کرمان رصد
معرفی 3 واحد صنفی متخلفِ جیرفت به تعزیرات حکومتی
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 11:45:35
کرمان رصد - معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از گشت مشترک بازرسی بازرسان و کارشناسان معاونت بازرسی و نظارت اداره کل با همراهی کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و اداره اماکن نیروی انتظامی از واحد‌های صنفی کالای پزشکی سطح شهرجیرفت خبر داد.
محمدعلی توکلی گفت: در این گشت بازرسی از 5 واحد صنفی کالای پزشکی بازرسی به عمل آمد که 3 واحد صنفی متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
وی افزود: این واحد‌های صنفی تخلفاتی نظیر گرانفروشی، درج نکردن قیمت، صادر نکردن صورت حساب و ارائه نکردن فاکتورخرید داشتند که از سوی بازرسان و کارشناسان بازرسی اداره کل صمت جنوب کرمان ثبت و متصدیان این واحد‌های صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان تاکید کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی یا انبار مشکوک یا غیر مجازی می‌توانند با مراجعه حضوری به معاونت بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان واقع در خیابان امداد و یا به صورت غیر حضوری از طرق سامانه 124 و آدرس اینترنتی www.124.ir اقدام کنند تا در اسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی شود.
باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631623/معرفی-3-واحد-صنفی-متخلفِ-جیرفت-به-تعزیرات-حکومتی
بستن   چاپ