کرمان رصد
بازدید رعیتی‌فرد از 2 شرکت تولیدی در استان اردبیل
شنبه 6 خرداد 1402 - 09:06:45
وزارت رفاه
کرمان رصد - «علی‌حسین رعیتی‌فرد» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان اردبیل از 2 شرکت تولیدی گروه «کارخانجات نساجی و پوشاک سبلان پارچه» و گروه «صنعتی آرتا پلاست» بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، کارخانه آرتاپلاست یکی از زیرمجموعه‌های مجتمع صنعتی آرتا، در سال 1382 در منطقه نمین استان اردبیل با هدف تولید فیلم‌های پلیمری جهت صنایع بسته‌بندی و به‌عنوان اولین تولیدکننده فیلم‌های پنج‌لایه و چاپ فعالیت خود را آغاز کرد.
این کارخانه، تولیدکننده فیلم‌های پلی‌اتیلن سه و پنج لایه مورد استفاده جهت بسته‌بندی در صنایع بهداشتی، غذایی، دارویی، مهندسی، پزشکی، پتروشیمی و لبنی است.
معاون روابط کار و هیئت همراه از خط تولید سالن‌های شماره 1 و 2 با محصولات انواع ام‌دی‌اف، کاغذ و نایلون و همچنین از پروژه‌های در حال ساخت و تکمیل کارگاه صنعتی آرتا پلاست از سالن‌های شماره 3 و4 جهت تولید محصولات پتروشیمی، متانول، چسب و الکل صنعتی بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات روند ساخت این کارگاه صنعتی قرار گرفت.
رعیتی‌فرد همچنین از گروه کارخانجات نساجی و پوشاک سبلان پارچه به عنوان مجهزترین واحد منحصر به‌فرد نساجی و پوشاک خاورمیانه بازدید کرد.
این واحد تولیدی با به‌کارگیری آخرین دانش فنی و تکنولوژی روز ماشین‌آلات نساجی برای تولید بیش از 3600 تُن نخ، 28 میلیون متر پارچه و 35 میلیون قطعه انواع پوشاک در سال، مشتمل بر واحدهای ریسندگی، بافندگی، گردبافی، رنگرزی و چاپ و تکمیل، دوزندگی و تخت‌بافی با ظرفیت‌های هماهنگ و در کنار هم، در زمینی به مساحت 200 هزار مترمربع و زیربنای 120 هزار متر‌مربع، واقع در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل اجرا شده است.
رعیتی‌فرد ضمن بازدید از ظرفیت تولیدی این دو کارخانه با کارگران شاغل در این واحدهای تولیدی نیز به گفت‌وگو پرداخت.
در این بازدیدها «بهروز رحیم‌زاده» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و مدیران دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارتخانه در این استان، معاون روابط کار را همراهی کردند.
6 خرداد 1402 08:02
کد خبر : 310,252
کلیدواژه ها: رعیتی فرد,معاون وزیر کار,کارخانجات نساجی و پوشاک سبلان پارچه,گروه صنعتی آرتا پلاست,اردبیل
نظرات بینندگان

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556791/بازدید-رعیتی‌فرد-از-2-شرکت-تولیدی-در-استان-اردبیل
بستن   چاپ