلیمانی انجام شود

پیش بینی اسکان شبانه 20 هزار نفر در کرمان

مباحث تربیتی در مکتب شهید سلیمانی مورد توجه ویژه قرار بگیرد

تولید آهک میکرونیزه در رفسنجان کلید خورد

خانواده شهدای تشییع تکریم شوند

هشدار به صاحبان ماشین‌آلاتی که با زمین‌خواران در سیرجان همکاری کنند

از واگذاری زمین‌ ارتش برای تامین مسکن مردم تا رونمایی سند تحول دولت

ارتش 23 هزار خانه سازمانی در کشور می‌سازد

راندمان آبیاری تحت فشار به حدود 45 درصد رسیده است

جاده بم - کرمان امسال 50 کشته و 400 زخمی داشت

فرمانده نزاجا: مکتب شهید سلیمانی را باید سینه به سینه منتقل کنیم

پل راه‌آهن کرمان بازگشایی شد

آتلیه زیرزمینی در کرمان شناسایی شد

کشف 552 کیلو تریاک و حشیش در عملیات پلیس کرمان

اقدامات «گهر زمین» در تولید و سرمایه گذاری قابل توجه است

مشکلات یک واحد صنعتی در رفسنجان بعد از 3 سال رفع شد

دستگاه‌های تولیدی یک کارخانه پس از 3 سال از گمرک رفسنجان ترخیص شد

ایدز؛ کاهش سن مبتلایان، تغییر راه انتقال و ضرورت اطلاع رسانی

برنامه خرید تکلیفی گوشت قرمز و بی‌میلی عشایر در کرمان

75 درصد افراد اچ آی وی مثبت در کرمان واکسن کرونا دریافت کرده اند

نیمی از افراد اچ آی وی مثبت در رده سنی 20 تا 35 سال هستند

افراد اچ.آی.وی مثبت برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند

از معارفه 2 استاندار دولت تا بازگشت واحدهای راکد به مدار تولید

معارفه 2 استاندار دولت تا بازگشت واحدهای راکد به مدار تولید

استفاده از ماسک 35درصدی شد/ کارت قرمز واکسیناسیون به مردم کرمان

پیروزی گل گهر برابر پیکان و تساوی مس با هوادار در نیمه نخست

وعده بازگشایی پل راه‌آهن کرمان عملی نشد

دادستانی به موضوع آتش‌سوزی کارگاه قالیبافی در زرند ورود کرد

جشنواره قرآنی مدهامتان کرمان برگزار می‌شود

فعالیت سامانه بارشی در کرمان/ بارش برف در مناطق کوهستانی

سی و سومین جشنواره تئاتر کرمان از فردا آغاز به کار می کند

رئیس جدید بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان منصوب شد

تخفیف‌ نجومی شهرداری کرمان خبرساز شد

کمک 2 میلیاردی خیران جیرفت به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

ورود دادستان به موضوع آتش سوزی کارگاه قالیبافی در زرند

غضنفرآبادی: مجلس یازدهم پویا و پرتحرک است/ بعد نظارتی مجلس باید تقویت شود

نمایندگی شرکت گاز در ارزوئیه مستقر می‌شود

امام جمعه کرمان: مشکلات کرمان با فرهنگ همکاری رفع شود

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی: ناجا امروز ‌به نیرویی انقلابی، مجاهد و مردمی تبدیل شده است‌

رئیس بسیج:برای نقش‌آفرینی مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب آماده شده‌ایم

امام جمعه کرمان: توسعه نامتوازن چالش بزرگ استان است

نماینده مجلس: سرعت اینترنت نه تنها افزایش پیدا نکرده بلکه کاهش یافته

اضافه برداشت آب سبب تخلیه بسیاری از شهرهای کرمان می‌شود

استان کرمان نیاز به انگیزه بالا و حرکت جهادی مسؤولان دارد

بیش از 80 درصد تعهد اشتغال دستگاه‌های اداری استان کرمان محقق شده است

دریادلان مستقر در کرمان، خودکفایی و تاثیرات اقتدار نداجا

دفاع شهید سلیمانی، مقدس و جهانی بود

دشمنان در حال فرار از کشور‌های جهان اسلام هستند

ادای احترام سپیدجامگان نیروی دریایی سیرجان به مقام سردارسلیمانی

نماینده جیرفت خطاب به وزیر ارتباطات: پایتان را از روی سیم بردارید

کدام صنایع کرمان دوباره جان گرفتند؟

زلزله 3.5 ریشتری کرمان را لرزاند

فیلم/اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه و عدالت کرمان

رئیس بسیج: فداکاری شهید سلیمانی سایه تهدید نظامی را از کشور برداشت

آتش سوزی انبار فرش در زرند کرمان 3 کشته برجا گذاشت

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج در کرمان افتتاح شد

ازصادرات 110میلیون دلاری گلستان تا هدفگذاری برای اعزام 5 میلیون زائر

3 هزار و 200 گروه جهادی بسیج در کرمان فعال هستند

از نیمه مطلوب بودن وضعیت کرونای استان کرمان تا احتمال شیوع اُمیکرون در ایران

پایگاه‌های بسیج تقویت می‌شود

همایش بزرگ یاران حاج قاسم در رفسنجان

بادگیرهای سنتی کرمان به باد می‌روند/ غربت خانه های تاریخی

تذکر نماینده کهنوج به وزیر صمت

فعالیت 68 صندوق قرض‌الحسنه مردم‌یار بسیج در رفسنجان

بسیج در زمینه تأمین آب شرب روستاها به کمک وزارت نیرو می آید

مشکلات با تأسی از مکتب حاج قاسم قابل حل خواهند بود

غضنفرآبادی: برنامه‌ها و سوابق "نوری" درخشان است

850 روستای کرمان با مشکل آب مواجه هستند

فواید طرح عراق برای تشکیل بلوک اقتصادی با ایران و ترکیه چیست؟

کشورها با قوانین مزاحم سقوط می کنند نه جنگ و لشکرکشی

شورای شهر زرند به‌دنبال ایجاد سامانه شفافیت/اطلاعات باید در زمان مناسب و باکیفیت ارائه شود

استاندار کرمان: برنامه‌های هفته مقاومت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

سفر رئیس سازمان بسیج مستضعفین به کرمان

اشتغالزایی در کرمان/ آمارهای امیدبخش و نگرانی برای 18 تا 35 ساله‌ها

نرخ بیکاری در کرمان روند نزولی دارد

رشد 100 درصدی صادرات ریلی از سرخس تا فوق العاده جنگی برای 5 استان مرزی

مرکز جوار کارگاهی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه اندازی می شود

اجرای طرح عملیات شهیدسلیمانی با نگاه مردم/ تفکری که حذف شدنی نیست

3 طرح حمایتی صندوق کارآفرینی در رفسنجان بهره‌برداری شد

اشتغال مددجویان کمیته امداد کرمان نیازمند تسهیلگری بانک‌هاست

واکسیناسیون کرونا در کرمان، کمی پایین‌تر از متوسط کشوری

برگزیدگان جایزه کتاب سال استان کرمان تجلیل شدند

58 اثر میراثی کرمان در مسیر ثبت ملی قرار دارد

تکمیل 45 پرونده آثار غیرمنقول کرمان برای ثبت در فهرست آثار ملی

تزریق نوبت اول واکسن کرونا به 51 درصد اتباع خارجی مقیم کرمان

رئیس عقیدتی نزاجا: فرهنگ اسلامی با همکاری بسیج تقویت می‌شود

رتبه برتر رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به کرمان و رفسنجان رسید

مس سرچشمه 30 میلیارد تومان به دوبانده شدن جاده رفسنجان-نوق اختصاص داد

100 میلیارد تومان برای دوبانده شدن جاده‌های رفسنجان اختصاص یافت