کرمان رصد
عضو شورای شهرکرمان:
حضور پرشور پای صندوق‌ رای به انتخاب اصلح می‌انجامد
شنبه 8 خرداد 1400 - 08:27:16
ایرنا - کرمان
کرمان رصد - کرمان - عضو شورای شهر کرمان با اشاره به لزوم اهمیت انتخابات 1400 گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای موجب می شود تا اصلح ترین فرد برای اداره شهر و روستا برگزیده شود.

محمد جواد کامیاب روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همیشه مردم ایران بصیرت و آگاهی داشتند و بهترین راه حل را انتخاب کردند امیدوارم باز هم همچون دوره های گذشته در انتخابات شرکت فعال داشته باشند تا شاهد مشارکت بالایی باشیم .
به گفته کامیاب مسئولان برگزار کننده انتخابات باید علاقه و سلیقه همه افراد را در نظر بگیرند و باید کاری کنند که مردم راغب به شرکت در انتخابات شوند و نه اینکه انگیزه ای نداشته باشند و اگر مشارکت پایین باشد گناه به گردن کسانی می افتد که دایره انتخاب را برای مردم تنگ کردند.
وی افزود: مردم هم باید بنا به وظیفه خود از بین گزینه های موجود بهترین گزینه را انتخاب کنند و حتما نیز در انتخابات شرکت کنند زیرا شرکت نکردن در انتخابات راه حل نیست.
این مسئول با اشاره به اینکه شور انتخاباتی ریاست جمهور بر انتخابات شورای شهر تاثیر مستقیم دارد، تصریح کرد: انتخابات شورای شهر بیشتر به سمت قومی، طایفه ای و محلی می روند که مردم راغب ترند، اما متاثر از هم دیگر هشتند و بدین معناست که اگر مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند به طبع در انتخابات شورای شهر نیز شرکت خواهند کرد اما اگر برای ریاست جمهوری انگیزه نداشته باشند دیگر برای شورای شهر نیز پای صندوق نمی‌آیند.
کامیاب به شرایط خاص و کرونایی امسال اشاره کرد و تاکید کرد: امسال بر خلاف سال های گذشته نمی توانیم تجمع داشته باشیم و جز بهره از فضای مجازی راه حل دیگری نداریم و بهترین کار حضور در گفت وگو ها و برنامه های مجازی است که به مردم کمک می کند تا در جریان کار قرار بگیرند و دست به انتخاب برترین بزنند.
انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در 28خردادماه بطرو همزمان برگزار می شود.
برچسب‌ها
انتخابات 1400 شورای شهر کرمان ایرنا

http://www.kerman-online.ir/fa/News/206564/حضور-پرشور-پای-صندوق‌-رای-به-انتخاب-اصلح-می‌انجامد
بستن   چاپ