کرمان رصد
امام جمعه کرمان:
دوران تک قطبی آمریکا تمام شده است
جمعه 1 ارديبهشت 1402 - 17:22:28
خبرگزاری مهر
کرمان رصد - کرمان - امام جمعه کرمان گفت: دوران تک قطبی آمریکا تمام شده است و کشورهای دنیا به دنبال حذف دلار از معاملات بین المللی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی، درخطبه‌های امروز نماز جمعه کرمان که در مصلی امام علی ( ع) کرمان برگزار شد، گفت: امیدواریم اعمال همه بندگان در این ماه مبارک مورد قبول خداوند قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید قرنی و روز ارتش گفت: به برکت جمهوری اسلامی امروز ما از یک ارتش قوی برخورداریم.
وی با اشاره به حادثه طبس که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد گفت: عملیات ناموفق آمریکا در صحرای طبس نشان داد که خداوند در همه حال یاری‌گر ماست و شن‌های روان با مأموریت از طرف خداوند آمریکا را با شکست مواجه کرد.
حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران یک نیروی شجاع و ارزشمند است که تاکنون تعداد زیادی از این شخصیت‌های بزرگ به شهادت رسیده‌اند.
وی افزود: امروز سپاه در کنار دیگر نیروهای مسلح امنیتی پایدار را در کشور برقرار کرده است.
خطیب جمعه امروز کرمان با اشاره به شرایط جهان که به سمت نظم جدید جهانی به پیش می‌رود، گفت: اکثر کشورها به دنبال پیداکردن جایگاه در این نظم جهانی هستند.
وی در ادامه افزود: دوران تک قطبی آمریکا تمام شده است و کشورهای دنیا به دنبال حذف دلار از سیستم اقتصادی خود هستند.
علیدادی سلیمانی با اشاره به سالروز ورود مسلم بن عقیل به کوفه گفت: آغازگر قیام امام حسین ( ع) ورود مسلم به کوفه است که برخورد مردم کوفه با سفیر امام حسین ( ع) در تاریخ به خوبی بیان شده است.
وی با بیان اینکه باید با وحدت و همدلی منویات امامین انقلاب را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانیم، خاطرنشان کرد: ایران پرچم‌دار دفاع از مظلومین عالم است و باید این پرچم را به دست حضرت ولی عصر برساند.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/515498/دوران-تک-قطبی-آمریکا-تمام-شده-است
بستن   چاپ