کرمان رصد
استقبال چشمگیر از طرح استعدادیابی باشگاه مس کرمان در عنبرآباد
شنبه 9 ارديبهشت 1402 - 10:31:54
کرمان رصد - به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرماندار عنبرآباد در حاشیه طرح استعدادیابی باشگاه مس کرمان در این شهرستان گفت: باشگاه مس از باشگاه‌های ریشه‌دار در کشور است و بها دادن این باشگاه به استعدادهای مناطقی چون جنوب استان، سبب به وجود آمدن شور و نشاط در بین فوتبالیست‌ها و نسل جوانان این شهرستان‌ها می‌شود. یزدان افشاری‌پور این اقدام باشگاه مس کرمان را حرکتی جهادی و ارزشمند دانست و گفت: دکتر علی رستمی در شرکت ملی صنایع مس ایران نشان داده که با رویکردی هوشمندانه و با هدف برقراری عدالت ورزشی پیش می‌روند که جا دارد از این مدیر توانمند و همچنین مدیران باشگاه مس کرمان تقدیر ویژه داشته باشم.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
رئیس اداره ورزش و جوانان عنبرآباد نیز در حاشیه این طرح با بیان اینکه نشان داد که مدیران مس عزم جدی برای بهره‌برداری از استعدادهای استعدادهای استان دارند، گفت: اداره ورزش و جوانان در چنین طرح‌های پرثمری در کنار باشگاه مس خواهد بود و از این باشگاه حمایت خواهد کرد. مژده دلاری ضمن حمایت قاطعانه از طرح استعدادیابی باشگاه مس کرمان گفت: سایر باشگاه‌های استان نیز باید همانند مس کرمان عمل کنند و برای استعدادیابی برنامه داشته باشند. او افزود: باید برای انجام چنین حرکت بی‌نظیری نهایت سپاس را از مدیران شرکت ملی مس ایران داشته باشم که مجددا روحیه و امید را در وجود فوتبالیست‌های این مناطق تزریق کردند. رئیس هیئت فوتبال شهرستان عنبرآباد نیز که میزبانی این طرح را عهده‌دار شده بود، گفت: بنده همان روزهای اول انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان انجام چنین رویدادهای بزرگی را پیش‌بینی کرده بودم و می‌دانستم روحیه آقای دکتر قرایی به گونه‌ای است که توجه به استعدادهای استان را در اولویت قرار خواهد داد. رضا اخلاقی با بیان این که پروژه استعدادیابی باشگاه مس، یک پروژه حیاتی برای فوتبال استان کرمان خواهد بود، گفت: هیئت فوتبال استان کرمان در این طرح با باشگاه تعامل ویژه‌ای خواهد داشت و با آکادمی مس کرمان همکاری کامل داریم. او افزود: دکتر رستمی در این بین نقش مهمی ایفا کردند و باید از ایشان قدردانی کنم.

کرمان رصد

پوریا پایرنج هم که از جازموریان برای شرکت در این طرح آمده بود، با ذکر این جمله که خدا به مدیران مس خیر دهد، گفت: من عاشق مس کرمان هستم و هم اکنون شانس حضور در این تیم را پیدا کرده‌ام. نادر کدخدازاده دبیر کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان نیز در حاشیه این طرح گفت: ما در کنار باشگاه مس کرمان برای اجرای این طرح خواهیم بود و جهت افزایش راندمان کاری در پروژه استعدادیابی باشگاه مس، از تمام ظرفیت‌مان استفاده خواهیم کرد. او افزود: ضمن تشکر از آقای دکتر رستمی تقاضا دارم با حمایت قاطعانه خود، زمینه تداوم این طرح را فراهم کنند. کد خبر 1759666

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/549087/استقبال-چشمگیر-از-طرح-استعدادیابی-باشگاه-مس-کرمان-در-عنبرآباد
بستن   چاپ