کرمان رصد
مورایس: کار بازیکنان سپاهان فوق‌العاده بود
يکشنبه 27 فروردين 1402 - 01:49:29
کرمان رصد - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:بازی ساده‌ای نداشتیم و خیلی جدی بازی کردیم و کار بازیکنانم فوق‌العاده بود. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ژوزه مورایس در نشست خبری پس از برد 2 بر صفر تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: حمایت هواداران ما خیلی مهم بود. از تمام کسانی که مسئول بودند تشکر می‌کنم چون خیلی مهم بود که چنین جمعیتی را کنترل کنند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
از بازیکنانم تشکر می‌کنم که بازی خوبی به نمایش گذاشتند در مسابقه‌ای که اصلا ساده نبود. مس رفسنجان تیم خیلی خوبی است و یکی از تیم‌هایی است که کمترین گل دریافتی را دارد. به همین دلیل بازی ساده‌ای نداشتیم و خیلی جدی بازی کردیم و کار بازیکنانم فوق‌العاده بود. می‌توانستیم یک گل دیگر هم به ثمر برسانیم. به تیم رفسنجان هم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام داد.
وی در پاسخ به این سوال که با پیروزی مقابل مس رفسنجان کار راحتی برای قهرمانی خواهند داشت؟ گفت: فکر نمی‌کنم، دلیل آن را هم به شما می‌گویم. ابتدا باید بگویم که مس کرمان باخت و نفت مسجدسلیمان هم بازی‌اش را برد و اختلافات کم شد. همه فکر می‌کنند بازی‌های ساده‌ای با تیم‌های پایین جدول داریم در صورتی که برعکس است چون آنها امید به ماندن در لیگ دارند و کار ما را سخت خواهند کرد.
ادامه دارد ...

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/490490/مورایس--کار-بازیکنان-سپاهان-فوق‌العاده-بود
بستن   چاپ