کرمان رصد
دبیر ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید در کرمان:
400 برنامه فرهنگی طی دهه کرامت در کرمان اجرا می شود
دوشنبه 1 خرداد 1402 - 11:03:07
خبرگزاری مهر
کرمان رصد - کرمان - دبیر ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید در کرمان از اجرای 400 برنامه فرهنگی طی دهه کرامت در کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسن محمدی پور صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: کاروان رضوی برای پانزدهمین سال متوالی با هدف برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید به استان کرمان آمده و این استان به مدت 12 روز میزبان کاروان رضوی برای برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی، مذهبی است.
محمدی پور با اشاره به اینکه دهه کرامت و ولادت امام هشتم شیعیان فرصت مغتنمی برای گسترش و نشر معرفت و معنویت دینی و ترویج معارف رضوی در جامعه است، تصریح کرد: جشنواره زیر سایه خورشید به همت مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی و تشکل‌های عضو شبکه جوانان رضوی برگزار می‌شود.
وی افزود: جشن کرمان همراه با حضور کاروان رضوی و با اهتزاز پرچم گنبد منور امام رضا ( ع) خواهد بود که با اجرای سخنرانی مذهبی، شعرخوانی و مولودی خوانی، شنبه 6 خرداد بعد از نماز مغرب و عشا در گلزار شهدای کرمان برگزار می‌شود.
محمدی پور ادامه داد: در جشن بزرگ زیر سایه خورشید به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی ارزنده از جمله کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات، مشهد مقدس و غیره اهدا می‌شود.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/554028/400-برنامه-فرهنگی-طی-دهه-کرامت-در-کرمان-اجرا-می-شود
بستن   چاپ