کرمان رصد
مهدی: دو جام یکسان و دو جشن قهرمانی برای اختتامیه لیگ برتر در نظر گرفته ایم/ بلیت فروشی ارتباطی به فدراسیون و سازمان لیگ ندارد
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1402 - 13:52:24
کرمان رصد - به گزارش خبرگزاری فارس، سهیل مهدی در گفت و گو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد برگزاری هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فصل 1402-1401 اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران در تمام مسابقات فصل جاری همواره تلاش کرده مسابقات را به مطلوب ترین شکل ممکن برگزار کند و اکنون در هفته پایانی مسابقات با توجه به حساسیت های موجود جهت تعیین تیم قهرمان و دیگر تیم سقوط کننده نیز همین شرایط مهیاست.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
ضمن اینکه به صورت ویژه نیز ناظران کمیته اخلاق، انضابطی و مسئولان نهادهای ذی ربط مسابقات را زیر نظر گرفته اند. 
وی افزود: از آنجا که نیز رئیس محترم فدراسیون فوتبال و یکی از مسئولان سازمان لیگ در کنفرانسی مجازی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه آنلاین دارد و به همین دلیل هنوز ترکیب حضور مدیران ارشد فدراسیون و سازمان لیگ در دو شهر کرمان و قائمشهرنهایی نشده است.
مدیر مسابقات تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران آمادگی کامل برای برگزاری جشن قهرمانی یکسان در هردو استان مازندران و کرمان را دارد و دو جام و مدال های قهرمانی یکسان تهیه و کرمان وقائمشهر ارسال شده است. همچنین دو سکوهای قهرمانی برای هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان طراحی و ساخته شده که در حال ارسال به این دو شهر است. 
مهدی در مورد فروش بلیت در مسابقات کرمان و قائمشهر گفت: مدیریت فروش و توزیع بلیت مسابقات به طور کامل برعهده هیات فوتبال استان و باشگاه میزبان است و تعیین تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، تعداد بلیت های قابل فروش و نحوه تقسیم و توزیع آن در کرمان برعهده هیات فوتبال کرمان و باشگاه مس و در قائمشهر برعهده هیات فوتبال استان مازندران و باشگاه نساجی است و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ گونه دخل و تصرفی در بلیت فروشی ندارد. 
پایان پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/552306/مهدی--دو-جام-یکسان-و-دو-جشن-قهرمانی-برای-اختتامیه-لیگ-برتر-در-نظر-گرفته-ایم--بلیت-فروشی-ارتباطی-به-فدراسیون-و-سازمان-لیگ-ندارد
بستن   چاپ