کرمان رصد
467شعبه اخذ رای در کرمان معین شده است
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 16:24:02
کرمان رصد - به گزارش خبرنگار مهر، علی بابایی صبح سه شنبه در سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرمان، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله رئیسی و دیگر شهدای خدمت اظهار داشت: با توجه به حادثه‌ی ناگوار شهادت رئیس جمهور فقید، مطابق قانون اساسی، تا روز برگزاری انتخابات فرصت زیادی نداریم.
وی افزود: اما جای امیدواری است که با همدلی، همراهی و پشتکار اعضای ستاد، عزم جدی در جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور به وجود آمده است.
بابایی بیان کرد: تعداد 467 شعبه اخذ رأی در شهرستان معین شده است که از این تعداد 308 شعبه در شهر کرمان مستقر خواهند شد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمان خاطرنشان کرد: به جهت آمادگی بیشتر، مرخصی کلیه مدیران ادارات از اول تیرماه تا پس از انتخابات لغو شده است.
بابایی تصریح کرد: اعضای ستاد ضمن شناسایی و رفع معایب و نواقص انتخابات مجلس شورای اسلامی، به دنبال افزایش کیفیت کار، تأمین رفاه و آسایش مردم و مجریان انتخابات هستند.
فرماندار کرمان ادامه داد: آماده سازی اقلام و ملزومات انتخابات، آموزش عوامل اجرایی و بازرسان، مستند سازی و … از جمله اقدامات اصلی پیش روی ستاد مذکور است.
بابایی با اشاره به قرار گرفتن انتخابات ریاست جمهوری در یکی از گرم‌ترین روزهای سال گفت: هماهنگی لازم با ادارات آب، برق و مخابرات جهت تأمین امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز شعب انجام شده است.
کد خبر 6133267

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631711/467شعبه-اخذ-رای-در-کرمان-معین-شده-است
بستن   چاپ