کرمان رصد
معاون شهردار کرمان:
جمعه ‌بازار خودرو جنب شهربازی کرمان راه اندازی می شود
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 19:44:12
ایسنا - اقتصادی
کرمان رصد - ایسنا/کرمان معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، از راه‌اندازی جمعه‌بازار خودرو جنب شهربازی و جابه‌جایی بازارچۀ "22 بهمن" به محلی در روبه‌روی شهربازی خبر داد.

"رامین امیرمداح" درخصوص اقدامات انجام‌شده در حوزۀ ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان در نیمۀ دوم سال گذشته و ابتدای سال‌جاری، با اشاره به اجرای طرح ساماندهی دست‌فروشان با نصب بنر در محل‌های تجمع غیرمجاز و آماده‌سازی محل شب‌بازار اظهار کرد: پس از انتقال دست‌فروشان به محل تعیین‌شده، کارت شناسایی و مجوز فعالیت در محل مورد نظر برای آن‌ها صادر می‌شود که تاکنون حدود 300 نفر در این رابطه ساماندهی شده‌اند.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، وی با اشاره به شناسایی پنج نقطه زمین جهت ساخت و راه‌اندازی بازارچه‌های منطقه‌ای و محله‌ای با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به ارزاق عمومی در محله‌های کمتربرخوردار، افزود: جلساتی نیز با سرمایه‌گذاران جهت اجرا و راهبری بازارچه‌های منطقه‌ای و محله‌ای برگزار شده است.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان از شناسایی هفت نقطه در حاشیۀ شهر جهت ساماندهی خودروهای دست‌فروش و ایجاد بازارچه‌های موقت خبر داد و بیان کرد: دست‌فروشان بازار نیز با ایجاد بازارچۀ موقت جنب بازار شهرداری در حاشیۀ میدان شهدائ(مشتاق) ساماندهی شده‌اند.
وی با اشاره به پیگیری جهت راه‌اندازی جمعه‌بازار خودرو جنب شهربازی، از جابه‌جایی بازارچۀ "22 بهمن" به محلی در روبه‌روی شهربازی و تأمین روشنایی و سرویس بهداشتی آن خبر داد و گفت: طی ماه‌های اخیر همچنین بازارچۀ روز شهرداری واقع در خیابان ابوذر شمالی با 20 غرفۀ فعال راه‌اندازی شد.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان با اشاره به همکاری مستمر با هیئت‌امنای بازار بزرگ کرمان جهت رفع سدّ معبر و انتظام‌بخشی به بازار اظهار کرد: 98 اخطار جهت ساماندهی موقت معابر عمومی صادر شده است.
امیرمداح بیان کرد: محل‌های استقرار دکه‌ها و منصوبات شهری و قیمت کارشناسی دکه‌ها جهت عقد قرارداد جدید در سال‌جاری، بررسی و کارشناسی شده است.
وی، به ساماندهی کانکس‌های فروش زمین و صدور اخطاریه جهت کسب مجوز فعالیت از سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اشاره کرد و افزود: پیگیری جهت تسریع در راه‌اندازی بازارچۀ فروش دام زنده و همچنین سرعت‌بخشیدن به جذب سرمایه‌گذار جهت راه‌اندازی بازارچه‌های محله‌ای و میدان مرکزی میوه و تره‌بار از برنامه‌های در دست اقدام معاونت خدمات‌شهری شهرداری است.
انتهای پیام

http://www.kerman-online.ir/fa/News/205579/جمعه-‌بازار-خودرو-جنب-شهربازی-کرمان-راه-اندازی-می-شود
بستن   چاپ