کرمان رصد
میرزازاد در آستانه آزمون جدی مقابل گل‌گهر
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 15:15:46
کرمان رصد - دروازه‌بان جویای نام سپاهان این فرصت را دارد که در جام حذفی برابر گل گهر سیرجان بازی کند.
به گزارش خبرگزاری ایمنا، در چارچوب رقابت‌های نیمه نهایی جام حذفی فوتبال شنبه _ بیست‌وششم خرداد_ سپاهان از ساعت 19:45 باید برابر گل گهر سیرجان صف‌آرایی کند. طلایی پوشان به منظور آمادگی بیشتر و تلاش برای کسب عنوان قهرمانی این تورنمنت از روزهای گذشته تمرینات خود را آغاز کرده‌اند.
شاگردان مورایس باید در شرایطی مقابل نماینده سیرجان قرار گیرند که در حال حاضر برخی از بازیکنان کلیدی آن‌ها همچون پیام نیازمند، محمد جواد حسین‌نژاد، رامین رضائیان، شهریار مغانلو و آریا یوسفی در اردوی تیم ملی برای دیدارهای مقدماتی جام‌جهانی 2026 حضور دارند.
از همین‌رو شاید بتوان گفت مورایس برای این جدال حساس فرصت بازی را در اختیار سایر بازیکنان خود قرار دهد. نیما میرزازاد از جمله بازیکنانی به شمار می‌رود که می‌تواند در ترکیب اصلی سپاهان حضور پیدا کند. چراکه پیام نیازمند در چارچوب دروازه تیم ملی قرار گرفته است و این امکان وجود دارد به دلیل خستگی وی کادرفنی طلایی پوشان ترجیح دهد از دیگر دروازه‌بان خود استفاده کند.
گلر جویای نام سپاهان پیش از این نیز به دلیل مصدومیت نیازمند در هفت تقابل فصل گذشته برابر تیم‌های ملوان، نساجی، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن، تراکتور، استقلال خوزستان و گل گهر سیرجان در چارچوب دروازه تیم خود قرار گرفته و نمایش قابل قبولی را نیز از خود ارائه داده است. میرزازاد در این هفت جدال موفق به ثبت سه کلین‌شیت شده و در سوی مقابل شش مرتبه به حریفان سپاهان اجازه گلزنی داده است.
طلایی پوشان اصفهان نیز در دیدارهایی که میرزازاد سنگربان آن‌ها بوده است؛ موفق به کسب سه پیروزی، دو تساوی و دو شکست شده‌اند. بنابراین می‌توان گفت گلر جوان زرد پوشان چندان بدون تجربه نیست و می‌تواند در جام حذفی از مهره‌های قابل اعتماد مورایس باشد.

کرمان رصد

کد خبر 762205

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631665/میرزازاد-در-آستانه-آزمون-جدی-مقابل-گل‌گهر
بستن   چاپ