کرمان رصد
حمله به گلشیفته فراهانی، مهدویان و زخم کاری
چهارشنبه 23 تير 1400 - 19:37:16
کرمان رصد - روزنامه کیهان ضمن اعتراض به کارگردان سریال "زخم کاری" که تهدید کرده است در صورت تداوم سانسور این سریال برای نتفلیکس سریال خواهد ساخت، بدون اینکه نامی از گلشیفته فراهانی ببرد، از تبریک گفتن تولد این بازیگر توسط یکی از سامانه‌های پخش‌کننده فیلم و سریال نیز انتقاد کرد
انتقاد تند کیهان به محمدحسین مهدویان، کارگردان «زخم کاری»
کیهان نوشت:
در ادامه تولید انبوه سریال‌هایی با رویکرد تخریب فرهنگ و شاخص‌های اخلاقی و خانوادگی توسط پلتفرم‌ها، این‌بار تولیدکنندگان یکی از این محصولات در مقام شاکی ظاهر شده و به اصلاحات و ممیزی حداقلی نیز معترض است. کار به جایی رسیده که کارگردان این اثر اقدام به تهدید می‌کند که در صورت ادامه این رویه، فیلمسازهای ایرانی سراغ پلتفرم‌های خارجی از جمله نتفلیکس خواهند رفت و برای آنها کار خواهند کرد.
بیشتر بدانید : پخش سریال "زخم کاری" مهدویان از نتفلیکس! روزگار غریبی ست نازنین
به نوشته کیهان، متأسفانه مماشات و مسامحه نهادهای مسئول در زمینه نظارت بر عملکرد پلتفرم‌های تولید و نمایش فیلم و سریال در فضای مجازی، باعث شده که این پلتفرم‌ها نه تنها روزبه‌روز مجال بیشتری برای ‌ترویج سبک زندگی ولنگار پیدا کنند که خودشان را مدعی‌العموم و قانون‌گذار هم فرض خواهند کرد!
این روزنامه اصولگرا در پایان با اشاره غیر مستقیم به تبریک گفتن تولد گلشیفته فراهانی نوشت: هولدینگ متشکل از تعدادی از پلتفرم‌های تولید‌کننده سریال‌های شبکه نمایش خانگی، چند روز قبل اقدام به انتشار پیام تبریک برای بازیگری نمود که سابقه برهنگی در کارنامه خود داشت. اقدامی که ماهیت و رویکرد و اهداف این پلتفرم‌ها را لو داد!
بیشتر بدانید : دلیل سانسور صحنه دونفری هانیه توسلی و جواد عزتی در زخم کاری + عکس
بیشتر بدانید : رعنا آزادی ور با لباس خونین در "زخم کاری" + عکس
بیشتر بدانید : زخم کاری توقیف شد؟ علت و جزئیات
بیشتر بدانید : سریال جدید محمدحسین مهدویان +15 شد!
منبع: iranart.news

http://www.kerman-online.ir/fa/News/214000/حمله-به-گلشیفته-فراهانی،-مهدویان-و-زخم-کاری
بستن   چاپ