کرمان رصد
حساسیت در بالا و پایین جدول؛
پوشش زنده مسابقات هفته بیست و نهم/ صنعت نفت چراغ اول را روشن کرد
جمعه 22 ارديبهشت 1402 - 19:00:51
خبرگزاری مهر
کرمان رصد - در یک هفته مانده به پایان بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر، سه تیم شانس رسیدن به عنوان قهرمانی را دارند و سه تیم هم برای بقا در لیگ و سقوط نکردن به دسته اول تلاش می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، هفته بیست و نهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 18 امروز جمعه به طور همزمان و با برگزاری 8 دیدار آغاز شده است که نتایج این دیدارها به طور زنده در همین خبر تکمیل می شود.
تا قبل از دیدارهای این هفته تیم فوتبال پرسپولیس با 60 امتیاز در صدر جدول قرار داشت و شانس اول رسیدن به عنوان قهرمانی است. تیم سپاهان با یک امتیاز اختلاف در رده دوم قرار دارد. استقلال نیز که شانس کمتری نسبت به دو رقیب دیگر دارد با 56 امتیاز در رده سوم ایستاده است.
در انتهای جدول هم نفت مسجدسلیمان با 16 امتیاز اصلی ترین گزینه سقوط به لیگ دسته اول است و با تساوی در بازی امروز سقوطش را قطعی خواهد کرد. تیم های صنعت نفت و مس کرمان هم 21 امتیازی هستند و برای سقوط نکردن باید تلاش کنند.
نتایج دیدارهای هفته بیست و نهم تا این لحظه به شرح زیر است:
* صنعت نفت آبادان یک - ذوب آهن اصفهان صفر
گل: طالب ریکانی(3 پنالتی)
* مس رفسنجان صفر - استقلال صفر
* آلومینیوم اراک صفر - نفت مسجدسلیمان صفر
* هوادار تهران صفر - فولاد خوزستان صفر
* ملوان بندرانزلی صفر - مس کرمان صفر
* سپاهان اصفهان صفر - پیکان تهران صفر
* تراکتور تبریز صفر - نساجی مازندران صفر
* پرسپولیس صفر - گل گهر سیرجان صفر
هفته سی ام و پایانی بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر روز پنجشنبه 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد تا با شناخت تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده، پرونده این دوره از مسابقات بسته شود.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/551422/پوشش-زنده-مسابقات-هفته-بیست-و-نهم--صنعت-نفت-چراغ-اول-را-روشن-کرد
بستن   چاپ