کرمان رصد
سرمربی گل ریحان: بضاعت تیم محدود است/2 بازیکن مصدوم شدند
چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 04:23:07
کرمان رصد -

کرمان رصد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمود شافعی، سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز، عصر امروز در جمع اصحاب رسانه، در مورد بازی تیم خود در مقابل خیبر خرم‌آباد، گفت: بازیکنان تیم یکصدا و همدل با هدف کسب امتیاز به زمین تیم حریف می‌روند.
سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز با اشاره به اینکه بازی پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: تلاش خود را برای کسب سه امتیاز مهم به کار گرفته ایم تا بتوانیم دومین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم و امید را به تیم برگردانیم.
شافعی در ارتباط با دیدار فردا، افزود: خیبر خرم آباد تیمی فوق‌العاده منسجم و با برنامه است که با توجه به تمرینات خوبی که بازیکنان گل ریحان داشتند یکدل به زمین رفته و امیدواریم که با دست پر بازگردیم.
وی با بیان اینکه گل ریحان یک بازیکن محروم و حدود 2 بازیکن مصدوم دارد، اظهار کرد: بضاعت ما در همین حد است و بازیکنان نیز بدون هیچ گونه کوتاهی و با همت بالا و توکل به خدا مصاف تیم حریف می‌روند و مصمم هستیم که بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
شافعی در پایان تصریح کرد: انتظار ما از مسؤولان این است که شرایط گل ریحان البرز را درک و نسبت به برطرف کردن مشکلات این تیم اهتمام داشته باشند تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای استان باشیم.
انتهای پیام/ش

http://www.kerman-online.ir/fa/News/206097/سرمربی-گل-ریحان--بضاعت-تیم-محدود-است-2-بازیکن-مصدوم-شدند
بستن   چاپ