کرمان رصد
نصب نرده فلزی در بوستان جدیدالاحداث مسافر
چهارشنبه 21 مهر 1400 - 17:29:00
کرمان رصد - رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه 17 گفت: با هدف ایمنی، رفاه و سلامت جان شهروندان اقدام به نصب نرده فلزی به ارتفاع 2متر و به طول 600متر طول در بوستان جدیدالاحداث مسافر صورت گرفته است.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ١٧، علیرضا فرخی رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه17 در این خصوص اظهار داشت: علاوه بر ایمنی هدف از اجرای این عملیات ایجاد فضای اختصاصی و بهبود و توسعه فضای سبز محله های کم برخودار و افزایش سرانه فضای سبز در سطح منطقه 17 است.
او در ادامه گفت: از کنترل کامل بیماری سفیدک سطحی شمشاد در نواحی چهارگانه این منطقه در فصل رشد قبل خبر داد و گفت: با همت کارشناسان مرکز تام فعالیت های اجرا شده جهت کنترل این بیماری مثمر ثمر واقع شده و این بیماری تا حد زیادی کنترل شده است.
فرخی تصریح کرد: اقدامات کارشناسان مرکز تام در این خصوص که از اسفند ماه سال پیش شروع شد به کنترل این بیماری انجامید که این امر از جهت ممانعت از ضعیف شدن درختچه ها که زمینه را جهت ابتلای آن‌ها به آفت سپردار فراهم می کند نیز بسیار حائز اهمیت بوده و سرسبزی هر چه بیشتر درختچه‌های شمشاد در فصل رشد آتی را نوید خواهد داد.

http://www.kerman-online.ir/fa/News/229009/نصب-نرده-فلزی-در-بوستان-جدیدالاحداث-مسافر
بستن   چاپ