کرمان رصد
7 بازی و تنها 1 پیروزی؛
فاجعه نتایج مربی تیم ملی در لیگ برتر/ یار غار قلعه‌نویی در برزخ!
شنبه 23 ارديبهشت 1402 - 10:48:51
خبرگزاری مهر
کرمان رصد - برای نتایج گل گهر سیرجان بعد از انتخاب مربی تیم ملی ایران به جای امیر قلعه‌نویی نمی‌توان واژه‌ای به جز فاجعه انتخاب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، باشگاه گل گهر سیرجان بعد از جدایی امیر قلعه نویی و حضورش در تیم ملی ایران، سعید الهویی دستیار او را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه منصوب کرد.
الهویی که همواره یکی از افراد نزدیک به قلعه نویی در سال‌های گذشته بوده و تجربه حضور با او را در تیم‌های مختلف داشته است، اما بعد از آنکه به عنوان نفر اول نیمکت گل گهر انتخاب شد نتوانست روند این تیم را به سمت جلو حفظ کند و با کسب نتایج ضعیف، آمار عجیبی از خود بر جای گذاشت.
الهویی از زمان پذیرش سرمربیگری گل گهر سیرجان تنها یک بار طعم پیروزی را مقابل نساجی مازندران چشیده است. این تیم مقابل ذوب آهن، آلومینیوم اراک و پرسپولیس بازنده بوده است و تنها دو بازی با هوادار و فولاد را با تساوی به پایان رسانده است.
در جام حذفی هم گل گهر با هدایت الهویی برابر پرسپولیس شکست خورد تا از 21 امتیاز ممکن در مجموع جام حذفی و لیگ، به کسب تنها 5 امتیاز اکتفا کند!
گل گهر سیرجان در حالی به رتبه ششم جدول سقوط کرده است که در دوران امیر قلعه نویی یکی از شانس‌های جدی قهرمانی بود. با این حال نتیجه انتخاب الهویی که نزدیکترین تفکرات را به برنامه‌های فنی قلعه نویی داشت قرار گرفتن در سراشیبی سقوط در جدول و از دست دادن شانس قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمان بود.
باوجود این آمار ضعیف، الهویی یکی از دستیاران قلعه نویی در تیم ملی ایران هم هست و در بازی‌های دوستانه مقابل روسیه و کنیا روی نیمکت ایران نشست. الهویی که از او به عنوان یکی از مربیان جدید در لیگ نام برده می‌شود، تا پایان فصل با گل گهر قرارداد دارد اما به هیچ وجه نتوانسته انتظارات فنی اهالی فوتبال را در تیم باشگاهی‌اش برآورده کند و قرار است با ثبت نتایج دور از انتظار در سیرجان، دوباره به اردوی تیم ملی بازگردد.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/551560/فاجعه-نتایج-مربی-تیم-ملی-در-لیگ-برتر--یار-غار-قلعه‌نویی-در-برزخ!
بستن   چاپ