کرمان رصد
برد ایران مقابل قرقیزستان با طعم صعود به نیمه‌نهایی
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1402 - 11:34:43
کرمان رصد - به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سومین دیدار بانوان ملی‌پوش هاکی روی یخ کشورمان در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا بامداد امروز (چهارشنبه) با رویارویی مقابل تیم ملی قرقیزستان پیگیری شد که نمایندگان کشورمان توانستند این دیدار را نیز همانند دو مسابقه پیشین، جنگنده و حساب شده و با نتیجه 26 بر صفر پشت سرگذاشته و جواز حضور در دیدار نیمه‌نهایی را به دست آورند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
این دیدار در ست اول با نتیجه 9 بر صفر به نفع تیم ایران، در ست دوم با نتیجه 7 بر صفر به نفع تیم ایران و در ست سوم با نتیجه 10 بر صفر به نفع تیم ایران به اتمام رسید. در نهایت تیم کشورمان با نتیجه 26 بر صفر تیم ملی هاکی روی بانوان قرقیزستان را پشت سرگذاشت.
اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام‌نیا، دیبا فرزام‌نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابت‌ها هستند.
فرزاد هوشیدری و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی اعزامی کشورمان هستند و اوویس حسن‌زاده نیز به عنوان مدیر تیم‌های ملی کاروان اعزامی را همراهی می‌کند.
ملی‌پوشان کشورمان در گام بعدی فردا پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه به مصاف تیم چهارم گروه یک (در بازی پیش‌رو مشخص می‌شود) خواهند رفت و در صورت شکست این تیم راهی دیدار‌های رده‌بندی و فینال این دوره از مسابقات خواهند شد.
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/550460/برد-ایران-مقابل-قرقیزستان-با-طعم-صعود-به-نیمه‌نهایی
بستن   چاپ