کرمان رصد
رییس دادگستری شهرستان بردسیر منصوب شد
شنبه 8 خرداد 1400 - 10:03:02
کرمان رصد -

کرمان رصد


طی حکمی از سوی حضرت آیت ا… سید ابراهیم رئیسی، ریاست قوه قضاییه، محمد سالاری، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرمان به سمت رئیس دادگستری شهرستان بردسیر منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری برنا؛ در متن این حکم از سوی آیت ا… رئیسی آمده است :
"امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیتهای سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و موید باشید".
آئین تودیع و معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان بردسیر روز شنبه هشتم خرداد ماه با حضور دکتر یدا... موحد، رییس کل دادگستری استان و معاونین ایشان، امام جمعه و فرماندار بردسیر برگزار خواهد شد.
در این مراسم از خدمات و زحمات آقای حسین رمضانی‌زاده، رئیس سابق دادگستری شهرستان بردسیر تجلیل به عمل می آید .
لازم به ذکر است انتصاب تمامی قضات و روسای حوزه های قضایی سراسر کشور، با امضای شخص آیت ا… رئیسی، رییس قوه قضاییه صورت می گیرد.
گفتنی است آقای محمد سالاری از سال 1390 وارد دستگاه قضائی شده است و تصدی شعب چهارم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب، معاونت دادستان عمومی و انقلاب و بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت و از سال 1395 به عنوان بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کرمان به شهروندان خدمت نموده است.
سالاری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق گرایش جزا و جرم شناسی می باشد و هم اکنون در مقطع دکتری در حال تحصیل می باشد.

http://www.kerman-online.ir/fa/News/206588/رییس-دادگستری-شهرستان-بردسیر-منصوب-شد
بستن   چاپ