کرمان رصد
بازدید بامدادی معاون هماهنگی و امور مناطق در اولین روز کاری از وضعیت نگهداشت در نواحی شهر تهران
جمعه 5 خرداد 1402 - 12:11:59
کرمان رصد - بازدید بامدادی شعبانی در بامداد روز جمعه با حضور محمد شیری شهردار منطقه 15 و با همراهی جمعی از مدیران ستادی و اجرایی منطقه در راستای طرح تحولی نگهداشت نواحی 124 گانه شهر برگزار شد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی امورمناطق عباس شعبانی در روند این بازدید میدانی از ناحیه1 منطقه 15 بر لزوم تحول نگهداشتی شهر بویژه در ناحیه مذکور تأکید و خاطرنشان کرد؛ نظارت مستمر بر عملکرد نگهداشت نواحی در این دوره تحولی از برنامه‌های ویژه معاونت هماهنگی و امور مناطق است.
در ادامه این بازدید عباس شعبانی دستورات لازم را مبنی بر ارتقاء وضعیت آسفالت معابر، رسیدگی به وضعیت مخازن زباله و جمع آوری پسماند و هم چنین افزایش خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان در حوزه خدمات شهری را صادر و از نظارت مجدد پس از انجام موارد فوق در راستای رویکرد تحولی شهر خبر داد.
شعبانی با حضور در سایت میانی حمل پسماند در بزرگراه بعثت در جریان روند جا به جایی زباله تا ایستگاه مرکزی مدیریت پسماند شهر تهران قرار گرفت و در راستای ارتقاء مطلوب خدمت رسانی در این حوزه دستورات لازم را با هماهنگی مدیران ارشد منطقه 15 انجام داد.
در انتهای این بازدید معاون هماهنگی و امورمناطق شهر تهران با حضور در محل ساختمان ناحیه1 منطقه 15نشستی را با حضور مدیران منطقه برگزار و بر نظارت جدی و ویژه در حوزه های خدمات شهری در این منطقه را خواستار شد. بازدید فوق با همراهی مهدی شریفیان مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق ، سید محمد فیاض مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق شهر تهران و محمد شیری شهردار منطقه 15 و جمعی از مدیران این منطقه صورت گرفت.
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556724/بازدید-بامدادی-معاون-هماهنگی-و-امور-مناطق-در-اولین-روز-کاری-از-وضعیت-نگهداشت-در-نواحی-شهر-تهران
بستن   چاپ