کرمان رصد
سرمربی تیم مس رفسنجان: بازی با سپاهان جذاب بود
يکشنبه 27 فروردين 1402 - 02:41:52
کرمان رصد - به گزارش ایرنا، محمد ربیعی شامگاه شنبه در نشست خبری پس از بازی سپاهان و مس رفسنجان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان افزود: به تیم سپاهان تبریک می گویم و هواداران آن امروز حضور پرشوری داشتند.
وی تاکید کرد: من از حضور تماشاچیان لذت می برم زیرا جذابیت فوتبال به حضور تماشاگران است و امیدواریم که در همه بازی های تیم مس در شهر رفسنجان هم شاهد چنین حضوری باشیم.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
وی درباره بازی امروز گفت: با وجودیکه بارها گل اول سپاهان را تمرین کرده بودیم اما متاسفانه از همان ناحیه گل خوردیم، در نیمه اول و دوم موقعیت هایی داشتیم و اینکه ما بتوانیم در چنین بازی این موقعیت ها را داشته باشیم جسارت ما و نوع طرحی که برای بازی داشتیم را نشان می دهد.
ربیعی با بیان اینکه ما پس از گل اول فرصت های زیادی برای گل زدن داشتیم اما استفاده نکردیم، تصریح کرد: آنچه که برنامه ریزی کرده بودیم و باید با تعویض ها، روند بازی تغییر می کرد چندان اتفاق نیفتاد و بچه های تعویضی ما نتوانستند نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
وی با تاکید بر اینکه در این قبیل بازی ها، لحظات تعیین کننده هستند، افزود: رامین رضاییان، امید نورافکن و شهریار مغانلو امروز در بازی بسیار تاثیرگذار بودند، تعدادی از بازیکنان ما نیز امروز روی استاندارد خود بازی کردند و خوب بودند و بعضی نیز از نظر من در حد استاندارد خود نبودند که شاید دلیل آن فشاری باشد که در ابتدای بازی به دلیل جو ورزشگاه ایجاد شد.
ربیعی با بیان اینکه ما همه انرژی خود را گذاشتیم و با همه وجود بازی کردیم، ادامه داد: ما برای رتبه چهارمی در لیگ تلاش می کنیم.
وی با اشاره به اینکه بازی امروز می توانست برگردد و یک به یک شود، اظهار داشت: تیمی که از فرصت های خود بهتر استفاده کند قهرمان می شود.
وی خاطرنشان کرد: در بازی امروز 2 فوروارد تازه نفس وارد کردم و می خواستیم فشار بیاوریم و دست پر از بازی بیرون بیاییم اما گل نورافکن استثنایی بود و نشان دهنده کیفیت بازی است.
ربیعی اضافه کرد: تغییر سیستم مورایس در روند بازی از نظر راهبری خللی در بازی ما ایجاد نکرد.
سرمربی تیم مس رفسنجان همچنین گفت: تیم ما در بخش داوری امسال بسیار متضرر شد و امتیازهای زیادی از دست داد بطوریکه 2 گل سالم آن قبول نشد و 2 پنالتی گرفته نشد.
وی با بیان اینکه مس رفسنجان جزو پنج تیم برتر است، خاطرنشان کرد: تیم مس در لیگ برتر فوتبال کشور در سه سال اخیر روند صعودی داشته است.
ربیعی همچنین گفت: بیش از 2 ماه گذشته با من برای تیم ملی امید صحبت شد که افتخار بزرگی است اما فکر کنم الان افراد بهتری باشند که به تیم امید کمک کنند.
تیم فوتبال سپاهان از ساعت 20:50 دقیقه شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان در حضور بیش از 60 هزار هوادار خود میزبان مس رفسنجان بود که توانست با 2 گل این تیم را شکست دهد و در رقابت برای قهرمانی باقی بماند.
استان‌ها اصفهان 0 نفر برچسب‌ها تیم فوتبال مس رفسنجان تیم فوتبال سپاهان اصفهان لیگ برتر فوتبال

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/490676/سرمربی-تیم-مس-رفسنجان--بازی-با-سپاهان-جذاب-بود
بستن   چاپ