کرمان رصد
تلاش سپاهان برای پس گرفتن صدر جدول؛ ملوان دوباره به داد پرسپولیس می‌رسد؟!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1402 - 10:28:51
کرمان رصد - به گزارش قدس‌آنلاین، در روز دوم و پایانی هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، امروز (دوشنبه) 4 مسابقه برگزار می‌شود که در مهمترین آنها سپاهان برای پس گرفتن صدر جدول از پرسپولیس تلاش خواهد کرد.
* آلومینیوم اراک - ذوب‌آهن اصفهان
شرایط آلومینیوم و ذوب‌آهن در جدول به گونه‌ای است که می‌توان گفت این مسابقه حساسیتی ندارد مگر برای تثبیت جایگاه دو تیم در جدول.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
آلومینیوم در مجموع با مهدی رحمتی تاکنون فصل خوبی را پشت سر گذاشته و برای ادامه این روند باید ذوب‌آهن را دست خالی به اصفهان بدرقه کند. شاگردان مهدی تارتار اما در حد نام ذوب‌آهن ظاهر نشده‌ و فراز و نشیب زیادی داشته‌اند.
* مس رفسنجان - مس کرمان
دیدار دو تیم هم‌خانواده در کرمان چندان هم بی‌حاشیه نبوده است. برخلاف نماینده رفسنجان، مس کرمان به هیچ عنوان شرایط خوبی در جدول ندارد. صحبت‌هایی مبنی بر بدون تماشاگر برگزار شدن این دیدار مطرح شد که حواشی زیادی به دنبال داشت و حتی سازمان لیگ درخواست حضور تماشاگران را به مراجع ذیصلاح ارائه کرد تا از حرف‌وحدیث‌ها جلوگیری شود. با توجه به برد صنعت نفت برابر نساجی، مس کرمان در صورت نتیجه نگرفتن با شرایط دشوارتری مواجه خواهد شد.
* سپاهان اصفهان - ملوان بندر انزلی
پرسپولیس فعلاً با توجه به برتری برابر استقلال در صدر جدول ایستاده اما ممکن است خوشحالی آنها 24 ساعت بیشتر دوام نداشته باشد. همه چیز در اختیار سپاهان است و این تیم در صورت هم‌امتیاز شدن با پرسپولیس و استقلال با توجه به برتری در بازی رودررو قهرمان خواهد شد.
حریف اصفهانی‌ها وضعیت خوبی در جدول ندارد و با توجه به این موضوع، شانس سپاهان برای برد روی کاغذ به مراتب بیشتر است. با این حال فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. چشم پرسپولیسی‌ها امروز به اصفهان دوخته شده تا شاید ملوان همانند اولین دوره لیگ برتر که جلوی قهرمانی استقلال را گرفت تا سرخپوشان قهرمان شوند، این بار سپاهان را متوقف و پرسپولیس را امیدوار کند.
* فولاد خوزستان - نفت مسجدسلیمان
علیرضا منصوریان با فولاد روزهای سختی را می‌گذارند. هر چند او موفق به پیروزی شده اما هنوز جایگاه مناسبی نزد هواداران فولاد پیدا نکرده است. از این رو تنها موضوعی که می‌تواند کمک‌حال منصوریان باشد، کسب پیروزی است. در سوی مقابل نفت مسجدسلیمان در قعر جدول روزگار می‌گذارند و برای زنده ماندن اندک امیدهایش برای بقا چاره‌ای جز برد ندارد.
نتایج مسابقات روز گذشته:
پرسپولیس یک - استقلال صفر
هوادار یک - گل‌گهر یک
تراکتور یک - پیکان صفر
صنعت نفت آبادان 4 - نساجی صفر
برنامه دیدارهای امروز به شرح زیر است:
دوشنبه 4 اردیبهشت‌ 1402
آلومینیوم اراک - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت 16، ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
داوران: محمدرضا تارخ، سعید زیبا، علی رعیت و حسین زمانی
ناظر داوری: محمدرضا فلاح
مس رفسنجان - مس کرمان، ساعت 16:30، ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
داوران: اشکان خورشیدی، ایوب غلامزاده، امین زاهدی و سیدرضا مهدوی
ناظر داوری: علیرضا کهوری
سپاهان اصفهان - ملوان بندر انزلی، ساعت 18:30، ورزشگاه نقش جهان اصفهان
داوران: سیدمهدی سیدعلی، علی‌اکبر نوری، بهمن عبداللهی و وحید زمانی
ناظر داوری: حیدر شکور
فولاد خوزستان - نفت مسجدسلیمان، ساعت 19:30، ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
داوران: حسین زیاری، محسن سلطانی، رحیم حاجیلو و شاهین یزدانی
ناظر داوری: البرز حاجی‌پور
منبع: خبرگزاری تسنیم

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/526363/تلاش-سپاهان-برای-پس-گرفتن-صدر-جدول؛-ملوان-دوباره-به-داد-پرسپولیس-می‌رسد؟!
بستن   چاپ