کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

از ثبت بیش از ۵ میلیون نظر تا اختصاص بودجه ۴۰۰۰ میلیاردی برای اجرای پروژه‌های منتخب تهرانی‌ها

کرمان رصد - سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به ابعاد و نتایج اجرای طرح «من شهردارم» برای تعیین پروژه‌های اولویت‌دار بر اساس دیدگاه‌های شهروندان تهرانی گفت: بودجه ۴۰۰۰ میلیارد تومانی برای اجرای پروژه‌های منتخب مردم اختصاص پیدا می کند.

تخفیفات ویژه روز پدر در فروشگاه‌های شهروند

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت شهروند گفت: فروشگاه‌های شهروند به مناسبت روز پدر با تخفیف‌های ویژه از ۱۰ تا ۵۰ درصد برای انواع گروه‌های کالایی میزبان عموم شهروندان است.

تشریح طرح بازدید از محلات/ در محلات قیطریه و ازگل مجموعه ورزشی احداث می‌شود

کرمان رصد - صباغ گفت: از آنجا که محله‌های قیطریه و ازگل از فقدان یک مجموعه ورزشی رنج می‌برند، در بازدید از این محلات، ساخت مجموعه ورزشی در این محله‌ها پیشنهاد و مصوب شد.

باید طرح تفصیلی جدی گرفته شود و وحدت‌رویه را جاری و ساری کنیم

کرمان رصد - زاکانی با بیان اینکه ساخت مسکن بسیاری از مشکلات را در کشور حل می کند که نیازی به امکانات خارجی هم ندارد، افزود: انتظار این است که طرح تفصیلی را جدی بگیریم و وحدت رویه را جاری و ساری کنیم.

لایروبی انهار و پاکسازی معابر بلوار شاهد تهرانسر

کرمان رصد - در ادامه اجرای طرح بهاران خدمت در منطقه ۲۱ و همزمان با هفته دوم بهمن ماه ۱۴۰۱، لایروبی انهار و پاکسازی معابر بلوار شاهد تهرانسر به طول ۲۶۰۰ مترمربع در محدوده ناحیه یک این منطقه پیگیری شد.

خدمات‌رسانی ویژه اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن

کرمان رصد - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شرکت‌کنندگان در مراسم یوم الله ۱۲ بهمن، خبر داد.

سیمای بصری اتوبوسرانی تهران آذین‌بندی شد

کرمان رصد - همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سیمای بصری اتوبوسرانی تهران با نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به استقبال جشن بزرگ انقلاب می رود.

اجرای بیش از یک میلیون متر مربع عملیات به‌زراعی در عرصه‌های فضای سبز منطقه ۱۳

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۳ گفت : با توجه به‌ضرورت حفظ و توسعه فضای سبز، عملیات به زراعی در سطح فضای سبز منطقه ۱۳ به متراژ یک میلیون و ۸۱ هزار و ۵۶۸ متر مربع از ابتدای آبان ماه تاکنون اجرایی شده است.

بازسازی تجهیزات ترافیکی و پلی‌کربنات ایستگاه‌ها در منطقه ۲۱

کرمان رصد - عوامل اجرایی معاونت حمل ونقل و ترافیک منطقه ۲۱ با هدف افزایش رضایتمندی رانندگان و شهروندان در طرح بهاران خدمت اقدامات اجرایی متعددی را در دستور کار ویژه خود قرار داد.

اخذ گواهینامه استاندارد ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ در منطقه۱۳

کرمان رصد - شهردار منطقه۱۳ از انجام ممیزی نهایی سیستم مدیریت محیط زیست ISI ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ خبر داد و گفت: با بررسی عملکرد مجموعه مدیریت شهری منطقه۱۳ و کنترل سوابق و ارزیابی اقدامات، گواهینامه استاندارد ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ اخذ شد.

مجوز تامین ۳ هزار پارکینگ در منطقه ۱۰ را تا پایان سال اخذ می‌کنیم

کرمان رصد - رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران روز دوشنبه در منطقه ۱۰ حاضر شد و ضمن بازدید از پروژه‌های این منطقه، نسبت به شهید گمنام بوستان نورالزهرا (س) ادای احترام کرد و با پرسنل این منطقه دیدار و در جلسه شورای معاونین و مدیران حضور یافت.

اجرای پنجمین عملیات برف‌روبی و شن‌پاشی در منطقه ۱۳

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۳ گفت : همزمان با روزهای برفی پایتخت، پنجمین عملیات برف‌روبی با نظارت معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، ناظر عالی سازمان پسماند، رئیس خدمات شهری و عوامل خدمات شهری نواحی چهارگانه در محدوده ورودی شرق تهران و حریم اجرائی شد.

جمعیت با توان اکولوژیک شهر همسان نیست

کرمان رصد - علی اکبر شمسی‌پور دانشیار دانشگاه تهران در تخصص آب و هواشناسی از تاثیر انسان و پدیده‌های انسان‌ساز در آلودگی هوا می‌گوید.

پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه میدانگاه متروی جهاد

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات اجرایی میدانگاه متروی جهاد در محدوده منطقه ۶ شهرداری تهران خبر داد.

آماده‌باش تمامی ماشین‌آلات تخصصی برف‌روبی در نواحی شمالی تهران/انجام عملیات برف‌روبی و پاشش مواد یخ‌زدا در معابر

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آماده‌باش تمامی ماشین‌آلات تخصصی برف‌روبی در نواحی شمالی تهران خبر داد.

شورای شهر تهران با فروش و واگذاری ۶ ملک در تهران موافقت کرد

کرمان رصد - اعضای شورای شهر تهران در یکصد و بیست و ششمین جلسه این شورا و پس از استماع‌ سخنان معاون شهردار با واگذاری و فروش ۶ ملک شهرداری تهران در مناطق مختلف موافقت کردند تا بدین ترتیب بدهی شهرداری پایتخت به بانک شهر تسویه شود.

نشست مشترک شهردار تهران با استاندار تهران

کرمان رصد - نشست مشترک علیرضا زاکانی، شهردار تهران با علیرضا فخاری، استاندار تهران، عصر روز دوشنبه ۱۰ بهمن‌ماه در ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

کاشت نهال میوه در منازل شهروندان منطقه ۹

کرمان رصد - شهردار منطقه۹ از کاشت نهال میوه به منظور حفظ محیط زیست و زیباسازی حیاط منازل شهروندان غرب پایتخت با استفاده از درختان مثمر خبر داد.

به دنبال ایجاد انسجام و سازماندهی در ورزش‌های یارانه هستیم

کرمان رصد - اوجاقی با بیان اینکه یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که ۳۰ میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند، عنوان کرد: باید یک سازماندهی و انسجام در این ورزش‌ها ایجاد کنیم.

به دنبال ایجاد انسجام و سازماندهی ورزش‌های یارانه‌ای هستیم/ تشریح آخرین وضعیت ورزشگاه‌های تحت اختیار سرخابی‌ها

کرمان رصد - اوجاقی با بیان اینکه یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که ۳۰ میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند، عنوان کرد: باید یک سازماندهی و انسجام در این ورزش‌ها ایجاد کنیم.

به دنبال ایجاد انسجام و سازماندهی ورزش‌های رایانه‌ای هستیم/ تشریح آخرین وضعیت ورزشگاه‌های تحت اختیار سرخابی‌ها

کرمان رصد - اوجاقی با بیان اینکه یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که ۳۰ میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند، عنوان کرد: باید یک سازماندهی و انسجام در این ورزش‌ها ایجاد کنیم.

پیشنهاد بودجه ۷۵ هزار و ۸۰۰ میلیاردی برای سال ۱۴۰۲

کرمان رصد - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد ما برای سال ۱۴۰۲، بودجه ۷۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی، در بخش درآمدها ۶۳ هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان، در بخش منابع حاصل از واگذاری دارایی سرمایه ای ۶ هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان و در بخش منابع حاصل از واگذاری دارایی مالی پنج هزار و ۵۶۳ میلیارد تومان است.

معابر شمال تهران شن‌پاشی و تردد در حال انجام است

کرمان رصد - معاون ترافیک شهرداری منطقه یک گفت: نیروهای برف روب در منطقه یک از غروب یکشنبه ۹ بهمن در معابر اصلی و بزرگراهی به صورت آماده باش بودند و تا به امروز به صورت مستمر عملیات شن پاشی در همه محورها انجام و تردد در جریان است.

تمدید فراخوان جشنواره «نوجوونیم»

کرمان رصد - حسین شکیب راد دبیر رسانه ای جشنواره «نوجوونیم» از تمدید مهلت ارسال اطلاعات و مدارک به دبیرخانه جشنواره «نوجوونیم» خبر داد.

پیش‌بینی ۱۰ هزار میلیارد تومان اضافه در بودجه سال ۱۴۰۲ برای توسعه حمل و نقل عمومی در تهران

کرمان رصد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۱۰ هزار میلیارد تومان دیگر در بودجه سال ۱۴۰۲ برای بخش حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شود که انقلابی در بودجه خواهد بود.

شیوه جدید برای حذف پدیده زباله‌گردی / مخازن زباله از سطح شهر جمع خواهند شد

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در راستای اجرای سیستم جمع‌آوری پسماند از در منازل و حذف حداکثری مخازن ۱۱۰۰ لیتری از سطح معابر شهر تهران در راستای سیاست‌های کلی طرح جامع مدیریت پسماند صورت می‌گیرد.

جنگ رسانه‌ای علیه ایران در ماه‌های اخیر بی‌بدیل بود/ وحدت امت اسلامی؛ محور اصلی کنفرانس بین‌المللی «مناره»

کرمان رصد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برپایی کنفرانس مناره در این برهه تاریخی، نقش خوبی در هماهنگ شدن جریان رسانه‌ای جبهه اسلامی داشته و کمک به جبهه وحدت اسلامی است.

بهره‌برداری از خیابان هشتم آزادشهر در ایام دهه مبارک فجر

کرمان رصد - شهردار منطقه ۲۲ از بهره برداری کامل خیابان هشتم آزاد شهر در ایام دهه مبارک فجر خبرداد و گفت: با راه اندازی این محور شاهد کاهش تردد خودرویی ساکنان محله سرو آزاد و شهرک پیکان شهر به بلوار آیت الله مجتبی تهرانی خواهیم بود.

طرح "بهاران خدمت" به منطقه ۱۷ رسید

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۷، گفت: طرح"بهاران خدمت" با محوریت معاونت‌های اجرایی شامل خدمات شهری ،عمران ، ترافیک ، اجتماعی و شهرسازی در این منطقه اجرا می شود.

فروزنده: کارشناسی املاک را کانون کارشناسان انجام داده و می‌توانیم بدهی‌ بانک شهر را تسویه کنیم/ چمران: اگر قیمت‌ها به‌روز باشد، مشکلی ندارد

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: اینکه بخواهیم فروش املاک را به سال آینده واگذار کنیم، نمی‌توانیم عملکردی در بخش غیرنقد داشته باشیم. نباید گریبان کسی که کار می‌کند را بگیریم، باید کمک کنیم تا کار انجام شود.

با توجه به برابری نیازهای نمایشگاه نفت با کتاب، می‌توان نمایشگاه کتاب را هم در شهر آفتاب برگزار کرد

کرمان رصد - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقتی نمایشگاه صنعت نفت در مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود، می‌توان نمایشگاه کتاب را نیز در این فضا برگزار کرد.

شورای ششم قانون‌گرایی را سرلوحه کار خود قرار داده است

کرمان رصد - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: عدالت و توزیع عادلانه منابع و قانون‌مداری از آرمان‌های اساسی انقلاب بوده است و شورای ششم نیز سرلوحه کار خود را قانون‌گرایی قرار داده است.

در برگزاری نمایشگاه‌ها از ظرفیت مجموعه شهرآفتاب استفاده شود

کرمان رصد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ترافیک امروز با توجه به بارندگی، اگر نمایشگاه‌ها را در نمایشگاه بین ‌المللی برگزار کنیم، ظلم به مردم است و باید از نمایشگاه آفتاب بیشتر استفاده شود. امیدواریم عقب ماندگی‌ها با کمک بخش خصوصی برطرف شود.

برگزاری نمایشگاه‌ها در محل نمایشگاه بین‌المللی ظلم به مردم است

کرمان رصد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ترافیک امروز با توجه به بارندگی، اگر نمایشگاه‌ها را در نمایشگاه بین ‌المللی برگزار کنیم، ظلم به مردم است و باید از نمایشگاه آفتاب بیشتر استفاده شود. امیدواریم عقب‌ماندگی‌ها با کمک بخش خصوصی برطرف شود.

کاهش قیمت‌ها منوط به کیفیت و حجم عرضه در طرح فروش متری مسکن است/ تعیین تکلیف مالیات بر خانه‌های خالی با تهیه بانک جامع اطلاعاتی

کرمان رصد - شجاعی با تاکید بر این موضوع که کاهش قیمت مسکن منوط به کیفیت و حجم عرضه است، بیان کرد: پیش‌بینی من این است اگر حجم عرضه مناسب باشد، استقبال خوبی از طرح فروش متری مسکن می‌شود.

حذف تقاضای سفته‌بازانه با عرضه متری مسکن در بورس کالا/ کاهش قیمت‌ها منوط به کیفیت عرضه در بورس است

کرمان رصد - یک کارشناس اقتصادی گفت: به جهت نظارت‌ها و شفافیت در فرآیند فروش متری مسکن در بورس کالا، تقاضای سفته‌بازانه راهی این بازار نخواهد شد.

بخش عمده‌ای از بودجه سال آینده شهرداری، صرف توسعه حمل و نقل عمومی می‌شود/ پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک با هدف پیدا کردن راه‌حل مشکلات

کرمان رصد - شهردار تهران گفت: مطابق لایحه ارائه شده به شورای شهر رقم پیشنهادی برای بودجه سال آینده ۷۸ هزار میلیارد تومان می‌باشد که شورا با ۷۶ هزار میلیارد آن موافقت کرده و قرار است عمده رقم این بودجه صرف توسعه حمل و نقل عمومی شود.

ساير مطالب

بهره‌برداری از «باغ گلاریس» در منطقه 5/ رویداد امید و افتخار از 12 بهمن تا انتهای سال هر روز برگزار می‌شود

جزییات حمایت‌های شهرداری تهران از فعالان رسانه‌ای حوزه شهری

تلاش مدیریت شهری ششم برای تکمیل طرح‌های تعطیل

اسامی نفرات برتر بخش‌های مختلف جشنواره شهروندان مشارکت‌جو اعلام شد

دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با شهروندان منطقه 16

اهتزاز ابرپرچم ایران در بزرگراه امام علی(ع) به مناسبت دهه فجر

فعالیت خانه‌های دوچرخه در سرای محلات منطقه 13

یازدهمین دوره نمایشگاه صنعت تفریحات در شهرآفتاب برگزار می‌شود

مراسم تقدیر از"عملکردهای برتر" و "منتخبین نمایشگاه شهر، یاران"

تحویل ملکی در منطقه11 به مترو برای ساخت هواکش خط 7

رویکرد جشنواره نوجوونیم کشف رویش‌های انقلاب است

ساماندهی سدمعبر و بساط‌گستری در محله افسریه

گفتمان‌سازی و شناسایی نخبگان از اهداف برگزاری نشست مشورتی نظارتی یک چالش یک راه حل است

تقدیر از کارکنانی که با کار و خلاقیت باعث ایجاد ارزش افزوده شوند/ تقدیرات منجر به ارتقا شغلی می‌شود

برگزاری 7 هزار و 900 نفر ساعت کلاس آموزشی ویژه کارکنان شهرداری تهران

«زمستان داغ» و «خانه پدری»؛ برنامه‌های منطقه عباس‌آباد در دهه فجر/ «خانه خلاق» به‌زودی افتتاح می‌شود

اثر هنری ماندگار در بزرگراه اشرفی اصفهانی نقش بست

با اجرای طرح نگهداشت شهر بزرگراه‌های منطقه 7 پاکسازی شد

130 عملیات 137 پلاس طی 100 روز در منطقه 9

کسب مقام دوم تیم دوام محله دهکده المپیک در مسابقات سطح محلات

اصلاح هندسی 4 هزار و 500 متر از معابر پرتردد منطقه 8

برای حل مشکلات شهر، نیازمند نگاه کلی‌نگر و خلاقیت هستیم/ نیاز اصلی ما اندیشه است، نه منابع مالی

جمع‌آوری بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در شوش

افزایش دو برابری صدور پروانه ساخت مسکن در منطقه 19

تعداد گودهای رهاشده پایتخت از 251 به 193 گود کاهش یافت/کدام مناطق بیشترین و کم‌ترین گودهای رهاشده را دارند؟

نخستین نمونه قطار ملی مترو فروردین به حرکت درمی‌آید

طرح فراموز سیار به مدارس منطقه 19 رسید

مسیل ابوذر منطقه14 ایمن‌تر می‌شود

بازار گل در غرب تهران احداث می‌شود

بودجه مقابله با آلودگی هوا کمتر از نیم‌درصد است

آماده‌باش 12 هزار نیروی خدمات شهری همزمان با بارش‌ها/ 3 هزار نفر از 3 صبح در حال خدمات‌رسانی در مناطق برفی هستند

شن پاشی معابر شمالی تهران انجام شد و ترافیک روان است

ابلاغ دستورالعمل احداث اتاقک پسماند در مجتمع‌های مسکونی بالای 50 واحد

برخورد شهرداری تهران با پیمانکاران متخلف برای بکارگیری کودکان

مناطق برتر شهرداری در رفع مشکلات محلات پایتخت

برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت در منطقه9

سکوت معنادار رسانه‌های اصلاح‌طلب در قبال لایحه بودجه 1402 شهرداری

آماده‌باش منطقه 4 همزمان با بارش‌های زمستانی

پایتخت با اجرای پویش “پرچم افتخار” به استقبال چهل و چهارمین بهار انقلاب رفت

طراح علائم و نشانه‌های مترو درگذشت

افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران/مراجعه روزانه 6 هزار و 500 خودرو به مراکز معاینه فنی

اعلام وضعیت ترافیکی معابر پایتخت همزمان با بارش‌ها

ذرات دی‌اکسید گوگرد باعث تیرگی هوای پایتخت شده است

«تارا و شاهین» تاکسی می شوند؟

میزان درآمد و هزینه شهرداری تهران در هر ماه چقدر است؟

هوای تهران از شرایط ناسالم خارج شد

شرایط قابل قبول هوای تهران/ آماده‌باش ماموران خدمات شهری در شهرداری‌های مناطق شمالی پایتخت

ایجاد شفافیت و انضباط مالی در بودجه‌ریزی سازمان‌ها و شرکت‌ها/ تخصیص بودجه 1402 بر محور عدالت‌

27 برنامه نوآوری جدید در دستور کار است/ تاثیر اجرای زنجیره تامین میادین بر قیمت میوه در کشور

تجهیز کلینیک گل و گیاه منطقه 21 به آزمایشگاه تشخیص بیماری‌ها و آفات

جشن‌های اعیاد شعبانیه بار دیگر در خیابان 17 شهریور برگزار می‌شوند

اجرای طرح بهاران خدمت با کاشت دو هزار و 320 اصله درخت در منطقه 8

به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

رکورد بازدید از نمایشگاه شهرآفتاب شکسته شد

منطقه 4 میزبان نو مادران شهر تهران

تسهیل دسترسی شهروندان به مسکن مناسب در اولویت حوزه شهرسازی

پایان فرایند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه جدید شهرداری تهران

اصلاح هندسی خیابان اسکندری و آذربایجان انجام شد

جابجایی اصولی 106 اصله درخت در منطقه 5 شهرداری

میادین تره‌باری که گوشت گرم داخلی توزیع می‌کنند/ نحوه تعیین قیمت‌ برعهده شرکت پشتیبانی امور دام است

آغاز سلسله‌نشست‌های «با شما؛ برای شما» در منطقه 15

اجرای طرح بهار جان‌ها در سه محور پرتردد منطقه22

تکریم خانواده شهید مدافع حرم «علی سلطان‌مرادی» در ویژه‌برنامه مهرآیین

برگزاری مراسم معارفه معاون طرح و برنامه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

غلظت ذرات معلق روند افزایشی داشته

توزیع بلیط رایگان استخر بین کودکان کار منطقه9

نشست خبری معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران

نماینده شورای شهر در شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی شهرداری تهران انتخاب شد

بزرگراه‌های مواصلاتی منطقه14 سرسبز شد

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران

آماده‌سازی مسیر اصلی مراسم راهپیمایی 22 بهمن

پیشرفت 70 درصدی عملیات مناسب‌سازی و اصلاح هندسی پایانه بهشت در منطقه 19

لیست منتشره درخصوص نیروهای استخدامی موهوم است/ جذب 670 نیروی جدید در شهرداری تهران/ در تبدیل وضعیت ایثارگری در کشور پرچم‌دار هستیم

ماجرای جابجایی 106 اصله درخت در منطقه5 چیست؟

ماجرای جابجایی 106 اصله درخت در منطقه5 چه بود؟

برگزاری دومین دوره جام شهید عزیز ما در بهشت زهرا(س)

شهر آفتاب، میزبان بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت می‌شود

تفاهم‌نامه ساخت 300 پارکینگ در منطقه 10 منعقد شد/اولین پارکینگ بلندمرتبه را احداث می‌کنیم

4 هزار میلیارد تومان از دستگاه‌های دولتی طلب داریم/ تحقق بودجه غیرنقد تا 2 هزار میلیارد تومان بیش از تکلیف

در برخی از سرفصل‌های بودجه 1401 بالغ بر صددرصد تحقق صورت گرفته است

تحقق 65 درصد بودجه امسال تا پایان آذرماه

با اعتبار تخصیص داده شده به تهران برای آلودگی هوا فقط می شود 5 متر مترو ساخت!

اتوبوس‌ و مترو، ترافیک، آلودگی هوا و باقی داستان‌های تهران

نشست خبری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران

طرح «من شهردارم» در راستای افزایش مشارکت اجتماعی اجرایی شد

ضرورت رفع ابهام در طرح صیانت باغات و حفظ حریم روددره کن

ابلاغ اخطاریه به 62 ساختمان ناایمن در پایتخت

لیست منتشرشده درباره استخدام 4هزار نیرو در شهرداری صحت ندارد

پایان مراحل اول و دوم مسابقات «قهرمان شهر»/ مرحله فرامنطقه‌ای تا پایان سال برگزار می‌شود

هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد

کدام‌یک از شعبه‌های فروشگاه شهروند 24 ساعته فعال هستند؟

پیش‌بینی جایگاه‌های شارژ رایگان برای موتورسیکلت‌های برقی در پایتخت

از مزاحم تلفنی های آتش نشانی تا رد کردن چراغ قرمز/200 آتش نشان جذب می شوند

برگزاری جشنواره آرمان با هدف استعدادیابی و نشاط اجتماعی

نورافشانی در 22 میدان پایتخت در شب پیروزی انقلاب اسلامی/ بیش از 3 هزار برنامه در دهه فجر برگزار می‌شود

«تربیت مدرس»، نخستین ایستگاه متروی محیط‌زیستی شهر تهران شد

وقوع آتش‌سوزی در محل نگهداری مواد اولیه عطر در ناصرخسرو

تغییراستانداردهای محاسبه کیفیت هوا تعداد روزهای آلوده را افزایش داده است / بهبود هوای تهران در اواخر سال

رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان با اجرای طرح‌های محله‌ای و مسجدمحور

ساماندهی کهنه‌فروشان خیابان مولوی در منطقه 12