کرمان رصد
مقام شورای عالی انقلاب فرهنگی:
حضور مردم در انتخابات توطئه‌های دشمن را بی‌اثر می‌کند
شنبه 8 خرداد 1400 - 21:05:53
ایرنا - کرمان
کرمان رصد - کرمان - رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اهمیت انتخابات 1400 گفت: همه دشمنان آماده ضربه زدن به نظام و انقلاب و مردم هستند و مردم با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح می توانند توطئه های دشمن را نقشه بر آب و بی اثر کنند.

به گزارش ایرنا، کبری خزعلی عصر روز شنبه در نشست کمیته بانوان شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با بیان اینکه در طول تاریخ مشکلات بزرگ با نفاق آغاز شده است، اظهارداشت: وحدت در جامعه خیلی مهم است؛ صدر اسلام به دلیل اتفاقات تلخی که برای ائمه ما افتاد ریشه نفاق داشت به طوری که آنقدر شکاف زیاد شد که هنگامی حضرت علی(ع) در محراب شهید شدند می‌گفتند مگر علی نماز می‌خواند؟
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: انتخابات نماد وحدت یک جامعه است و ما با حضور حداکثری می‌توانییم کشور را سربلند کنیم.
خزعلی با اشاره به آموزه‌های قرآن تصریح کرد: قرآن به ما یاد داده که اگر ضعیف و تسلیم شویم دشمن حمله می‌کند؛ ما الگوی استقامت هستیم و تسلیم نمی‌شویم. ما الگوی استقامت هستیم و ضعیف تسلیم نمی‌شویم.
به گفته وی، دشمنان می‌خواستند، ایران را هفت کشور کنند اما ما هنوز در آن هستیم و این به برکت همان شهداست؛ آنچنان در انتخابات حماسه می‌آفرینیم که دشمن جرات تعرض به ایران را نداشته باشد.
وی ادامه داد: ملت ایران باید هوشیار باشند و از بین همه نامزدها، بهترین را انتخاب کنند و با حضور حداکثری در انتخابات دشمن را ناامید کنند.
برچسب‌ها
انتخابات 1400 کرمان ایرنا
پروندهٔ خبری
انتخابات 1400

http://www.kerman-online.ir/fa/News/206720/حضور--مردم-در-انتخابات-توطئه‌های-دشمن-را-بی‌اثر-می‌کند
بستن   چاپ