کرمان رصد
انتقاد فرماندار جیرفت از عملکرد شرکت پخش فرآورده‌های نفتی
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 11:44:23
کرمان رصد - ایرنا / فرماندار شهرستان جیرفت گفت: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع نامناسب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این شهرستان موجب نارضایتی مردم شده است.
احمد بلندنظر، فرماندار شهرستان جیرفت در نشست ستاد سوخت شهرستان جیرفت با انتقاد از عملکرد شرکت نفت اظهار کرد: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع موجب نارضایتی مردم بخصوص کشاورزان شده است.
نماینده عالی دولت در جیرفت خاطر نشان کرد: متاسفانه سیاست های فعلی توزیع و فروش فرآورده های نفتی، تکلیفی و الزام آور است و همین مساله سبب شده ما در ستاد سوخت شهرستان نتوانیم اقدام لازم مطابق نیاز مردم منطقه را اعمال کنیم.
وی با اشاره به وسعت شهرستان جیرفت و پراکندگی مناطق جنوبی استان، بیان کرد: سبک زندگی و کشاورزی بودن منطقه ، نیاز مردم به سوخت نظیر بنزین و نفت گاز را افزایش داده است و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی باید در سیاست توزیع و فروش سوخت در جنوب استان تجدید نظر کند.
فرماندار و رییس ستاد سوخت شهرستان جیرفت از مسئولان شرکت نفت شهرستان و استان خواست نارضایتی ها و نگرانی های مردم را مورد توجه قرار دهند و برنامه ریزی لازم نسبت به افزایش سهمیه و شیوه تخصیص سوخت به کشاورزان و تراکتورهای خدمات رسانی را مدنظر قرار دهند.
بلندنظر تداوم وضع موجود را نگران کننده دانست و ادامه داد: از شیوه تامین و توزیع سوخت رضایت نداریم زیرا روزانه مراجعان و درخواست های زیادی را به فرمانداری شاهد هستیم که خواستار دریافت سوخت هستند.


http://www.kerman-online.ir/Fa/News/631618/انتقاد-فرماندار-جیرفت-از-عملکرد-شرکت-پخش-فرآورده‌های-نفتی
بستن   چاپ