کرمان رصد
برگزاری یادواره 19 «شهید عشایر» شهرستان فهرج
پنجشنبه 4 خرداد 1402 - 13:03:59
کرمان رصد - به گزارش خبرگزاری فارس از فهرج، حجت‌الاسلام علی عرب‌پور مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان امروز در مراسم یادواره 19 شهید شهرستان فهرج با تجلیل از شهدا و شهدای عشایر اظهار داشت: باید غیرت دفاع از کشور و دین خدا را از شهدا و شهدای عشایر بیاموزیم.
وی بیان داشت: امروز دشمن وحدت ما را که یکی از مولفه‌های قدرت نظام است نشانه گرفته و به‌دنبال تفرقه بین شیعه و سنی است.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
این توطئه و ترفند دشمن راه به جایی نخواهد برد چراکه ملت ایران سالهاست اثرات وحدت و همبستگی را دیده‌اند.
عرب‌پور افزود: دشمن به‌دنبال آن است که با حیله‌ها و توطئه‌های مکرر آسایش و آرامش را از ملت ایران بگیرد اما با بصیرت و بیداری ملت ایران دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: دیروز در جنگ سخت و امروز در جنگ نرم با دشمن روبه‌رو هستیم.
وی در ادامه از خدمات دولت سیزدهم نیز قدردانی کرد و گفت : دولت سیزدهم به‌دنبال رفع مشکلات مردم است و کارها و زیرساخت‌های خوبی در کشور در حال انجام است.
عرب‌پور بیان داشت: نرخ بیکاری اکنون در کشور به زیر 10 درصد رسیده است و دولت سیزدهم قرار است دست افراد سودجو و منفعت‌طلب را از اقتصاد کشور کوتاه کند که این برایشان دردناک است
وی خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد مردم را نسبت به نظام دلسرد کند و عناصر خود را نفوذ داده است که اراده مردم را سست کند ولی مردم ما هوشیارند و دشمن همچون گذشته شکست می‌خورد.
سرهنگ حسن سنجری فرمانده سپاه شهرستان فهرج نیز در حاشیه این یادواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: عشایر شهرستان فهرج همیشه پای این انقلاب و نظام بوده و هستند و در 8 سال دفاع مقدس نیز با تقدیم شهدا به این انقلاب نشان داده‌اند که همواره پای انقلاب هستند.
همچنین در پایان این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل شد.
پایان پیام/80013/ب

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556594/برگزاری-یادواره-19-«شهید-عشایر»-شهرستان-فهرج
بستن   چاپ