کرمان رصد
رای دادگاه تعیین کننده است /محمدرضا کشوری: شاید مس،یوونتوس شود!
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 17:08:33
کرمان رصد - دبیر سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال توضیحاتی درباره بحث سقوط تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ پایین‌تر به دلیل پرونده مطروحه ارائه کرد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمدرضا کشوری‌فرد در گفت‌وگویی درباره بحث سقوط تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ دسته اول و دستور مهدی تاج برای پیگیری این پرونده اظهار داشت: اگر رئیس محترم دادگاه کرمان حکمی بدهد که افراد در نتایج مسابقات مس رفسنجان برای صعود به لیگ برتر و حتی دیگر نتایج تأثیرگذار بودند، از داور گرفته تا افراد دیگر طبق حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دو رده سقوط خواهد کرد.
این حکم طبق آیین‌نامه فیفاست، اتفاق مشابهی که سال‌های قبل برای یوونتوس ایتالیا افتاده بود، اما همه این‌ها منوط به رأی دادگاه است و فعلاً هیچ اطلاعاتی به دست ما نرسیده است.
وی در مورد اینکه آیا در صورت سقوط مس به لیگ، پیکان به لیگ برتر بازمی‌گردد، گفت: در این زمینه هر چه قانون بگوید، اجرا خواهد شد.
دبیر سازمان لیگ راجع به سکوی جشن قهرمانی خیبر خرم‌آباد که لوگوی باشگاه استقلال دیده می‌شد، تصریح کرد: این سکو از قبل تهیه شده بود و قرار نیست هر بار سکو خریداری کنیم. ما این‌ها را به خرم‌آباد بردیم و لوگو را عوض کردیم و همانطور که دیدید در جشن قهرمانی، لوگوی تیم دیگری نبود.
تسنیم
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631716/رای-دادگاه-تعیین-کننده-است--محمدرضا-کشوری--شاید-مس،یوونتوس-شود!
بستن   چاپ