کرمان رصد
قیمت‌گذاری غیرقانونی برای سردخانه‌داران، تکرار تنش و حاشیه است
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 - 10:41:51 AM
ایسنا
کرمان رصد -  رئیس سازمان صمت جنوب کرمان گفت: قیمت‌گذاری برای سردخانه داران در حیطه وظایف سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است و هر سازمان یا اداره دیگری در این زمینه اقدام کند، غیرقانونی بوده و باعث ایجاد تنش و حاشیه می‌شود.
مسلم مروجی فرد شامگاه 12 اردیبهشت ماه در نشست هم اندیشی با سردخانه داران جنوب کرمان تبریک روز کارگر و بزرگداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم اظهار کرد: سردخانه داران اولین فعالان حوزه صنعت در جنوب کرمان هستند.
  وی با تقدیر از حمایت‌های دولت از جنوب استان کرمان افزود: برای رفع مشکلات طرح‌ها و واحدهای مختلف تولیدی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی و ... سیستم قضایی کارگروه اقتصاد مقاومتی برای رفع موانع تولید و جلوگیری از تعطیلی واحدهای مختلف را تشکیل داده که به صورت منظم هم در شهرستان‌ها و هم در مرکز استان فعال است.
رئیس سازمان صمت جنوب کرمان جنوب کرمان کارگروه رفع موانع تولید را در حمایت از تولیدکنندگان موثر دانست و تصریح کرد: بسیاری از مشکلاتی که واحدهای متعدد در حوزه‌های مختلف با آن مواجه بودند، از طریق این کارگروه رفع شده است.
مروجی فرد با اشاره به نقش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان در رفع مشکلات واحدهای مختلف در این منطقه، بیان کرد: سال گذشته 22 کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای جنوب با ریاست استاندار کرمان تشکیل و مشکلات واحدهای بسیاری رفع شد.
وی با اشاره به حواشی قیمت‌گذاری برای سردخانه داران در سال گذشته؛ گفت: قیمت‌گذاری‌ها در حیطه وظایف سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است و هر سازمان یا اداره دیگری اقدام به قیمت‌گذاری کند، غیرقانونی بوده و باعث ایجاد تنش و حاشیه می‌شود.
رئیس سازمان صمت جنوب کرمان اظهار کرد: با جذب سرمایه‌گذار و سرمایه گذاری در این منطقه، در سال گذشته اشتغال 4307 نفر توسط سازمان صمت در سامانه رصد ثبت شده که در بین دستگاه‌های اجرایی منطقه کم نظیر است.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز با بهره‌برداری از 10 طرح در حوزه معدن در جنوب استان، تحولی در اشتغال و تولید و زمینه‌ای برای تشویق سرمایه‌گذاران برای فعالیت در جنوب کرمان فراهم خواهد شد.
 

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/550445/قیمت‌گذاری-غیرقانونی-برای-سردخانه‌داران،-تکرار-تنش-و-حاشیه-است
بستن   چاپ