کرمان رصد
در نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
رضوی‌کیا: تعطیلی در حوزه ارتباطات وجود ندارد
چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 17:51:28
وزارت رفاه
کرمان رصد - نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در مجموعه فرهنگی‌ورزشی نگین تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد.

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی رضوی‌کیا» رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر، دهه کرامت و هفته ارتباطات و روابط‌عمومی تأکید کرد: درحوزه ارتباطات، تعطیلی وجود ندارد.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین گفت: برای تبیین فعالیت‌های خود در حوزه ارتباطات نیازمند جدیت در انجام امور و تقویت جایگاه هستیم.
رضوی‌کیا خاطرنشان کرد: علاوه بر این‌که باید توجه مدیران را به اهمیت روابط‌عمومی‌ها جلب کنیم، باید کاستی‌ها را به حداقل برسانیم و مسائل و موضوعات را در حوزه روابط‌عمومی تبیین کنیم.
وی تأکید کرد: باید از تفکرات سنتی در زمینه روابط‌عمومی‌ها عبور کرد. در دنیای امروزی مفاهیم بسیار گسترده‌تر شده است و ارتباطات سازمانی با روابط‌عمومی‌ها انجام می‌شود.
رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر هویت‌بخشی سازمانی به‌عنوان یکی از وظایف ارتباطی در بخش‌های روابط‌عمومی تأکید کرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در سازمان‌ها مهم‌ترین وظیفه ما به عنوان مسئول ارتباطی است که نیازمند توجه و همت ویژه است.
3 خرداد 1402 16:47
کد خبر : 310,118
نظرات بینندگان

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/556522/رضوی‌کیا--تعطیلی-در-حوزه-ارتباطات-وجود-ندارد
بستن   چاپ