کرمان رصد
دود ماینرها در چشم مردم/ بهشت معادن ایران جهنم محیط زیست نشود
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 11:47:15
کرمان رصد -

کرمان رصد


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، نیم صفحه نخست روزنامه های امروز یکشنبه 2 خرداد 1400 استان کرمان را همراه با تیتر و عناوین متنوع به شرح زیر مشاهده کنید.
روزنامه کاغذ وطن از چرایی مخالفت محیط زیست با اجرای برخی طرح‌ها سخن گفت و این گونه تیتر زد: " بهشت معادن ایران جهنم محیط زیست نشود"
پای مرغ امروز به روزنامه کاغذ وطن باز شد و این گونه تیتری را برای خود دست و پا کرد: " چشم بازار مرغ جنوب کرمان به کشت و صنعت"
سرمایه گذاری 5 میلیارد یورویی گل گوهر در کشور و صرفه جویی نکردن مساوی با خاموشی از دیگر مطالبی بود که امروز در روزنامه کاغذ وطن منتشر شد.
روزنامه کرمان امروز در گزارشی از استمرار تهدید آتش علیه طبیعت استان کرمان نوشت.
این روزنامه همچنین در روایتی از اخطار‌های مکرر مسئولان درباره کمبود برق در استان و معضلی به نام ماینینگ رمز ارز در فصل پر مصرف تابستان نوشت و این مطلب را این گونه تیتر زد: "دود ماینر‌ها در چشم مردم "
تغییر ساعات کار ادارات، گسترش فرهنگ اهدای عضو، عفو 303 نفر از محکومان استان کرمان از دیگر اخبار و مطالب منتشر شده در روزنامه کرمان امروز بود.
روزنامه واقعه امروز بیانیه رهبر انقلاب در پی پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ 12 روزه با رژیم غاصب را چاپ کرد.
تنور انتخابات همچنان در روزنامه واقعه داغ است. همچنین این روزنامه در خبری نوشت: بررسی طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار در کمیسیون انرژی مجلس صورت می‌گیرد.
شما می‌توانید تصویر نخست این روزنامه‌ها را با تیتر‌های متنوع دیگر در ادامه مشاهده کنید:
انتهای پیام / م

http://www.kerman-online.ir/fa/News/205565/دود-ماینرها-در-چشم-مردم--بهشت-معادن-ایران-جهنم-محیط-زیست-نشود
بستن   چاپ