کرمان رصد
تامین منافع مردم، در تصمیم‌گیری‌های آیت الله رئیسی اولویت بود
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 11:45:40
کرمان رصد - ایسنا/کرمان استاندار کرمان با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی تاکید داشت که باید به دنبال منافع مردم بود، گفت: تامین منافع مردم، در تصمیم‌گیری‌های آیت الله رئیسی اولویت بود.
محمدمهدی فداکار صبح امروز 22 خردادماه در همایش «روایت خدمت»، روایت دستاوردهای 1000 روز جهاد خستگی ناپذیر شهید جمهور که در کرمان برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های آیت الله رئیسی اظهار کرد: علی‌رغم همه تخریب‌ها، مردم رئیس جمهور شهید را احترام کردند و تشییع باشکوهی انجام شد.
وی بیان کرد: در استان نزدیک به 40 هزار میلیارد تومان پروژه آماده بهره‌برداری بود و مقرر بود در خردادماه رئیس جمهور برای افتتاح آنها به کرمان سفر کنند و این مهم تبدیل به یک حسرت بزرگ شد.
استاندار کرمان اخلاص در عمل را یکی از ویژگی‌های رئیس جمهور شهید دانست و تصریح کرد: در این دولت صادقانه برای خدا کار انجام شد و برخی از این رفتارها بدشان می‌آمد اما چون مسیر درست بود، کار انجام شد.
وی برای خدا کارکردن را دلیل ماندگاری کارها دانست و عنوان کرد: پرکاری و خستگی‌ناپذیری آیت الله رئیسی مثال‌زدنی است.
فداکار بیان کرد: آیت الله رئیسی تاکید داشت که باید به دنبال منافع مردم بود و ساماندهی حاشیه شهر کرمان منبعث از این نوع نگاه بود و همچنین توصیه به دوری از اختلافات داشتند.
وی مباحث دانش بنیان، جوانی جمعیت، جهش تولید و تحقق شعار سال را از دیگر تاکیدات رئیس جمهور شهید عنوان کرد.
انتهای پیام

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631626/تامین-منافع-مردم،-در-تصمیم‌گیری‌های-آیت-الله-رئیسی-اولویت-بود
بستن   چاپ