کرمان رصد
عضو خبرگان رهبری:
مشارکت حداکثری در انتخابات موجب یاس دشمنان می‌شود
شنبه 8 خرداد 1400 - 07:16:44
ایرنا - کرمان
کرمان رصد - کرمان - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28خردادماه امسال موجب ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

حجت‌الاسلام امان‌الله علیمرادی روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه به فضل پرودگار ملت شریف ایران در انتخابات 28 خرداد پرشور و باشکوه شرکت خواهند کرد افزود: مستکبران و صهیونیسم‌ها دنبال این هستند که پایگاه مردمی این نظام را تضعیف کنند و ملت فهیم و حکیم ایران برخلاف اراده دشمنان پشتوانه مردمی این نظام را تقویت می‌کنند. 
وی با بیان اینکه جلوه بارز پشتوانه مردمی نظام در این زمان حضور پرشور در انتخابات 28 خرداد است تصریح کرد: اساساً خرداد ماه در تاریخ ملت ایران ماه عظمت و شکوه است و حادثه بزرگ تاریخ ساز 14 خرداد 42 که مبدا درخشش نور انقلاب بود و همین طور حادثه بزرگ فتح خرمشهر به اراده الهی به دست این مردم در این ماه اتفاق افتاده است.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اظهار امیدواری که ملت ایران در خرداد امسال حادثه‌ای تاریخ‌ساز خلق کنند و دماغ مستکبران را به خاک بمالند گفت: این نظام مبتنی بر انقلاب اسلامی بوده است و اصلح در سه کلمه اسلامی‌ترین، مردمی‌ترین و انقلابی‌ترین است و هر شخصی که در سه خصوصیت اسلام، انقلاب و مردمی بودن نمره بالاتری دارد او اصلح است.
حجت‌الاسلام علیمرادی بیان داشت: منظور از اسلامی بودن پایبندی حداکثری به اسلام و احکام نورانی قرآن و رعایت تقوی الهی به ویژه تقوای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که در بسط عدالت، تالیف قلوب، پیوند میان آحاد ملت، غمگساری از چهره مردم و خودنگهداری از خودخواهی‌ها و فرونشاندن خشم و غضب نسبت به مردم و تقویت جبهه جهانی اسلام برجسته تر باشد .
وی افزود: به لحاظ انقلابی بودن انقلاب ما یک انقلاب الهی متکی به مدد غیبی و بدون اتکا به شرق و غرب با اراده ملت شکل گرفته است و تاکنون بر همین مبنا سرپا مانده است رییس جمهور اصلح نسبت به این خصوصیت کسی است که بیش از دیگران پاسدار استقلال همه جانبه انقلاب ، اعتماد و اتکا نداشتن به شرق و غرب و اعتماد به عنایت غیبی و پشتیبانی ملت ایران عمل کند.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رییس جمهور اصلح به لحاظ مردمی بودن کسی است که درد مردم را داشته باشد و توان علاج درد مردم را داشته و زندگی اش در سطح ضعیف ترین مردم باشد زیرا نمی شود در کاخ زندگی بکند و درد کوخ نشسینان را درک و علاج کرد و مساله اشتغال جوانان را حل کند و اینکه جوانان را موتور پیشران همه جانبه امور کشور قرار دهد همانطور که امام راحل برای پیروزی انقلاب و در دفاع مقدس و در سازندگی اوایل انقلاب جوانان را موتور پیشران پیشرفت امور قرار داد.
انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات ریاست جمهوری در روزجمعه 28خردادماه جاری برگزار خواهد شد.
برچسب‌ها
انتخابات 1400 کرمان ایرنا
پروندهٔ خبری
انتخابات 1400

http://www.kerman-online.ir/fa/News/206565/مشارکت-حداکثری-در-انتخابات-موجب-یاس-دشمنان-می‌شود
بستن   چاپ