کرمان رصد
در صورت تامین حداقل زیرساخت‌ها و ایمنی ورزشگاه‌ها، بازی‌ها با حضور تماشاگر خواهد بود!
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 - 9:21:52 AM
برنا
کرمان رصد - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان با بیان اینکه هدف استان تامین امنیت تماشاگران در مسابقات است، گفت: تلاش استان بر حضور تماشاگر و استفاده از این ظرفیت در مسابقات است و امیدواریم در فرصت باقیمانده تا بازی مس رفسنجان و مس کرمان، مشکلات برطرف شود.
  علی اسدی در ارتباط با برگزاری بدون حضور تماشاگرِ بازی تیم‌های مس رفسنجان و مس کرمان گفت: همه تلاش مجموعه استان و استانداری کرمان برای مسابقات ورزشی به ویژه فوتبال، برگزاری شایسته این مسابقات است.
  وی گفت: علی‌رغم تلاش کمیسیون‌های امنیتی و ورزشی استان و تاکید بر تامین زیرساخت مناسب از سوی باشگاه‌ها جهت برگزاری مسابقات، اماظاهرا باشگاه‌ها عزمی برای رفع مشکلات و موانع ایمنی و امنیتی ندارند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری ‌کرمان ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم که بازی‌ با حضور تماشاگر برگزار شود و به همین‌ منظور نیروهای نظارتی و انتظامی بررسی ازمجموعه شرایط ورزشگاه داشتند، که مشخص شد برای رفع مشکلات و موانع کاری انجام نشده است.
اسدی تصریح کرد: تلاش استانداری بر حضور تماشاگر و استفاده از این ظرفیت در مسابقات فوتبال است و امیدواریم در فرصت باقیمانده تا بازی مس رفسنجان و مس کرمان، مشکلات برطرف شوند.
وی گفت: بحث گیت‌های ورود و خروج وامکان کنترل بلیت‌های فروخته شده از حداقل‌ترین و بدیهی‌ترین نکاتی است که باید رعایت شود.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان اظهار داشت: در بازی مس کرمان و پرسپولیس، دو برابر ورزشگاه تماشاگر حضور پیدا کردند و جمعیت زیادی پشت درب‌ها ماندند که بی‌تدبیری بود.
اسدی گفت: مصوبه شورای تامین استان را گرفته‌ایم که بر وضعیت باشگاه‌ها نظارت شود. ما ایمنی و امنیت تماشاگران را در نظر داریم.
 

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/526163/در-صورت-تامین-حداقل-زیرساخت‌ها-و-ایمنی-ورزشگاه‌ها،-بازی‌ها-با-حضور-تماشاگر-خواهد-بود!
بستن   چاپ