کرمان رصد
تولید دستمال‌های آنتی‌باکتریال برای مصارف خانگی و بیمارستانی
یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 - 11:17:25 AM
ایسنا
کرمان رصد - یکی از شرکت‌های فناور اقدام به تولید انواع مختلف دستمال‌های آنتی‌باکتریال کرده است که برای مصارف مختلف از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی، خودرو و همچنین کاربردهای چندمنظوره مناسب است.
  این شرکت فعال در حوزه فناوری‌نانو، محصولاتی متنوع از منسوجات بی‌بافت تولید کرده است. دستمال تنظیف سرویس بهداشتی بی‌بافت آنتی‌باکتریال، دستمال تنظیف خودرو بی‌بافت آنتی‌باکتریال، دستمال تنظیف آشپزخانه بی‌بافت آنتی‌باکتریال (غیرقابل استفاده برای سطوح در تماس مستقیم با مواد غذایی)، دستمال تنظیف چندمنظوره بی‌بافت آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات از جمله محصولات نانویی این شرکت است که تاکنون گواهی نانومقیاس دریافت کرده‌اند.
 
این مجموعه توانسته در حال حاضر با تولید بیش از 30 قلم کالا در سـه مجموعه تولیدی شرایط اشتغال 40 نفر را بصورت مستقیم و بیش از 200 نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم کند. 
انواع دستمـال‌های جـادویی این شرکت قابلیت شست‌وشو 3 تا 4 مرتبه را دارد و از مزایای این محصول آن است که بدون نیاز به مواد شوینده ذرات چربی و گرد و غبار را پاک کرده و رطوبت را به راحتی جذب خود می‌کند و با ساختار لطیف و بدون تار و پود خود هیچ‌گونه پرز و ردی به جا نمی‌گذارد.
به نقل از ستاد نانو، حوله یکبار مصرف، روکش‌های بهداشتی توالت‌فرنگی، ست ملحفـه و روبالشی، زمین‌شوی، دستمال‌های میکروفایبر، ملحفه‌های بیمارستانی و انواع حوله و دستمال‌های بیمارستانی از دیگر محصولات این شرکت به شمار می‌رود.
 

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/553837/تولید-دستمال‌های-آنتی‌باکتریال-برای-مصارف-خانگی-و-بیمارستانی
بستن   چاپ