کرمان رصد
استاندار کرمان: مشکل سرمایه‌گذاری در استان، محدودیت‌های دستگاهی است
پنجشنبه 4 خرداد 1402 - 17:01:43
کرمان رصد - استاندار کرمان مشکل عمده سرمایه‌گذاری در استان را عدم اختیارات کافی و اعمال محدودیت‌ از سوی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها دانست و گفت: اگر دستگاه‌های اجرایی مانعی برای سرمایه‌گذاری ایجاد نکنند، ما هیچ مشکلی برای توسعه نداریم.
به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدمهدی فداکار در هشتاد و پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور و با موضوع بررسی موانع و مشکلات افزایش تولید گفت: در یک سال گذشته همه تلاشمان را به کار گرفتیم که دولت مانع سرمایه‌گذاری نباشد.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
وی ادامه داد: اگر دولت و دستگاه‌های اجرایی مانعی برای سرمایه‌گذاری ایجاد نکنند، ما هیچ مشکلی برای توسعه نداریم.
استاندار کرمان افزود: سرمایه، سرمایه‌گذار، ظرفیت و بازار برای سرمایه‌گذاری در استان وجود دارد، اما انواع و اقسام مشکلات و موانع در دستگاه‌های مختلف به دلیل نگاه جزیره‌ای، پیش روی سرمایه‌گذاری قرار گرفته است.
فداکار با گلایه از اینکه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ستادی اختیارات کافی را به استان‌ها نمی‌دهند، تصریح کرد: مشکل عمده سرمایه‌گذاری در استان، محدودیت‌هایی است که از سوی وزارتخانه و دستگاه‌ها وضع می‌شود.
استاندار کرمان گفت: ما پول نمی‌خواهیم، فقط اجازه دهند تا استان کارش را انجام دهد و دستگاه‌ها مانعی برای توسعه نشود، این بزرگترین خدمت به سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در استان است.
انتهای پیام
آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556646/استاندار-کرمان--مشکل-سرمایه‌گذاری-در-استان،-محدودیت‌های-دستگاهی-است
بستن   چاپ