کرمان رصد
مورایس: درویش رو در رو حرف هایش را بزند
شنبه 23 ارديبهشت 1402 - 01:21:07
کرمان رصد - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: 5 گل زدیم و بازی را بردیم، به سراغ آخرین بازی می‌رویم، همه چیز به بازی آخر برابر مس کرمان بستگی دارد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با پیکان اظهار داشت: به بازیکنان تبریک می‌گویم، به هیچ عنوان بازی آسانی نبود، بازی‌های آخر فصل برای هیچ تیمی آسان نیست.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
وی تصریح کرد: 5 گل زدیم و بازی را بردیم، به سراغ آخرین بازی می‌رویم، همه چیز به بازی آخر برابر مس کرمان بستگی دارد.
مورایس در مورد صحبت‌های اخیر درویش مدیرعامل پرسپولیس گفت: نمی‌توانم نظری بدهم، درک می‌کنم که اینطور صحبت کنند، به خاطر این‌که با گوش خودم نشنیدم، نظری نمی‌دهم، اگر روزی چنین چیزی را رو در رو بگوید، شاید بتوانم جواب بدهم، آدمی نیستم که نظری در مورد صحبت دیگری بدهم، به ایشان احترام می‌گذارم.
سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا در بازی با ملوان به این شکل بازی نکردید گفت: بستگی به نظر خودتان دارد، بازی با ملوان تمام شده است، اینجا نبودم، اما مربی در نشست بود اگر در کنفرانس خبری شرکت نکردم، دلیل جدی داشت، ببخشید که نتوانستید سوالات را مستقیم از من بپرسید، بعضی وقت‌ها گل می‌زنیم و برخی مواقع نمی‌زنیم، برخی مواقع موقعیت ایجاد می‌کنیم و برخی مواقع نه، به همین دلیل بازی فوتبال جذاب است.
وی در خصوص آینده خود با سپاهان گفت: در مورد بازی نیست و جواب نمی‌دهم، اما 3 سال قرارداد دارم.
مورایس در واکنش صحبت‌های سرمربی پیکان که گفت پنالتی سپاهان درست نبود، گفت:فقط می‌توانم بگویم متاسفم.
سرمربی سپاهان در پاسخ به این ادعا که تیمش در مقابل تیم‌های بالا جدول خوب نتیجه گرفته، اما در مقابل تیم‌های پایین جدول خیر گفت: فکر می‌کنم باید بهتر باشیم، شاید آن‌ها خیلی خوب بودند. مقابل نساجی یا تیم‌های دیگر بازی نداریم، با مس کرمان بازی داریم که موقعیتش در جدول هنوز مشخص نیست.
وی در پایان گفت: فکر نمی‌کنم به دلایل امنیتی بازی را از کرمان به این‌جا بیاورند، بازی حساسی است، نمی‌دانم، شاید بازی را به اصفهان بیاورند.
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/551525/مورایس--درویش-رو-در-رو-حرف-هایش-را-بزند
بستن   چاپ