کرمان رصد
نظارت بر کنترل قیمت‌ها در بازار ادامه دارد
سه شنبه 22 فروردین 1402 - 10:34:27 AM
جام جم
کرمان رصد -  ؛امیرحسن زاده،در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان با اشاره به آرامش حاکم بر بازار در ایام عید،گفت:روند فعلی نظارت بر بازار باید به طور مستمر و به خصوص با توجه به ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد تا قیمت کالاهای ضروری و اقلام پرمصرف سبد خانوار افزایش پیدا نکند.
وی با تشکر از سازمان جهاد کشاورزی و تصمیمات به موقعی که در تهیه میوه شب عید گرفته شد،گفت:طبق نظارت‌های به عمل آمده،عرضه سیب درختی و قیمت آن مورد رضایت مردم قرار گرفت،اما متاسفانه پرتقال در ردیف درجه دو قرار داشت و این در حالی ست که استان کرمان از لحاظ کیفیت پرتقال حرف اول را می‌زند و امیدوارم در سال‌های آینده،بهترین توزیع پرتقال را در استان داشته باشیم.
  حسن‌زاده،در ادامه جلسه با بیان اینکه جلسات تنظیم بازار باید در راستای تحقق شعار سال برگزار شود، گفت:به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایجاد غرفه‌های دائمی و عرضه میوه با قیمت مناسب در استان هستیم و امیدوارم استان کرمان به عنوان پایلوت برای ارائه این طرح باشد.
سرپرست معاونت اقتصادی استاندار کرمان،همچنین از فعالیت تیم‌های گشت مشترک با بسیج اصناف را که به صورت هدفمند بر کالاهای اساسی نظارت داشتند،تقدیر و بر استمرار نظارت‌ها به خصوص در ماه رمضان تاکید کرد.
در ادامه این جلسه،گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده از وضعیت بازار در توزیع میوه شب عید ارائه و در خصوص روند تغییرات میانگین قیمت کالاها بحث و گفتگو شد.

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/470061/نظارت-بر-کنترل-قیمت‌ها-در-بازار-ادامه-دارد
بستن   چاپ