کرمان رصد

آخرين مطالب

7 تکنیک جوانسازی که پوست شما را احیاء می‌کند اجتماعي

  بزرگنمايي:

کرمان رصد - بهترین روش‌های جوانسازی پوست کدام‌اند؟ این سوالی است که برای هر خانمی که زیبایی و جوانی را دوست دارد پیش می‌آید. اما اگر فکر می‌کنید که داشتن پوستی سالم، جوان و زیبا فقط یک شعار تبلیغاتی است، پس پیشرفت علم و فناوری را نادیده گرفته‌اید. امروز روش‌های زیادی برای جوانسازی پوست صورت و دیگر اندام‌ها وجود دارد، که تاثیر گذاری آنها اثبات شده است.
روش‌هایی که به سمت فرآیندهای کم تهاجمی پیشرفته و مشابه با سازوکارهای طبیعی بدن کار می‌کنند.
از طرفی روز به روز که می‌گذرد، تکنیک‌ها و دستگاه‌های مدرن‌تری روی کار می‌آید، که انتخاب بهترین گزینه را دشوار می‌کند. به همین خاطر اگر شناخت نسبی از همه این تکنیک‌ها وجود داشته باشد، تصمیم‌گیری آسان می‌شود.
خواسته زنان و مردان امروز به کارگیری روش‌های بی‌دردسری است که زمان کمی از آنها می‌گیرد. روش‌هایی که نیازی به دوران نقاهت نداشته باشد و در چند جلسه سرپایی انجام شود.
بر همین اساس ما در اینجا اطلاعات به درد بخوری در مورد روش‌های غیرتهاجمی یا کم تهاجمی برای شما جمع‌آوری کرده و در اختیارتان قرار می‌دهیم.

کرمان رصد

جوانسازی پوست یعنی چه؟ جوانسازی پوست به فرآیند احیاء کردن بافت‌ و قابلیت‌های از دست رفته پوست گفته می‌شود. اگر چه این فرآیند بیشتر در ناحیه صورت انجام می‌گیرد، اما بازوها، گردن و سینه نیز شامل آن می‌شود. عوامل مختلفی وجود دارد که جوانی و شادابی پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این عوامل به مرور زمان پوست شاداب و سالم شما را پر از چین و چروک، تیرگی و افتادگی می‌کند. عمده‌ترین این عوامل عبارتند از:
ژنتیک بالا رفتن سن آسیب‌های ناشی از اشعه‌های مضر نور خورشید مصرف سیگار و یا در معرض مداوم دود سیگار بودن سبک زندگی و تغذیه ناسالم تنش‌های محیطی بیدار ماندن تا ساعت‌های بعد از نیمه شب بیماری‌ها و عوارض پوستی مانند جوش و آکنه افزایش وزن و کاهش وزن ناگهانی جوانسازی اثرات این عوامل را به حداقل رسانده و یا به طور کلی محو می‌کند. علاوه بر آن در بیشتر تکنیک‌های جوانسازی، پوست تحریک به کلاژن‌سازی شده و فرآیند خود ترمیمی را آغاز می‌کند. بهبود متابولیسم سلول‌های پوستی، افزایش خاصیت کشسانی پوست و کمک به بالا رفتن گردش جریان خود در زیر پوست نیز از جمله سازوکارهای تکینک‌های مختلف است.
پرطرفدارترین تکنیک‌های جوان کننده پوست آنهایی هستند که کمترین میزان تهاجمی بودن را دارا می‌باشند. این تکنیک‌ها در چند جلسه یک تا دو ساعته عارضه مورد نظر را برطرف کرده و پوست را احیاء می‌کنند. ما در ادامه هفت تکنیک متداول جوان کننده پوست را به شما معرفی می‌کنیم.

کرمان رصد

7 تکنیک برتر جوانسازی پوست لیزر اندولیفت : این دستگاه با استفاده از امواج لیزر دایود و میکروفیبر هایی به اندازه یک تار موی انسان، از یک طرف سبب تحریک کلاژن سازی و ریمادلینگ رشته های کلاژن شده و از طرفی با اثر روی بافت چربی سبب ذوب شدن چربی اضافه شده و این کار باعث می‌شود که سلول‌های چربی اضافه‌ای که باعث افتادگی و شلی پوست شده‌اند، از بین رفته و پوست بافت مستحکم و طبیعی خود را به دست آورد. همچنین بخش‌هایی از صورت و گردن که به علت وجود پوست اضافه تقارن خود را از دست داده‌اند، با استفاده از لیزر اندولیفت ترمیم می‌شوند. هزینه لیزر اندولیفت در مقابل کارایی و تاثیرگذاری فوق‌العاده آن و البته در مقایسه با هزینه‌های سنگین جراحی بسیار ناچیز است. از طرفی جوان‌سازی پوست با استفاده از لیزر اندولیفت یک روش غیرتهاجمی به حساب می‌آید که نیازی به برش، بخیه، بیهوشی و بی‌حسی و یا حتی پانسمان ندارد. این فرآیند بدون نیاز به سپری کردن بستری یا نقاهت تنها به اندازه چند جلسه یک ساعته وقت شما را می‌گیرد.
در ایران کلینیک ترمه مجهز به لیزر اندولیفت است که توسط پزشکان متخصص، فرآیند جوانسازی را بر روی متقاضیان اعمال می‌کند. گروه پزشکی ترمه مطابق با استانداردهای روز دنیا عمل کرده و رضایت متقاضیان را در درجه اول اهمیت قرار می‌دهد.
پلکسر در پلکسر از فاز چهارم ماده که پلاسما است استفاده شده و جامد به گاز تصعید میشود در نتیجه پوست اضافه یا زوائد پوستی برداشته شده بدون اینکه برشی بر روی پوست ایجاد شود.این تکنیک به صورت اختصاصی برای جوانسازی پلک و اطراف چشم به بازار عرضه شده است
پلکسر چیست؟ یک روش کاملاً سرپایی و غیرجراحی است که هیچگونه برش، بیهوشی، بخیه و یا پانسمان نیاز ندارد. استفاده از این تکنیک به منظور زیبا و جوانسازی پوست، کوچکترین عارضه‌ای را به شما تحمیل نمی‌کند.
شما می‌توانید از این تکنیک هم برای جوانسازی بافت پوست و از بین بردن خط و خطوط اطراف چشم و هر دو پلک فوقانی و تحتانی استفاده میشود.
تزریق ژل تزریق ژل برای صورت یکی از تکنیک‌های پرطرفدار در میان خانم‌هاییست که به جوانسازی پوست خود علاقه دارند. در این روش حجم از دست رفته بافت پوستی در ناحیه صورت و یا گردن و پشت دستها جایگزین می‌شود. در واقع هر بخشی از صورت، لب، گونه و گردن که به دلیل تحلیل حجم دچارنقصان شده است، با ماده‌ای به نام ژل یا فیلر پر می‌شود.
همچنین تزریق مزوژل که در آن با تزریق هیالورونیک اسید به ناحیه مورد نظر، چین و چروک آن برطرف می‌شود، یک روش تزریقی موثر است.
هزینه تزریق ژل برای صورت در مقابل روش‌های جراحی زیبایی بسیار ناچیز است. فقط اینکه اگر شما قصد استفاده از این تکنیک را برای جوانسازی صورت خود دارید، بهتر است به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. کلینیک ترمه مجهز به ابزار و دستگاه‌های پیشرفته و البته متخصصان کاربلد و حرفه‌ای در این زمینه است. شما با مراجعه به این کلینیک می‌توانید از اینکه از مواد با کیفیت و استاندارد برای جوانسازی پوست شما استفاده می‌شود، مطمئن باشید.
میکرونیدلینگ در این تکنیک سوزن‌های بسیار ظریفی سطح پوست را خراش داده و به لایه‌های عمیق‌تر نفوذ می‌کنند. این کار باعث تحریک سلول‌های پوستی به تولید کلاژن و الاستین می‌شود. پوستی که این دو عنصر را به میزان کافی داشته باشد، بافت مستحکم، سالم و باطراوتی است، که خیلی دیر پیر می‌شود.
فروکردن سوزن‌ها در لایه‌های پوستی علاوه بر تحریک به کلاژن سازی، جریان خون را نیز در ناحیه مورد نظر بهبود می‌بخشد. این تأثیر باعث می‌شود که سوخت و ساز در سلول‌های پوستی به جریان بیفتد. بنابراین بافت پوست احیاء شده و شادابی و سرزندگی کمترین نتیجه آن است. این تکنیک ماه‌ها بعد نتایج قطعی خود را بر روی پوست نشان می‌دهد اما از همان روزهای اول، درخشندگی و زیبایی خاصی به پوست می‌بخشند.
بوتاکس این یک روش متداول و پرطرفدار برای جوانسازی پوست است. در تکنیک بوتاکس سم بوتولینوم تزریق شده باعث ریلکس شدن عضلات عامل ایجاد چین و چروک میشود. بدین ترتیب پوست در آن ناحیه به اصطلاح ریلکس شده و چین و چروک به راحتی صاف می‌شوند.
بوتاکس نیز یک روش کم تهاجمی برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید. هزینه بوتاکس در مقایسه با انواع جراحی‌های زیبایی رقم ناچیزی به حساب می‌آید. این تکنیک نیز نیازی به دوران نقاهت نداشته و یک عمل سرپایی محسوب می‌شود.
فیشیال فیشیال یک تکنیک جوانسازی پوست است که باید هر چند وقت یکبار تکرار شود. در این تکنیک از ابزارها و مواد مختلف برای حفظ سلامت پوست استفاده می‌شود. درمانگری که فرآیند فیشیال را بر روی پوست شما انجام می‌دهد، ممکن است اعمال مختلفی را به کار ببرد. برای مثال در یک مرحله از این فرآیند پاکسازی پوست با استفاده از روشهای مخصوصی انجام می‌شود. در مرحله‌ای دیگر ماسک‌های طبیعی برای تغذیه پوست شما و آبرسانی به آن مورد استفاده قرار می‌گیرند. ماساژ نیز بخشی از این فرآیند است.
هایفوتراپی این تکنیک ترک‌های پوستی و چین و چروک افتادگی را با اثر روی لایه عضلانی زیر جلدی از بین می‌برد، افتادگی و شلی پوست را برطرف می‌کند، به پوست خاصیت کشسانی می‌بخشد و بافتی مستحکم در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌کند. سازوکار هایفوتراپی به گونه‌ای است که امواج فراصوت موجب بهبود سلامت و زیبایی پوست می‌شوند. در واقع این امواج فراصوت به صورت متمرکز بر روی ناحیه مورد نظر تابانده می‌شود. بدین ترتیب پوست تحریک به ساخت پروتئین شده، جریان خون در آن بهبود پیدا می‌کند و فرآیند بازسازی در آن آغاز می‌شود.

کرمان رصد

بهترین روش جوانسازی پوست برای شخص شما
اگر بخواهیم یک بار دیگر به این سوال پاسخ دهیم، باید بگوییم که بهترین روش جوانسازی پوست در واقع مناسب‌ترین آن برای شخص شما است. یعنی شما باید با توجه به شرایط سلامت، سن، وضعیت پوست و عارضه‌های احتمالی نسبت به انتخاب تکنیک جوانسازی مناسب خود اقدام کنید.
اما چطور می‌توان با درنظر گرفتن همه این موارد بهترین تکنیک را انتخاب کرد؟ پاسخ این سوال خیلی ساده است. مشاوران و متخصصانی که علم و تجربه کافی در زمینه زیبایی و جوانی پوست را دارند، می‌توانند راهنمای شما در این کار باشند.
خبر خوب اینکه کلینیک ترمه در بخشی از خدمات خود، به شما در این زمینه مشاوره می‌دهد. شما با مراجعه به این کلینیک می‌توانید درست‌ترین تصمیم را در مورد جوانسازی پوست خود بگیرید و حتی آن را عملی کنید.

لینک کوتاه:
https://www.kermanrasad.ir/Fa/News/206683/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

از کتاب مثل باران رونمایی شد

توقیف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در زرند

تأکید دکتر عبدالملکی بر تمرکز دستگاه رسانه‌ای وزارت مردم بر امیدآفرینی/ جهاد تبیین راهبرد مدیران روابط عمومی باشد

جلوی اعتیاد نسل جوان به مواد مخدر باید گرفته شود

عاملان مقصر در حادثه ریزش ساختمان در آبادان باید مجازات شوند

پیکر مصطفی نامور شهید تازه تفحص شده در گلزار شهدا قم آرام گرفت

چاله‌های مشکل‌ساز در جاده گلباف/ عدم بازسازی جاده توسط پیمانکار

سقوط مرگبار وانت مزدا در زرند 6 کشته بر جای گذاشت

قتل روزنامه نگار زن آمریکایی؛ سکوت جهانی و فریاد رسانه ایرانی

تداوم پدیده ریزگردها تا هفته آینده در کرمان

سقوط وانت به دره 6 نفر را در زرند کرمان به کام مرگ کشاند

"سلام فرمانده" یعنی امتداد عقیده هویت‌ساز امامت و ولایت

جابه‌جایی 138 هزار نفر از شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با مترو

پیشرفت 90 درصدی پروژه احداث معبر 8 هزار متری در منطقه 22

احداث بیمارستان 700 تخت خوابی برای درمان ایثارگران در کرمان

پدیده ریزگردها طی هفته آینده در کرمان ادامه دارد

آیین تشییع پیکر شهید قدبیگی در اراک

یک استان از لیگ برتر کم می شود؛ حضور نماینده های هشت استان در لیگ 22

انتقام قربانیان ترور گرفته شود

انتقام خون قربانیان ترور گرفته شود

معاون پارلمانی رئیس جمهور: دچار وادادگی در مذاکرات هسته‌ای نیستیم

هشدار درباره افزایش وقوع طوفان‌ ریزگردها در تهران/ دستور رئیس جمهور برای مذاکره با 3 کشور

اعلام قیمت انواع برنج ایرانی در میادین میوه و تره بار تهران

اتوبوس، انتخاب اول مردم تهران برای حضور در اجتماع بزرگ «سلام فرمانده»

علل ریزش متروپل آبادان در شورای عالی استان‌ها بررسی می‌شود/ لزوم بازنگری در طراحی ساختمان‌ها

امام جمعه کرمان: دولت را در جنگ کنونی یاری کنیم‎

تصادف در جاده کرمان - بم 5 مصدوم برجا گذاشت

زندگی مسئولین قبل و بعد از قبول مسئولیت نباید تفاوت داشته باشد

معاون رییس‌جمهور: در مذاکرات برجام دچار وادادگی نیستیم

از حمایت دولت برای تامین اعتبارات ناوگان حمل و نقل ریلی پایتخت تا تاکید رییسی به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور

ابداع تکنیکی جدید برای التیام زخم‌ها در سوئیس

کلینیک تخصصی برای جانبازان ایجاد می‌شود

زمان بازپرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده 2 برابر می‌شود

روحانیون نقش مهمی در تشریح جهاد تبیین دارند

زمین لرزه رفسنجان را لرزاند

چرخ لنگان توسعه حمل‌ونقل سمنان/ رفع نقاط حادثه‌خیز دهسرخ

اجتماع 100 هزار نفری «سلام فرمانده»

دکتر «عبدالملکی» در همدان: مردمی‌سازی یارانه‌ها باعث کاهش شکاف طبقاتی خواهد شد

200 جانباز از سراسر کشور در کرمان حضور یافتند

امروز در جنگ ترکیبی تمام عیار با دشمن هستیم/ دولت برای بهبود شرایط شبانه‌روزی تلاش می‌کند

پشت پرده شایعه خرید کارخانه فولاد توسط علی دایی چه بود؟

تعامل شهرداری و میراث فرهنگی/در مسیر احیای بافت تاریخی از تجربه دیگر شهرها استفاده کنیم

زمین‌لرزه‌ای نسبتا شدید هجدک، کرمان را لرزاند

زمین لرزه 4 ریشتری هجدک را لرزاند

زلزله 4 ریشتری «هجدک» کرمان را لرزاند

10 درصد از اعتبارات اشتغال هر استان، متعلق به حوزه ایثارگران است

به دنبال ثبت جهانی محور فرهنگی و تاریخی اصفهان هستیم

پایان شایعات؛ قلعه‌نویی در سیرجان ماندنی شد

آغاز تطبیق کمپاین واکسین محو پولیو در ولایت فاریاب

نماینده مجلس: ساختار بودجه کشور اصلاح می‌شود