کرمان رصد
کاوه: نوجوانان برای جهانی تمرین می‌کنند نه آسیایی/ جوانان حاضر در جام تختی به کرمان می‌آیند
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 09:18:34
کرمان رصد -

کرمان رصد


مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تاکید کرد که با وجود لغو مسابقات آسیایی نوجوانان، این تیم برای حضور در مسابقات جهانی آماده می‌شود. - اخبار ورزشی -
محسن کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برگزاری اردوی تیم‌های ملی پایه اظهار داشت: اردوی تیم ملی نوجوانان در کرمان زیر نظر محمد طلایی در حال برگزاری است.
گرچه مسابقات آسیایی لغو شد اما این تیم برای جهانی تمرین می‌کند.
وی در مورد اردوی جوانان نیز اضافه کرد: جوانان از سوم خرداد به اردو خواهند رفت. یک عده از آنها در جام تختی کشتی گرفتند، بعد از این رقابت‌ها به اردوی کرمان اضافه خواهند شد. تیم جوانان هم در کنار نوجوانان در کرمان اردو خواهد زد. جام تختی برای جوانان یک تورنمنت خوب بود که آنجا محک خوردند.
سرمربی تیم ملی جوانان با تاکید بر اینکه فعلا جوانان در کنار بزرگسالان تمرین نخواهند کرد و در کنار نوجوانان خواهند بود، در مورد اینکه چه مربیانی در کادرفنی این تیم حضور دارند، گفت: مصطفی آقاجانی، احسان امینی، حامد میرعمادیان و فردین معصومی مربیان تیم ملی جوانان را تشکیل می‌دهند.
پایان مسابقات کشتی آزاد جام تختی با معرفی نفرات برتر
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/fa/News/205526/کاوه--نوجوانان-برای-جهانی-تمرین-می‌کنند-نه-آسیایی--جوانان-حاضر-در-جام-تختی-به-کرمان-می‌آیند
بستن   چاپ