کرمان رصد
آماده‌سازی 93 بوستان منطقه 8 برای روز طبیعت
شنبه 12 فروردين 1402 - 17:28:22
کرمان رصد - فاطمه تنهایی شهردار منطقه 8 تهران از آماده‌سازی 93 بوستان سطح منطقه برای میزبانی از شهروندان و روزه‌داران در روز طبیعت خبر داد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه8؛ تنهایی شهردار منطقه از آماده سازی کامل پارک ها و بوستانهای سطح برای پذیرائی از شهروندان در روز طبیعت خبر داد و گفت: عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه8 برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به گردشگران و شهروندان در روز طبیعت در بوستان‌های نواحی3گانه هماهنگی های لازم را انجام داده اند تا خدمات شهری مناسبی به شهروندان ارائه شود و شهروندان و روزه داران می توانند در روز طبیعت روزه خود را در بوستان ها افطار کنند. 
شهردار منطقه8 با اشاره به تعداد بوستان‌های این منطقه افزود: این منطقه دارای 93 بوستان است که بزرگترین آن با مساحت حدود 46500 مترمربع در ناحیه دو کوچکترین آن در ناحیه سه منطقه8 قرار گرفته است. 
وی ادامه داد: پارک های سطح محدوده در چند روز گذشته پاکسازی شده و سطل های زباله به کیسه های نایلونی تجهیز شد تا شهروندان عزیز در جمع آوری زباله های خود دچار مشکل نشوند. 
فاطمه تنهایی با اشاره به اقدامات انجام شده در طرح استقبال از بهار و بهار جان‌ها افزود: شهرداری منطقه از 15 اسفند ماه سال گذشته علاوه بر گلکاری80 نقطه از سطح منطقه و احداث 1500 متر مربع فرش گل در میدان و بوستان همه تلاش خود را در راستای ایجاد فضایی برای میزبانی از شهروندان و روزه‌داران انجام داده است. 
تنهایی با پرداختن به اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای تعمیر و نظافت سرویس های بهداشتی بوستان ها و آمادگی جهت اطفاء حریق احتمالی گفت: تهیه کیسه های زباله و بروشور جهت توزیع بین شهروندان، آماده باش کارگران و نگهبانان، کنترل و نظارت و تامین روشنایی بوستان ها، رفع عیوب آبخوری های پارکی، رفع نواقص و تامین ایمنی وسایل بازی کودکان و وسایل بدنسازی پارکی و رفع عیوب کفپوش زمین بازی کودکان و ... بخشی از اقدامات گرفته است. 
وی در پایان از تمهیدات لازم برای پذیرایی و ارائه خدمات به شهروندان در روز طبیعت خبر داد و گفت: طبق پیش ‌بینی‌های انجام شده همه عوامل خدمات شهری این منطقه قبل و بعد از این روز در خدمت شهروندان خواهند بود.
انتهای پیام/

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/429660/آماده‌سازی-93-بوستان-منطقه-8-برای-روز-طبیعت
بستن   چاپ