کرمان رصد
یادواره 19 شهید عشایر شهرستان فهرج برگزار شد
پنجشنبه 4 خرداد 1402 - 13:33:46
کرمان رصد - حجت الاسلام علی عربپور، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم یادواره 19 شهید عشایر شهرستان فهرج با تجلیل از شهدا و شهدای عشایر گفت: باید غیرت دفاع از کشور و دین خدا را از شهدا و شهدای عشایر بیاموزیم. 
او افزود: امروز دشمن، وحدت ما را که یکی از مولفه‌های قدرت نظام است، نشانه گرفته و به دنبال تفرقه بین شیعه و سنی است؛ اما این توطئه و ترفند دشمن، راه به جایی نخواهد برد؛ چرا که ملت ایران سال ها است، اثرات وحدت و همبستگی را دیده اند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
حجت الاسلام عربپور بیان داشت: دشمن به دنبال این است که با حیله‌ها و توطئه‌های مکرر، آسایش و آرامش را از ملت ایران بگیرد؛ اما با بصیرت و بیداری ملت ایران، دشمن به اهداف شومش نخواهد رسید.
او گفت: دیروز در جنگ سخت و امروز در جنگ نرم با دشمن روبرویم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان از خدمات دولت سیزدهم نیز قدردانی کرد و گفت: دولت سیزدهم به دنبال رفع مشکلات مردم است و کار‌ها و زیرساخت‌های خوبی در کشور درحال انجام است.
او بیان داشت: نرخ بیکاری اکنون در کشور به زیر 10 درصد رسیده و دولت سیزدهم قرار است، دست افراد سودجو و منافع طلب را در اقتصاد کشور کوتاه کند که این برایشان دردناک است. 
حجت الاسلام عربپور گفت: دشمن به دنبال دل سرد کردن مردم می باشد و عناصر خود را نفوذ داده است که اراده مردم را سست کنند؛ ولی مردم ما هوشیار هستند و دشمن همچون گذشته، شکست می‌خورد. 
او تصریح کرد: دشمن، امروز به دنبال رواج بی حیایی، ولنگاری اخلاقی و فشار بر سفره مردم است.
سرهنگ حسن سنجری، فرمانده سپاه بسیج شهرستان فهرج در حاشیه یادواره 19 شهید عشایر در شهرستان فهرج در گفت و گو با خبرنگار فهرج گفت: به مناسبت 3 خرداد، سالروز پیروزی فتح خرمشهر یادواره بزرگ 19 شهید عشایر شهرستان فهرج را امروز برگزار کردیم.
او افزود: عشایر شهرستان فهرج، همیشه پای این انقلاب و نظام بودند و در 8 سال دفاع مقدس نیز با تقدیم شهدا به این انقلاب نشان داده اند که همواره پای انقلاب هستند.
در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدا تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556605/یادواره-19-شهید-عشایر-شهرستان-فهرج-برگزار-شد
بستن   چاپ