کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار ۲۰ ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

کرمان رصد - اجتماع عزاداران حسینی(روضه در صحرا) هم زمان با تاسوعا و عاشورای امام حسین(ع) در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.

لزوم بروزرسانی بانک اطلاعاتی HSE در شهر تهران

کرمان رصد - جلسه ارزیابی وضعیت HSE شهر تهران با هدف شناسایی مخاطرات در بخش‌های سلامت، ایمنی و محیط زیست شهرداری تهران و برنامه‌ریزی برای انجام اقدامات اصلاحی لازم برگزار شد.

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه ۱۹

کرمان رصد - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: در پی فرونشست سقف کانال هدایت آبهای سطحی شقایق در ناحیه یک این منطقه، محل حادثه با حضور به موقع عوامل اجرایی و اقدامات معاونت فنی و عمرانی رفع خطر و ایمن سازی شد.

تردد آسوده عزاداران به تپه نورالشهدا با اجرای عملیات پخش آسفالت

کرمان رصد - شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه یکی از محیط های معنوی شمال غرب تهران تپه نورالشهدا است که شهرداری منطقه برای تردد آسوده شهروندان عملیات عمرانی راهسازی را به اجرا در آورده است، گفت: به مناسبت ایام محرم که جمعیت قابل توجهی از شهروندان تهرانی به این مکان معنوی مراجعه می کنند عملیات پخش آسفالت این جاده کوهستانی به اجرا در آمده است.

جزییات اقدامات جهادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری پایتخت در مناطق سیل‌زده استان‌های تهران و یزد

کرمان رصد - سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در سیلاب‌های روستای امامزاده داود و استان یزد، ادوات و تجهیزاتی به منظور کمک به مردم سیل زده اعزام کرد.

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

کرمان رصد - رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم تولی گری شرکت خاکریز آب شهرداری تهران درباره روان آب‌های تهران از تلاش مدیریت شهری جهت تغییر اساسنامه این شرکت برای تولی گری موضوع روان آب‌ها خبر داد.

پرورش استعدادهای ورزشی شهر با کمک فدراسیون‌ها و آموزش و پرورش/لازم است مدیریت تخصصی واحد در ورزش شهرداری ایجاد شود

کرمان رصد - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: در کنار پیشبرد بخش ورزش همگانی یکی از اهداف ما استعدادیابی و هدایت این استعدادها به سمت ورزش قهرمانی است که برای این کار مثلثی را با اضلاع «سازمان ورزش شهرداری»، «فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی» و «آموزش و پرورش» تشکیل داده‌ایم.

مراسم شب هشتم محرم در کهف الشهدا

کرمان رصد - شامگاه جمعه ۱۴ مردادماه ۱۴۰۱، مراسم شب هشتم محرم با حضور عزاداران حسینی در کهف الشهدا برگزار شد.

رفع آسیب‌های اجتماعی کشور در گرو توجه به مقام مادر است

کرمان رصد - اولین نشست هم اندیشی فعالیت های مشترک سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با تشکیل سه کمیته تخصصی در حیطه زنان سرپرست خانوار و آسیب های اجتماعی برگزار شد.

۳ رویکرد سازمان زیباسازی جهت تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام

کرمان رصد - رئیس سازمان زیباسازی شهر تهران «هویت‌بخشی شهری»، «مردمی‌سازی» و «هوشمندسازی» سازمان زیباسازی را سه رویکرد این سازمان در جهت حرکت به سمت چشم انداز تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام عنوان کرد.

ماجرای درج تبریک عید غدیر در چند فاکتور میوه و تره‌بار چه بود؟

کرمان رصد - مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، جزئیاتی از انتشار تصویر فاکتورهای این سازمان با محوریت تبریک عید غدیر در روز چهارم ماه محرم، اعلام کرد و گفت: به هیچ عنوان بحث توهین و بی‌احترامی به مذهب خاصی در میان نبوده است.

اجرای پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه ۱۷

کرمان رصد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۷ با اشاره به ویژه برنامه های ایام عزای سید و سالار شهیدان در منطقه گفت: آنچه در این میان حائز اهمیت است توجه ویژه به ترویج فرهنگ حسینی در سبک زندگی شهروندان است، از این رو شهرداری منطقه ۱۷ برنامه های متنوعی با رویکرد ترویج زندگی حسینی دارد.

کاهش زمان صدور پروانه در منطقه ۵ از ۱۱۵ روز به ۵۶ روز

کرمان رصد - شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه این منطقه در راستای تحقق وعده شهردار تهران مبنی بر کاهش زمان صدور پروانه اهتمام ویژه ای داشته است، از ارائه بسته هایی برای سرعت گرفتن درآمدزایی خبر داد.

بازگشت ۹۰درصد پله‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

کرمان رصد - شهردار تهران تأکید کرد: در بحث پله‌های برقی در ابتدای دوره ۵۰ درصد پله‌ها خراب و ۴۲ درصد نا ایمن بودند؛ بنابراین بخشی از آن را خودمان از رده خارج کردیم و اکنون ۹۰ درصد با یک ایمنی مناسب به چرخه خدمت برگشته است.

آمادگی سازمان مدیریت بحران برای مقابله با مخاطرات سیل در پایتخت

کرمان رصد - رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در ارتباط با آمادگی برای سیل در سازمان مدیریت بحران اقدامات خوبی انجام شده و آمادگی‌های قبل از حادثه و کنترل مسیل‌های عبور سیل و زیرساخت‌های امدادرسانی در مرحله اولیه پیش‌بینی شده است.

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

کرمان رصد - شهردار تهران گفت:اولین وظیفه ای که دنبال می‌کنیم این است که یگان حفاظت در تمام مجموعه‌های ما شکل بگیرد و وظیفه صیانت را به دست بگیرد و باید به توسعه یگان کمک کنیم.

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

کرمان رصد - نخستین جلسه کمیته تخصصی خیرین و مسئولیت اجتماعی در حوزه مدیریت بحران با هدف بررسی جایگاه خیرین و استفاده از نقش آنها در تقویت مسئولیت‌پذیری اجتماعی و کمک‌رسانی در حوزه مدیریت بحران، برگزار شد.

تفاهم‌نامه شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

کرمان رصد - تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا شد.

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

کرمان رصد - در صحن شورای شهر تهران از گزارش ۳ماهه درآمد و هزینه شهرداری تهران تا تصویب لایحه هزینه‌کرد شهرداری در رویداد فرهنگی عطر سیب و حسابرسی سازمان‌های آتش‌نشانی، میادین تره‌بار، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و حریم‌بان ارائه شد.

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

کرمان رصد - شهردار منطقه ۹ به همراه مدیران شهری در بازدید از مجموعه برج و میدان آزادی بر استفاده از ظرفیت های بی نظیر این مجموعه به منظور برگزاری برنامه های ملی و مذهبی فاخر تاکید کرد.

عملکرد شهرداری تهران زیر ذره‌بین نمایندگان پایتخت در پارلمان شهری

کرمان رصد - عملکرد جهادی شهرداری تهران و تلاش برخی از رسانه‌ها برای سیاه‌نمایی و به حاشیه کشاندن این عملکرد و اقدامات در حادثه سیل امامزاده داوود با واکنش اعضای شورای شهر تهران مواجه شد.

آمار دقیقی از املاک شهرداری تهران وجود ندارد/تمامی املاک شهرداری دارای سند تک برگ می‌شوند

کرمان رصد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر آمار دقیقی از املاک شهرداری تهران به صورت مدون و یکجا وجود ندارد، بنابراین همه املاک متعلق به شهرداری باید ظرف مدت معین در سامانه املاک ثبت و ضبط شود که در مرحله نخست، مستند سازی املاک شهرداری منتج به یک سند تک برگ خواهد شد.

اتوبوسرانی هوشمند می‌شود

کرمان رصد - هوشمندسازی مدیریت ناوگان، یکی از روش‌هایی است که از طریق آن می‌توان بخشی از مشکلات حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه اتوبوسرانی را مرتفع کرد تا دیگر شاهد صحنه‌هایی مانند تجمع اتوبوس‌ها در یک خط و مسیر از یک‌سو و تجمع و ازدحام مسافران در خط دیگر به‌دلیل کمبود اتوبوس نباشیم.

اگر هر دستگاهی بنا بر سهم خود در پایتخت ایفای نقش کند، تهران بدون نیاز به بودجه دولتی اداره می‌شود

کرمان رصد - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر دولت سهم خود نسبت به بهره‌برداری از پایتخت را بپردازد، شهرداری تهران دیگر نیازی به پول مازاد دولت برای اداره شهر نخواهد داشت.

برگزاری نمایشگاه عکس «تهران امروز» در مرکز ایرانشناسی وادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

کرمان رصد - مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «تهران امروز» به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت معاونت بین الملل شهرداری تهران و آژانس عکس تهران در مرکز ایران شناسی و ادبیات فارسی فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان برگزارشد.

رضایت اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از عملکرد برج میلاد

کرمان رصد - پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با رویکرد بررسی و عملکرد برج میلاد با حضور اعضای این کمیسیون، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و مدیرعامل و مدیران برج میلاد در این مجموعه گردشگری و فرهنگی تشکیل و پس از ارائه گزارش عملکرد چهارماهه این مجموعه از سوی عباس حیدری مدیرعامل برج میلاد، اعضای این کمیسیون از اقدامات انجام شده ابراز رضایت کرده و عملکرد آن را قابل دفاع عنوان کردند.

جریمه ۱۱۷میلیارد تومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/ تقدیر از شهرداری برای پیگیری

کرمان رصد - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از جریمه ۱۱۷ میلیارد تومانی به علت خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

جانمایی سه هزار واحد مسکونی برای آتش نشانان پایتخت/از تجهیزات به‌روز در هفته های آینده رونمایی خواهد شد

کرمان رصد - همزمان با هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، گزارش حسابرس رسمی شورا در خصوص حسابرسی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ارائه شد.

برپایی هیئت نوجوانان حسینی در منطقه ۱۵

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۵ گفت: ویژه برنامه های ماه محرم با عنوان پویش «زندگی حسینی» در محلات منطقه در حال برگزاری است.

۳۰میلیاردتومان مصوب برای عطرسیب هزینه اکران‌های محرمی در سطح شهر را هم شامل می‌شود

کرمان رصد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رنگ و بوی امسال پایتخت در ماه محرم قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست،گفت: پارچه نویسی به سبک سنتی و ساخت علم‌های هنری از جمله اقدامات جدیدی است که امسال رخ داده که هزینه این فعالیت ها در قالب این ۳۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

کرمان رصد - بر اساس آراء اعضای شورای اسلامی شهر تهران، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منتزع و به طور مستقیم زیر نظر حوزه شهردار اداره خواهد شد.

ساير مطالب

چرا شما رو خواب نبرد؟

ذخیره‌سازی 1.5 میلیون مترمکعبی آب باران در تهران

اقدامات خوبی برای استقبال از ماه محرم در پایتخت انجام شد/ برنامه‌ریزی برای استفاده مطلوب از رواناب‌ها

امدادرسانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به مناطق سیل زده یزد

لزوم تشکیل کمیته‌های اجتماعی و فرهنگی جریان‌ساز با استفاده از ظرفیت‌های بومی

اولویت مدیریت شهری ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب است

افتتاح نخستین مرکز کارآفرینی اجتماعی شهر تهران در منطقه 15

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

دیدار آیت‌الله اراکی با شهردار تهران

اهتزاز پرچم حسینی و آغاز پویش نذر یاری در پایتخت

محرم فرصت مناسبی برای توسعه معنویت و فرهنگ همدلی و مواسات است

احداث بندر خشک در مجموعه شهر آفتاب با ظرفیت 200 هکتار

افزایش ظرفیت اتوبوسرانی برای جابه‌جایی زائران اربعین/امسال تمامی اتوبوس‌های اربعین به سیستم سرمایشی مجهز می‌شوند

خدمت‌رسانی به 5 هزار هیئت در نمایشگاه عطر سیب/برگزاری دو تجمع بزرگ عاشورایی در میدان امام حسین (ع)

30 درصد از بافت منطقه 11 فرسوده است/اجرای عملیات ساخت 351 واحد مسکونی در منطقه

اعزام نیرو و تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل‌زده یزد

اجرای 26هزار مترمربع جداره‌سازی در منطقه9

مدیریت لپ‌گلی‌ها یا مدیریت پاچه‌گلی‌ها

دو معبر منطقه11 به نام دو چهره شاخص انقلاب اسلامی نامگذاری شد

جریان روان آب در رودخانه وردآورد/ شرایط آرام در روستاهای وردیج و واریش

18 پایگاه اوقات فراغت در خدمت دانش‌آموزان منطقه 12

برپایی ائتلاف بزرگ عاشوراییان و خیمه‌های زندگی حسینی در منطقه 13

توجه به نوآوری منجر به حرکت شهر به سمت هوشمندسازی می‌شود

بررسی اساسنامه سازمان جدید فناوری‌های نوین در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر

ذکر امام حسین(ع) در نمایشگاه عطر سیب زنده می‌شود

استقبال شهروندان منطقه 17 از تورهای تهرانگردی

لزوم حفظ حریم و بستر رودخانه‌ها برای پیشگیری از وقوع سیل/مردم سیل را دست کم می‌گیرند

مناسب‌سازی 4هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های منطقه14

نجات گربه از سیل

ایمن‌سازی معبر با رفع خطر از فرونشست زمین در منطقه 19

بررسی مجدد طرح جامع زیباسازی شهر تهران در کمیسیون خدمات شهری

آغاز عملیات اجرایی فاز نخست مرکز درمانی جاجرود در شرق پایتخت

خدمات‌رسانی هزار و 500 نیروی شهرداری در منطقه امامزاده داوود

شهرداری تهران در سیل امامزاده داوود، با تمام توان امکانات خود را به صحنه آورد

شهرداری و سیل‌های فراوان

تعداد جان‌باختگان سیل امامزاده داوود (ع) به 22 نفر رسید

آبِ روان

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

ریزش کوه در جاده امام‌زاده داوود

شورای شهر از تثبیت جایگاه شغلی کارکنان فاوا حمایت می‌کند

برپایی نمایشگاه «عطر سیب» به تقویت عزاداری امام حسین(ع) در محلات کمک می‌کند

ارتقاء کیفیت زندگی آخرین گودنشینان در پایتخت با اجرایی شدن پروژه مسکونی- تجاری باغ آذری

اهتزاز بزرگترین و مرتفع‌ترین پرچم کشور

درخواست عضو شورای شهر برای ارائه گزارش از سوی وزارت نیرو و جهاد در خصوص سیل امامزاده داوود

آیین «سلام بر محرم» در اراضی عباس‌آباد

توجه مدیریت شهری به استفاده از حوزه تصویر در انتقال مفاهیم شهر و شهروندی/ گفتمان شهری یکی از مولفه‌های بزرگ هویت‌بخشی است

همکاری مناطق شهرداری تهران برای رفع مشکلات سیل امامزاده داوود

ایجاد تحول و ممانعت از رکود در شهرداری سبب جلوگیری از فساد شده است

جزئیاتی از فعالیت «تکیه کودک» در نمایشگاه عطر سیب/ تنفس عاشورایی در دنیای کودکان

بسیج همگانی نیروهای شهرداری تبلوری از ایثار

بررسی لایحه تأسیس سازمان مدیریت آب‌های سطحی در جلسه آتی شورای شهر

بسترسازی‌هایی همچون رویداد «عطر سیب» برای فعالیت هیئات مذهبی از رویکردهای مهم مدیریت شهری باید باشد

اعزام عوامل اجرایی منطقه11 به کن برای کاهش خسارات سیل

توزیع حواله مواد غذایی بین 8000 هیئت عزاداری تهران

لزوم تشریح برنامه عملیاتی ایمن سازی رودخانه‌ها و مسیل‌های ورودی تهران

بارش باران به بزرگراه‌های غرب تهران خسارتی وارد نکرد

استقرار کامل تجهیزات مکانیکی و نیروها تا پایان امدادرسانی در امامزاد داوود/بوستان جوانمردان تا اطلاع ثانوی تعطیل است

ضرورت به‌کارگیری طرح‌های کوچک و زودبازده در حوزه حمل و نقل عمومی

تلاش نیروهای امدادی تهران برای تخلیه مناطق سیل زده کن

بهره‌برداری از شهربازی بسیج در آینده نزدیک

اسلام به عشق و نام امام حسین(ع) زنده مانده است

جلسه‌ شورای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران با حضور زاکانی

خیابان سپاه در منطقه هفت بازگشایی شد

احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها/ تهرانی‌ها هشدارها را جدی بگیرند

برگزاری سومین دوره «سوگواره آیینی بلندا» در پایتخت

نشست زمین در خیابان سپاه

آماده‌باش اورژانس هوایی استان البرز و بیمارستان های تهران برای پذیرش مصدومان حادثه سیلاب/احتمال افزایش آمار خودروهای گرفتار در گل و لای

استفاده از ظرفیت مشارکت محوری و مردمی در اداره شهرها

الزام شهرداری تهران به راه‌اندازی پارک آبی آزادگان/ بازگشایی مجدد دو مجموعه تفریحی_ورزشی بانوان در سه ماه آینده

7فوتی در پی وقوع سیل در استان تهران/حضور وزیر کشور و شهردار تهران در محل حادثه سیل امامزاده داوود/ اقدامات شهرداری تهران برای کمک به حادثه‌دیدگان

7فوتی در پی وقوع سیل در استان تهران تاکنون/حضور وزیرکشور و شهردارتهران در محل حادثه سیل امامزاده داوود/اقدامات شهرداری تهران برای کمک به حادثه‌دیدگان

مهم‌ترین چالش پیوند سرمایه اجتماعی با مدیریت شهر است

مردم باید در اجرای تصمیم‌گیری‌ها حضور داشته باشند و تصمیم ساز باشند

برکات «عطر سیب» به مجموعه مدیریت شهری بازمی‌گردد

نقش‌آفرینی تشکل‌های مردمی در مواقع بحرانی/ موضوع احیای دوام در مجموعه ارکان مدیریت شهری توسعه یابد

2 هزار واحد مسکونی در قالب 4 پروژه در منطقه 15 ساخته می‌شود

اهتمام ویژه مدیریت شهری پایتخت در جلوگیری از تضییع حقوق کارکنان

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری منطقه 14و آموزش و پرورش/افتتاح فاز نخست بوستان بسیج در روزهای آینده

طرح بازآفرینی حیات شهری منطقه معرفی شد

خدمات منطقه را در یک فیلم 2 ساعته به نمایش گذاشتیم

با ابزارهای رسانه‌ای دستاوردهایمان را به نمایش گذاشتیم

اجتماع بزرگ دوامیان در برج میلاد برگزار می‌شود

راه‌اندازی سومین پسماند مارکت در منطقه 17

با جنبه‌های نوستالژیک در نمایشگاه حاضر شدیم

منطقه 17 بیشترین سطح مشارکت‌پذیری مردم در شهر تهران را دارد

لایروبی و پاکسازی نزدیک به 5 هزار متر از کانال و انهار جنوب شهر

جمع‌آوری هزار و 400 تن پسماند خشک در سال 1401/دریافت بیش از 98 تن پسماند خشک از عوامل غیرمجاز

امانی: من گفته ام ذهنیتی که درخصوص زمینه فساد در شهرداری وجود دارد مربوط به گذشته است /چمران: ایرادات قابل رفع است

ایجاد حریم در اطراف ساختمان تئاتر شهر باید فاخر باشد/ تلاش مدیریت شهری برای حفظ بنای ساختمان تئاتر

"یاور شهر" ثمره سه ماه کار فشرده و جهادی است/آغاز عملیات عمرانی مرکز درمانی جاجرود

اعمال ماده4 برای مالک خاطی خیابان ولیعصر (عج)/ورود دادستانی به موضوع خشکاندن عمدی 13 اصله درخت

جلوه‌های عاشورایی بر در و دیوار شهر

شهرداری تهران در ساخت و ساز سرمایه‌گذاری نمی‌کند/ نقش تسهیل‌گری شهرداری در توسعه بازار مسکن

ثمره دستاوردهای نمایشگاه برای مردم است

حضورکلان‌شهرها و شهرهای خواهرخوانده نقطه مثبت است

رقابت پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها در کنار نوه‌هایشان در مسابقات نشاط سالمندی

نمایشگاه ظرفیت خوبی برای ارائه توانمندی‌های شهرداری است

چرا تعداد دستفروشان در تهران افزایش می‌یابد؟ / فعالیت 46 روز بازار در تهران / پنج هزار دستفروش تمایل به همکاری ندا

برای مقابله با مخاطرات نیازمند همکاری مردم هستیم

اصلاح 98 سنگ قبر با تصاویر مکشوفه بنا به رضایت خانواده متوفیان