کرمان رصد
بررسی مشکلات تعدادی از واحد‌های تولیدی و صنعتی رفسنجان
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 16:23:54
کرمان رصد - در نخستین سفر شهرستانی کارگروه مشترک اتاق بازرگانی استان کرمان و دادگستری کل استان کرمان ، مسائل و مشکلات تعدادی از واحد‌های تولیدی و صنعتی شهرستان رفسنجان در محل کارخانه اروند چرخ بررسی شد.
به گزارش گروه استان‌ها خبرگزاری دانشجو معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در نخستین سفر شهرستانی کارگروه مشترک اتاق بازرگانی استان کرمان و دادگستری کل استان کرمان به رفسنجان در نشست بررسی مسائل و مشکلات تعدادی از واحد‌های تولیدی و صنعتی این شهرستان از عزم دادگستری برای کمک به حل مشکلات فعالان اقتصادی با همکاری مراکز کسب و کار و داوری اتاق بازرگانی استان کرمان خبر داد.
سیدمهدی قویدل افزود: سفر‌های شهرستانی این کارگروه با دو هدف انجام پژوهش در خصوص مسائل و مشکلات کلان و بررسی و پیگیری مشکلات موردی واحد‌های تولیدی صورت می‌پذیرد.
در ادامه این نشست رئیس مرکز داوری اتاق بازرگانی کرمان نیز به انجام پژوهشی در حوزه مشکلات حقوقی و قضایی و مشکلات خاص بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و گفت: این موارد از مصادیق کمک به فعالان اقتصادی استان است. 
منصور سالاری اظهار کرد: امیدواریم برگزاری این سلسله نشست‌ها شرایط بنگاه‌های اقتصادی را بهبود بخشد.
سپس رئیس مرکز کسب و کار اتاق بازرگانی کرمان نیز در این نشست ضمن اشاره به مشکلات مطرح شده و پیگیری‌های انجام شده توسط آن مرکز در این رابطه بیان کرد: در حال حاضر پرونده‌های مصداقی در حوزه مشکلات مطرح شده در مرکز کسب و کار اتاق کرمان باز و در دست بررسی است. 
عباس عسجدی افزود: بخشی از مشکلات مطرح شده نیازمند پیگیری در سطح ملی است و اتاق کرمان برای حل آن‌ها از طریق راه‌های ارتباطی قانونی تعریف شده در حال رایزنی با دستگاه‌های اجرایی مرتبط در تهران است.
همچنین در این نشست رئیس دادگستری و دادستان رفسنجان نیز آمادگی خود را برای همکاری با این کارگروه مشترک اعلام کردند. 
گفتنی است کارگروه مشترک دادگستری کل استان کرمان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، بر اساس مصوبه جلسه مشترک با رئیس کل دادگستری کرمان با هدف استفاده از ظرفیت‌های قانونی قوه قضاییه و با توجه به تفاهمنامه منعقد شده، ایجاد شده است.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631708/بررسی-مشکلات-تعدادی-از-واحد‌های-تولیدی-و-صنعتی-رفسنجان
بستن   چاپ