کرمان رصد
محدودیت ترافیکی روز عید فطر در کرمان اجرا می شود
پنجشنبه 31 فروردين 1402 - 17:29:43
خبرگزاری مهر
کرمان رصد - کرمان _ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمان از اجرای محدودیت ترافیکی در روز عید فطر در شهر کرمان خبر داد.

سرهنگ رضا خوشبخت در گفتگو با خبرنگار مهر از اجرای طرح ترافیکی ویژه عید سعید فطر در محدوده مصلی بزرگ امام علی و گلزار شهدای شهر کرمان همراه با یک سری تسهیلات ترافیکی خبر داد.
سرهنگ رضا خوشوقت گفت: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلای بزرگ کرمان و متعاقب آن عزیمت بسیاری از نمازگزاران به گلزار شهدا جهت زیارت اهل قبور، پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به پوشش شد آمدی این محدوده‌ها اقدام خواهد کرد.
وی افزود: بر اساس هماهنگی به عمل آمده پارکینگ و فضاهای داخلی و همچنین خیابان‌های اطراف مصلی برای برگزاری نماز در نظر گرفته شده و هیچ گونه وسیله نقلیه ای به جز خودروهای دارای مجوز و برچسب ویژه از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در این محدوده اجازه تردد و توقف نخواهند داشت.
رئیس پلیس راهور استان کرمان بیان کرد: بر این اساس، از تقاطع شهید عباس پور - مفتح به سمت جنوب، از سه راه ورزش - بلوار جانبازان به سمت شرق، از ابتدای بلوار جانبازان به سمت غرب، از سه راه تأمین اجتماعی - کارگر به سمت شمال و غرب، از میدان بسیج به سمت شمال، از سه راه ارتش به سمت شرق اعمال محدودیت خواهد شد.
وی اظهار داشت: در صورت ضرورت، علاوه بر محدودیت‌های شد آمدی فوق، محدودیت شد آمدی از سه راه جانبازان-شهید رجایی به سمت شرق، از تقاطع مهدیه -کارگر به سمت غرب، از تقاطع مفتح به سمت جنوب نیز اجرا خواهد شد.
سرهنگ خوشوقت، گفت: نمازگزاران برای پارک وسایل نقلیه شخصی خود می‌توانند به جز محدوده دارای محدودیت شدآمدی خیابان‌های ذکر شده، وسایل نقلیه خود را در سایر معابر مجاور محدوده مصلی پارک نمایند که در این راستا محوطه هشت مدرسه واقع در محدوده مراسم نیز برای راحتی نمازگزاران و پارک خودروها در نظر گرفته شده که علاوه بر انضباط ترافیکی در حوزه پیشگیری از جرایمی مانند سرقت نیز مؤثر خواهد بود.
رئیس پلیس راهور استان کرمان خاطرنشان کرد: دبستان پسرانه شاهد واقع در خیابان پاسداران، خیابان شهید رضوانی نژاد، دبیرستان دخترانه فاطمیه واقع در خیابان پاسداران جنب اداره آموزش و پرورش ناحیه دو، هنرستان دخترانه مدرس واقع در خیابان پاسداران، جنب اداره آموزش و پرورش ناحیه دو، مدرسه راهنمایی دخترانه فرزانگان واقع خیابان شهید رجایی، مدرسه راهنمایی دخترانه فرهیختگان واقع در خیابان ارتش، جنب کمیته امداد امام خمینی (ره)، دبیرستان دخترانه توحید واقع در بلوار جانباز، خیابان ورزش، هنرستان پسرانه کار و دانش شهدا واقع در بلوار جانباز کوچه شماره 4 دبیرستان دوره دوم فرزانگان واقع در چهارراه شهید رجایی - جنب تربیت معلم نیز جزو مکان‌های در نظر گرفته شده برای پارک خودروهای نمازگزاران است.
وی ادامه داد: موتورسیکلت سواران نیز می‌توانند وسیله نقلیه خود را در ضلع شمالی پارک شورا، پارکینگ روبری حسینه ثارا… ، پارک کنند.
سرهنگ خوشوقت، گفت: محل پارک اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی نیز در بلوار شهید عباسپور از میدان عاشورا به سمت شمال و از تقاطع مفتح به سمت جنوب و بلوار جانبازان خواهد بود و وسایل نقلیه امدادی نیز در حاشیه شمال شرقی میدان عاشورا در نظر گرفته شده است.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/510988/محدودیت-ترافیکی-روز-عید-فطر-در-کرمان-اجرا-می-شود
بستن   چاپ